5366
Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #909
    A Tomb Raider az AMD reklámjátéka... Legalább jól fog futni Radeon kártyán, nem úgy, mint az Nvidia által "elpénzelt" Crysis 3.

  • TBTPumpa
    #908
    ...

    Itt az előlap helyes linkje
  • TBTPumpa
    #907
    Larás fémtok (sajnos egyenlőre csak egy német nyelvű PS3-as változat van róla a neten):

    Előlap

    Belső

    Hátlap

    Gondolom a hazai sem sokban fog különbözni.
  • grebber
    #906
    Nuuvemen előrendelve csak 6500 ft.
  • preziosi
    #905
    Dark Horse Brings Tomb Raider to Comics
  • preziosi
    #904
    biztos van, én konzolok szervizénél rendeltem elő ps3-ra a survival editiont, elvileg még pólót is kapok majd mellé.
  • Krisztiam #903
    jaa értem, de úgyis lesz még belőle cd galaxisnál, mert a AC3-nál is azt mondták elfogyott... és még most is van..
  • TBTPumpa
    #902
    Dehogynem! Konzolok szervízénél és az 576-nál is van még! A CD Galaxis-nál csak elfogyott előrendelésben.
  • Krisztiam #901
    Mo-on nem lesz Collector' Edition?
  • DarkSector
    #900
    Persze...:)
  • lucifer9393
    #899
    De ez egy úgyis elég szubjektív vélemény... majd maga kitapasztalja mindenki milyen...
  • DarkSector
    #898
    Aha, jó azért nem is gondoltam hogy egy RDR lesz belőle ilyen látvány mellett, de ha a régi részeket nézem ott még ennyi sem volt. :D
  • lucifer9393
    #897
    hát arra tért ki, hogy Lara első gyilkolása nem is olyan drámai dolog, mert szinte csak egy elsietett QTE vagy hogy is nevezik ezeket a gombnyomogatós akciókat, és hogy aztán már visszatér az edzett gyilkológép, holttestek tucatját hagyva maga után. Aztán, hogy az túlélés annyiban merül ki, hogy azt a szerencsétlen egy szarvast leöli, megnyúzza és megeszi utána olyanról, hogy kaja egy szó sem esik, ebben ki is merülnek az életben maradás utáni törekvések. Aztán jönnek a lineáris részek, amiknek a felépítése a platform rész - ölés - platform rész. Klisés, hogy lara videón nézi vissza a hajónaplóját...kb ennyi... a többit nem olvastam
  • DarkSector
    #896
    Nem késő van nincsen láma. :D

    THX.
    Ezekből nem veszem le hogy miben negatív, ha ezeket nézem ezek nem konkrét dolgok, hanem nyitott negatívitás, nagyon tág fogalmak, nem tér ki konkrétan, miből látszódik hogy el lett sietve.
    Valósnak nem valós azt tudjuk, ez egy játék.
    Klisék a mai játékokban mindenhol vannak...hanyagolandó az nem egy hiba. :D
  • lucifer9393
    #895
    Nem akaródzik olvasni? Amit én olvastam az előbb, kb. azokat hozta fel h. nem reális, elsietett, klisés, hanyagolandó.
  • preziosi
    #894
    én pedig azt írtam, hogy kevés az egyértelműen pozitív. meg nem negatív reklámként írtam és raktam be ezeket a linkeket, számomra ugyanúgy a legjobban várt játék jelenleg.
  • DarkSector
    #893
    Tudsz idézni vázlatosan hogy mik negatívumok? a történet, a játékmenet, a tartalom? a játék hossza? stb?
  • Evoluti0N
    #892
    Nem negatív kritikák ezek, hanem ömlengés helyett reálisak. Normálisan leírja a pozitív és negatív oldalait a játéknak. Én még mindig úgy vagyok, h februárban előrendelem.
  • preziosi
    #891
    itt van még 1-2:
    http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a442625/tomb-raider-preview-three-hours-with-lara-crofts-first-adventure.html
    http://www.egmnow.com/articles/xbox_360/hands-on-tomb-raider/
    http://www.forbes.com/sites/danielnyegriffiths/2012/12/06/tomb-raider-hands-on/
  • lucifer9393
    #890
    a Szerző, Laura Parker biztos csak irigy, szeretne ő olyan badass lenni mint Lara

    Egyébként igazat adok neki pár dologban, de amilyen hiányosságokat felhozott, az már szőrözés is. Ha minden kis apró mozzanat úgy működne, mint a valóságban, ott kéne kezdeni, hogy Larát a leges-legelején átszúrja az a valami. Onnan többet már alig mozdulna meg szerencsétlen, nemhogy íjakat húzzon fel.
  • preziosi
    #889
    http://www.gamespot.com/tomb-raider-2013/previews/its-hard-to-believe-in-the-new-lara-croft-6401083/

    mondjuk talán ez volt a legnegatívabb hangvételű, de a többi sem az ömlengésről szólt, az biztos. keress rá, lehet találni egy csomót. én meg személy szerint alapból nem nézek videókat, ezt a far cry 3-nál végleg elhatároztam, ahol vaas jeleneteinek 95%-a le volt lőve a különböző videókban.
  • lucifer9393
    #888
    Szerintem azt már mi is láttuk. Linket/keket tudsz adni?
  • DarkSector
    #887
    Ja értem.
  • preziosi
    #886
    ez szerintem egy sima előzetes az összegyűjtött információk alapján, azokat viszont a játék első 3 órája alapján írták.
  • DarkSector
    #885
    #865-ben jókat írtak.
  • preziosi
    #884
    ez hülyeség, nincs még hivatalos gépigény, de a square enix játékait ismerve elég jól skálázható lesz. jobban aggaszt viszont az, hogy olvasgattam jó pár hands-ont az elmúlt hónapokból (single), hát nagyon kevés az egyértelműen pozitív vélemény.
  • DarkSector
    #883
    azigaz! :D
  • lucifer9393
    #882
    Attól, hogy van, még nem mindenki olyan értelmes, hogy használja. Dark, ne légy naiv
  • Fpocok
    #881
    Há de ő lesz az első, aki végigtolja törtet :D Szóval ő tud majd spoilerezni :D
  • jarlaxxe
    #880
    Tiszta tudathasadás lehet neked ide az sg-re járni...
  • DarkSector
    #879
    Miért is, van olyan hogy SPOILER, kéne használni néha... :)
  • grebber
    #878
    Ahhoz előbb hátigazdát kéne választani, hogy törölgetni lehessen. :-)

    Én szívesen vállalom itt is. És akkor minden warez törölve lesz.
  • Zomil
    #877
    Vagy csak rávesszük grebber-t, h egész nap itt üljön és törölgessen :D
  • Evoluti0N
    #876
    Elhatároztam, hogy amint Aullah elkiabálja magát, h "Apa, kezdődik!", akkor onnantól kezdve nem lépek be a topic-ba, ameddig ki nem jön a játék és végig nem játszom :D
  • lucifer9393
    #875
    De remélem nem szennyezik tele ezt a topikot spoilerekkel...
  • Fpocok
    #874
    Márc5 jön ki... én arra tippelek, hogy febr 25 felé már kint lesz konzolon, szóval +1nap ehhez képest.
  • a.carkey
    #873
    Kiváncsi leszek, hogy a megjelenés előtti! első vagy második napon jönnek majd az első "na, végigjátszottam" kommentek? :D
  • janihunk
    #872
    :D hát nem tudom azért 2gb ram elég kevés de hát ők tudják.
  • TBTPumpa
    #871
    Minimális gépigény... Arra elég, hogy a főmenü megjelenjen!
  • janihunk
    #870
    HD 2900??