5366
Tomb Raider
  • Ironman2
    #789
    Hú bakker! Ez aztán tuti lesz!!!!
  • Ironman2
    #788
    Most már nagyon jöhetne!!!!!
  • grebber
    #787
    A "B" az a debilek kedvence lehet majd
  • TBTPumpa
    #786
    Kár, hogy a Gyűjtői és a Survival nincs beárazva


    De legalább vannak választható extrák:
    A) Prémium DLC Csomag 1 - Explorer Bundle
    Egy exkluzív játszható helyszín (Challenge Tomb), illetve a megszokottnál gyorsabb hozzáférés a következő képességhez: Fast Climb Upgrade (gyorsabb mászás a függőleges felületeken)

    B) Prémium DLC Csomag 2 - Combat Strike Pack
    Hamarabb férhetsz hozzá a következő ingame extrákhoz: pisztoly hangtompító, fejlövés célzás-rásegítő, burst (3 lövés) fejlesztés pisztolyhoz, illetve "Animal Instinct" képesség: a képesség megvilágítja az XP-t adó állatokat a pályákon.

    C) Tomb Raider póló
  • lucifer9393
    #785
    Véget ért a Tomb Raider week, itt az utolsó videó:
  • Although
    #784
    Na egy okos ember :) Pont ugyan olyan jó lesz 2e-t is sőt még patch is lesz hozzá :)
  • Krisztiam #783
    jaja én is megvettem az AC3-at 20 ezerért most meg 12 pff
    Tomb Raider-t meg fogom várni mire lemegy az ára..
  • grebber
    #782
    Nos feltűntek a CE-k a boltokban előrendelésnél de beárazva még nincs!
    Remélem nem lesz 20k felett. Bár úgyis várok mert AC3 is nemrég jelent meg és már most 6ezerrel olcsobb a freedom edition :(
  • Krisztiam #781
    hát ha a GTA V megjelenik nem hinném...
  • Although
    #780
    Tehát sántítás bandage, egyéb nyalánkságok, minuszok ilyesmire gondolok.
  • Fpocok
    #779
    lol
  • Although
    #778
    De ez ettől még a mai mezőnyben esélyes lehet egy év játéka címre is jövőre.
  • Although
    #777
    Nem rossz még több is van benne mint feltételeztem, sz is valami.
    1. Nem tudom feltűnt volt egy jelent ahol egyszerüen elszaladt valaki mellett aki le akarta ütni.
    2. A sebeződések az látszik komolytalan. Ha módolható lesz és valaki rátesz valami módot ami kezeli ezt akkor tényleg nagyon jó lenne. Mert ez így nem komoly túlélő játék hogy csak nyeli be a sérüléseket. Legalábbis szerintem. Pedig ebből többet is ki lehetne hozni az alap megvan hozzá.
  • wedge31
    #776
    Jó lesz ez.
  • Krisztiam #775
    nagyon jó meg minden, de engem még mindig zavar, hogy Lara nem fog tudni úszni..
  • Fpocok
    #774
    Mivan, ha azt mondom, hogy nem kötelező megnézni a kurva videókat?
  • lucifer9393
    #773
    Az ign-nél Tomb Raider Week van :) 2 nap, és vége.
  • DarkSector
    #772
    Ez a hóeséses téma parazul néz ki. :D
  • TBTPumpa
    #771
    Mire megjelenik a játék, már semmi újat nem fogunk tőle kapni, mert addig ismerni fogjuk A-tól Z-ig. Komolyan, most már hagyják a videózást. Majd február végén dobjanak egy Launch Trailert és kész. Már ne nagyon mutogassanak cuccokat a játékból, mert ez már rontja a majdani játék élvezhetőségét.
  • kemencebalázs
    #770
  • Evoluti0N
    #769
    Ez egyre jobb és jobb lesz.
  • lucifer9393
    #768


    és, még mindig van videó... ezúttal a fejlestéseket mutatják be.
  • DarkSector
    #767
    :D
  • lucifer9393
    #766
    hagyjuk :D feladom :D
  • DarkSector
    #765
    szurjak be de mit? :D
  • lucifer9393
    #764
    hagyjuk



    a kép beszúrása, és a képfeltöltés közti gomb. Ebben semmi szleng nem volt :D
  • DarkSector
    #763
    te figy ne használj slengeket nem értelek.
    Mit nyomjak hová? :D

    Allul van egy gameplay videó, zenét nem látok sehol.
  • lucifer9393
    #762
    -.- nyomd meg a videó beszúrását és küld el :D
  • DarkSector
    #761
    Még mindig nem értelek. :D
  • lucifer9393
    #760
    hát nézd meg, a videó beszúrásánal van egy alap link. Azt hittem h. bekopiztam a TR vidi linkjét, de nem, hanem a zene.

  • Zomil
    #759
    Demora kb. semmi esély...de már nagyon régota nem jellemzö, h demot csinálnak egy játékhoz, ha ki akarod probálni akkor sajnos nincs más, mint warez és ha tetszik megveszed.
  • DarkSector
    #758
    mi? :)
  • lucifer9393
    #757
    A geléria tök jó, de miért van a videónál már eleve egy michael calfan szám?
  • DarkSector
    #756
    A legtöbb játékból nem szokott lenni pc-re demo, ne igazán várd. :)
  • Although
    #755
    Jók a képek. Mutatják főleg mibe tett munkát bele a Crystal. Szóval szerintem ok. A többi meg majd a demoból kiderül, ha mernek kiadni demot majd. Mondjuk az is beszélős ha nem lesz.
  • DarkSector
    #754
    pontosan ezét jutott eszembe, nem kell elmenni másik weboldalakra, itt beletekinthez kb hogy milyen játékról van szó, hiszen a bannerek önnmagukban nem mindig adják vissza a játékot. Sőtt szinte soha.

    Amúgy a galéria normál méretű, csak a banner kisebb a standerd-nél.
  • Krisztiam #753
    szerintem jó lett, legalább aki elsőnek lép be ide, látja a képeket milyen is lesz az új TR :)
  • DarkSector
    #752
    A galériát én rakattam be, ha úgy érzitek hogy zavarja a topik nagy részét, akkor szóljatok és kivesszük. :D
  • lucifer9393
    #751


    miért van egy alap link már a videó beszúrásánál?
  • lucifer9393
    #750
    hát, ez nagyon nem az lett.