5366
Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #869
    Minimális gépigény:
    Operációs rendszer: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8
    Processzor: 2Ghz Dual Core (Intel Core 2 Duo vagy jobb, AMD Athalon X2 vagy jobb)
    Memória: 1GB (Windows XP), 2GB (Windows Vista/Windows 7/Windows 8)
    Videokártya: nVIDIA GeForce 8800 / AMD Radeon HD 2900 vagy jobb
  • DarkSector
    #868
    Előrendeltem az első 2-3 vidi utána...csak poénkodtam...:D
    Mint mindig ebből is látszik hogy ráérzek mi fog engem érdekelni vagy mi nem.

    Hiába sokan cseszegetnek hogy én mindig youtube-os vidikből itélkezem.
  • Fpocok
    #867
    Egy 10es skálán mennyire fogod előrendelni? Mesélj
    Amúgy mi az, hogy még nem rendelted elő... egy igazi fan az első pillanatban megteszi és nem vár holmi lap előzetesére.
  • DarkSector
    #866
    Na én ezért rendelem elő, mert én az előzetesekből erre számítottam amit a tesztben olvastam...Nehéz szavakkal leírnom mennyire előrendelem majd.

    Kis érdekesség akik nem szeretnek olvasni:

    "Az Uncharted-jellegű játékmenet (sok scriptelt jelenet, okosan mozgó kamera, lélegzetelállító helyszínek és pillanatok) tehát csak az egyik részét adja az új Tomb Raidernek: a hatalmas, szabadon bejárható világ, valamint a fejlődés rengeteg új színt visz a programba."

    Szóval akik QTE játéknak csúfolták meg causal szarnak most kicsit elgondolkodhatnak.
  • TBTPumpa
    #865
    Előzetes az 576 jóvoltából
  • Krisztiam #864
    szerintem én is :D
  • a.carkey
    #863
    Tök mindegy a hazai kiadó, amikor még collector's editiont is lehet majd pcre kapni, nem csak a survivalt, és itthon.
  • DarkSector
    #862
    A hazai kiadót nem érdekel, bekaphatják. :)
    Március 5. Ha nem lesz rendelek Zavvi-ról, magyar felirat úgy sem lesz.
  • TBTPumpa
    #861
    Amúgy csak szerintem ciki, hogy a játék hazai kiadójának oldalán (Cenega) semmi infó sincs a játékról vagy annak megjelenéséről?

    Tomb Raiderre semmi találat nincs és a tervezett megjelenő játékok is 2013 áprilisi dátummal kezdődnek! WTF?
  • Ironman2
    #860
    Karácsonyra már csak párezer ft lesz a game.Én is tervezem hogy megveszem (majd akkor.D)
  • Ironman2
    #859
    Tuti hogy lesz nude skin
  • lucifer9393
    #858


    Van itt egy relatíve "új" multis gameplay
  • TBTPumpa
    #857
    Sok helyen előrendelés esetén megkapod az első DLC-t is (Challenge Tomb).
  • Evoluti0N
    #856
    Az első 2 nooboknak van, a harmadik meglesz, mert úgyis a survival editon-t veszem meg. A többit majd még meglátjuk/tom.
  • TBTPumpa
    #855
    Az eddig bejelentett DLC-k listája.
  • TBTPumpa
    #854
    És van egy amerikai TV reklám is:
  • TBTPumpa
    #853
    A Cenega (játék hazai forgalmazója) szerint a játék nem kap magyar feliratot/szinkront, tehát teljes egészében angolul fog landolni idehaza március 5.-én.

    Szerencsére!

    És egy kép a Survival Edition/Collectors Edition Soundtrack CD-ről.
  • lucifer9393
    #852
    én meg azt remélem, hogy a mellékküldetések nem annyiból állnak majd, hogy 3 of 15 herbs collected, meg 5 of 80 statues collected... oké, hogy vannak sírok a játékban, de a demókban ezt mutogatták... a collectiblest.
  • preziosi
    #851
    arra lennék kíváncsi, hogy a 12-15 órás játékidő csak a kampány-e önmagában, vagy mellékküldetésekkel meg az egyéb felfedezni valókkal együtt az egész? ez utóbbi mondjuk elég szomorú lenne...
  • Prince23
    #850
    Hitman Absolution eladásait túlszárnyalják, de csak egy kicsit :D

    Ez a multi nem gyere be, ráadásul elég nagy hangsúlyt fektettek bele a készítők. De úgy is a sztori a lényeg
  • lucifer9393
    #849
    Azért nagy lenne ha buknának, ha nem lenne sikeres. Megnézném az arcukat. Én támogatni fogom őket, de ha a brigád tagja lennék, máshogy csinálnék dolgokat.
  • DarkSector
    #848
    Csak kár hogy az ugrálás+lövésből áll a "harcrendszer. :D"
  • Harbinger
    #847
    Én még csak most tolom, de tény hogy az E és a W+E van, de azzal a tigrist is le lehet nyomni. :D
  • DarkSector
    #846
    "A harcrendszer sokkal jobb lesz, mint a Tomb Raider: Underworld-ben"

    Nem nehéz jobbat csinálni.
  • TBTPumpa
    #845
    Infók:

    A harcrendszer sokkal jobb lesz, mint a Tomb Raider: Underworld-ben
    Ha a játék sikeres lesz, érkezik a folytatás
    Lesznek titkos helyek
    Nem kell a régebbi részeket végigvinned ahhoz, hogy megértsd a játékot és a történetet
    Több csavar is lesz a történetben
    A játékidő 12-15+ óra közé mondható, a játékos stílusától függően

    És a már ismert videó egy picit jobb minőségben:
  • lucifer9393
    #844
    steph az, akit már a játék elején felakasztanak Szegény
  • DarkSector
    #843
    Karakterek:

  • DarkSector
    #842
    Nem lényeg nekem a tok, de ha már ajándékba jár...:D
  • Harbinger
    #841
    Lehet elfogyott vagy mégse lesz nekik. Elég drága amúgyis, csak a Lara figura végett...
    Én februárban már lecsapok az Aliens-re, de lehet erre márciusrban. Kérdés milyen lesz.
  • lucifer9393
    #840
    Én is úgy akarom :)
  • Krisztiam #839
    érdekes cd galaxisről eltűnt a Collectors edtiton..
  • DarkSector
    #838
    Tévedsz Gameshop-on mind3 változathoz van steelbook, én x360-ra rendeltem Steel-est! :)
  • TBTPumpa
    #837
    Egyes hazai boltok a konzolos verzió előrendelésekor fémtokot is adnak ajándékba a többi extra mellé (PC-sek természetesen kimaradnak "megint" a jóból):
  • Evoluti0N
    #836
    Azért, mert a Survival Edition-hoz jár dlc pack. Emellett nagyon be vagyok sózva a játéktól és nem fogom kibírni, hogy ne rendeljem elő. :)
    Évente max 1-2 játékot veszek teljes áron. Ennyi nem fog agyonütni :)
  • Although
    #835
    Akkor miért nem a legolcsóbb verzió ?:) Szerintem én megvárom a 75%-os akciót, nem szalad el :)
  • Evoluti0N
    #834
    Az utóbbi 1 évben szinte csak digitálisan vásároltam. Azonban új játékot még nem vettem Steam-ről. Erősen gondolkodok, h a Tomb Raider: Survival Edition lesz az első. A játékhoz kapcsolódó fizikai cuccok nem nagyon tudnak érdekelni, inkább maga a játék szokott. :)
  • Krisztiam #833
    jah engem is beszívattak az AC3-al pf
  • grebber
    #832
    Én terveszem de majd csak ha a felére csökkent az ára.Nem fognak beszívatni mint az eddig CE-kkel! Hogy 1 hónap után féláron szorják már!
  • Krisztiam #831
    valaki megveszi a Collectors edition-t? :)
  • Krisztiam #830
    22 ezer ft a Collectors?? hát megvárom míg lemegy, mint AC3-nál :D