5366
Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #829
    CD Galaxis-nál már előrendelhető a játék Survival és Collectors kiadásai!
  • Prince23
    #828
    Fúú, ez eléggé felháborító, gondoltam megoldja a Square Enix úgy mint a Hitmannél, de sajna közük nincsen a multihoz :((
  • lucifer9393
    #827
    Jó is lehet még, ha az agyatlan death matchen kívül lesz benne valami értelmesebb is. Nekem se tetszik valahogy ez az 10 másodpercenkénti respawn őrület. Ami nekem nagyon tetszett a multik közül amikkel xboxon játszottam az Assasins Creed Wantedje. Deatchmatch, és mégsem.
  • mester1987
    #826
    Csak el akarják adni. Mondjuk kiváncsian várom, hogy a korábbi fejlesztőbrigád ennyi idő után mit tud felmutatni egy új Tomb Raider világban.

    Viszont ha maradi vagyok azt mondom, nem fogja felül múlni a 10 éves Indiana Jones & The Emperor's Tomb c. címet
  • Evoluti0N
    #825
    Eddig is meg akartam venni a játékot és még mindig meg akarom venni. Multit kipróbálom szerintem, de nem valami biztató. Pedig még múltkor azt írtam, h az. :D
  • wedge31
    #824
    Még jó, hogy multizni egyáltalán nem állt szándékomban.
  • Fpocok
    #823
    Fúúú ez mekkora egy rakás fos. Pont olyan, amire számítottam. Ráadásul állítom, hogy a videó nagyrészében még a 30fps sincs meg... és még fosul is néz ki. Nesze neked lara.
  • MerlinW
    #822
    Ez aztán úgy kell egy TR játékba, mint egy falat kenyér...
  • lucifer9393
    #821

    Ezek anyira erős akaratú túlélők, hogy egy nyílvessző a fejbe meg se kottyan nekik.
  • lucifer9393
    #820
    Nagyon jó kis multi lesz ez, csak 2 dolgot másítanék meg benne: 1. kivenném belőle ez a pajáca zacharyt, még Larát... nem akarom újra meg újra kinyírni. Ezért volt jó, hogy Ezio nem volt benne az AC-s multikban.
  • DarkSector
    #819
    Ez a survival multiban lenne jó, mármint coopban. :D
  • Fpocok
    #818
    hmm
  • Evoluti0N
    #817
    Biztatóan néz ki :)
  • Myselor
    #816
    jó lesz ez,szórakoztatónak tűnik mindenképpen:)
  • DarkSector
    #815
    A csapdás téma de jópofa. :D
  • TBTPumpa
    #814
    The Final Hours 4 - szó a Multiplayer-ről, amelyet az Eidos Montréal fejleszt:
  • lucifer9393
    #813
  • Evoluti0N
    #812
    Így-így.
  • lucifer9393
    #811
    szóval te magad találod ki a küldetéseket, és ha véghezvihetők, megoszthatod másokkal?
  • Evoluti0N
    #810
    Kicsit érthetetlenül fogalmaztam, de azért remélem, h világos :D
  • Evoluti0N
    #809
    Nem a megszokott multi. Contracts mód. Kitalálod, h melyik npc legyen a célpont és hogyan kell megölni. Aztán ha sikerül teljesítened, akkor feltöltheted és mások is megcsinálhatják.
  • Evoluti0N
    #808
    A Mass Effect 3-nál is csak néztem, h mit a fenét akarnak a multival, aztán meg annyira kellemes meglepetés volt, h hónapokra lekötött.
  • lucifer9393
    #807
    Az Absolutionben van multi?
  • Prince23
    #806
    Ez is egy bónusz (nem kötelező vele játszani, sőt mi több, nem ez lesz a lényege a gamenek, hanem a single), mint a Mass Effect 3-hoz, vagy a Hitman Absolutionhöz. Még a végén jól ki fognak jönni Squarék a multival, benne van a pakliban
  • Evoluti0N
    #805
    Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Remélem, hogy jól sikerül, mert akkor bőven kihúzza a játékidőt. Így is már meg akartam venni, de egy jó multi csak még jobbá teszi a játékot. Szar multi pedig nem ront rajta, max nem játszok majd vele.
  • Harbinger
    #804
    Én is ezt írtam 8 hsz ezelőtt. Az előző játékban is volt co-op, miért ne lehetne most MP?
  • Fpocok
    #803
    Így vagy úgy... egy nagy rakás szar lesz.
  • lucifer9393
    #802
    Ja, mint a Just cause multijában. Szerintem AC-s módon lesz megoldva... a sztoriból megismert karakterek fognak viaskodni egymással, VAGY elkészíted a saját túlélőd... azt viszont már reklámozták volna.
  • DarkSector
    #801
    majd hogy lesz 20-30 Lara fog lövöldözni egymásra? :D
  • lucifer9393
    #800


    már hivatalos a multi, majd a CES-en mutatják be.
  • DarkSector
    #799
    A multi nem a 10 éveseknek kell.
  • Ryder62
    #798
    A sok nyomi 10 évesnek kell.

    Mert már olvastam olyan kommentet hogy a metro 2033 szar mert nincs multi benne. És a single nem érdekli csak a multi. /double facepalm
  • Fpocok
    #797
    /facepalm
  • Zomil
    #796
    Egy coop-nak örülnék, mint a Guardian of the Lught-ban, de erre nem sok esély van :)
  • Harbinger
    #795
    Deathmatch-et! A sok Lara infinity pisztoly ammóval lövi egymást! XD
  • Ulthane
    #794
    Lesz multi a játékban
  • Krisztiam #793
    2 és fél hónap még :)
  • Zomil
    #792
    Meg kell várni mig steam-en kap egy 75%-os akcio és akkor már jo lesz :)
  • Although
    #791
    Minőségi munka az biztos de az ár az nagyon hard tekintettel a játékidőre amit már meghatároztak kb. Ilyen szinten nem lenne szabad 10e fölé menni. Pláne ha hardon is csak 20 óra lesz :)
  • Tatyla
    #790
    szerintem én ezt már boxra veszem meg...