5366
Tomb Raider
  • DarkSector
    #1029
    Pont ellenkezőleg most egy törékeny kiscsaj, persze ezt olvashattad párszor a cikkekből, márha olvastad?
  • DarkSector
    #1028
    Sokszor az idő számít, de igen ha elbasszák Duke Nukem Forever, lehet szar is.
    De egy Gran Turismo-t is fejlesztenek kb 4 évig és olyan is...a minősége.
    Stb.

    De engem sem a fejlesztési idő érdekel, ha egyszer tetszik a játék.
    Ez egy külső nézetes "Far Cry" lesz...elvileg.
  • HeadHunter86
    #1027
    Végül igen.
  • TBTPumpa
    #1026
    Konzolokszervizénél rendelted elő?
  • TBTPumpa
    #1025
    Lara eddig sem volt cicababa... Gyilkológép volt. Most csak mégnagyobb gyilkológép lett belőle, illetve kiderült, hogy Chuck Norris és MacGyver közös lánya!
  • HeadHunter86
    #1024
    Én tegnap előrendeltem. Pedig nem volt még rá példa, hogy előrendeljek egy játékot aminek nem vagyok biztos a sikerében. (Kivételek a Blizzard játékok: Starcraftok és Diablo, valamint az AC3, ami nekem rohadtul tetszett!)
    De eddigi gameplayek alapján több mint a régi Tomb Raiderek. Megmaradt fejtörők, végre normális harc lesz. Lara nem csak egy cicababa, és én bízok benne hogy ez tényleg áttörés lesz a TR sorozatban.
    Ami külön plusz pont, hogy STEAMWork-ös.
    Kicsit a mozgás zavar mondjuk; elég furcsa, valamint a színtelensége. De tudom, hogy a hangulat miatt ilyenek a színek. Mindenesetre én várom.
  • mester1987
    #1023
    Mindenkinek egyénileg kell eldöntenie milyen...én a visszajelzések alapján jóra számítok. Régen nagyon sok shooterrrel nyomultam, biztos azért van bennem még mindig ez a láz :D
  • TBTPumpa
    #1022
    4-5 év??? 2006-ban jelentették be! 6-7 évig foglalkoztak vele a végeredmény pedig látható...
  • preziosi
    #1021
    a colonial marines 4 vagy 5 évig készült, de a topicjában nem sok pozitív véleménnyel találkozni a konzolos verzió alapján. a grafikára a 2010-es avp köröket ver, a mesterséges intelligencia buta, a játékidő rövid, stb.
  • mester1987
    #1020
    Arra gondolok, hogy többet foglalkoztak vele logikusan. Persze vannak kivételek is, de azért egy pl. 3 éves vagy több éves fejlesztési idővel megáldott játékban azért látszik a "munka" fogalma ált.
  • preziosi
    #1019
    és még ott volt 2010-ben a guardian of light is, az is marhajó kis játék volt szerintem.
  • Fpocok
    #1018
    Ez miért érdekel? Nem fikázásból, csak kérdem... mert nincs arányban a befektetett idő a minőséggel khhm khhm diablo3 khhm
  • TBTPumpa
    #1017
    2010-ben lett bejelentve...
    2008 végén jelent meg az Underworld. Gondolom, akkor 2009 végefele kezdhettek neki.
  • mester1987
    #1016
    Hány éve fejlesztik nem tudja valaki (mégis mire számítsak)?
  • preziosi
    #1015
    Tomb Raider goes gold, Crystal Dynamics thanks fans for support
  • Fpocok
    #1014
    Szerintem megkaphatod. 10 dollar pls.
  • TBTPumpa
    #1013
    Érdekesmód a Gyűjtői változatok minden hazai shopban elfogytak... Ennyien akarnának Lara babás kiadást venni, vagy csak 1-2 db-ot sikerült beszerezniük a boltoknak eme kiadásból?
  • TBTPumpa
    #1012
    De ez pont olyan DLC, ami a Singleplayerhez ad valami pluszt.
    Nem idétlen ruházat és gyorsabb fejlődés, hanem új terület új átvezető jelenetekkel. Nagy kár, hogy mi ezt nem kapjuk meg! Sebaj, kapunk helyette gyorsabb fejlődés DLC, mert az úgyis szuper...
  • Evoluti0N
    #1011
    Nekem már semmivel se lehet elvenni a kedvemet :) Elég gyakori az ilyen Gamestop (vagy más üzlet) exkluzív dolgok. Nem olyan nagyon meglepő, hogy ennél is van ilyesmi.
  • TBTPumpa
    #1010
    Akkor most elveszem a kedved!

    Tessék 0day Singleplayer DLC kizárólag a külföldi Gamestop előrendelőinek!



    Természetesen nekünk magyaroknak ez NEM jár!
  • Evoluti0N
    #1009


    Mass Effect 3 óta az első olyan játék, aminél számolom vissza a napokat a megjelenésig :)
  • TBTPumpa
    #1008


    Aranylemezen a Tomb Raider! Indulhat a gyártás!
  • TBTPumpa
    #1007
    Nem hinném, hogy annyira bénák, hogy újra elkövessék azt a hibát. Egyszer, kétszer belefért, de már az Aliens-ből sem hozatnak sokat... Gondolom ebből sem fognak. AC3 azért nagyobb hájpot kapott és minden kisfiú arra várt. Larát csak a nőtlen férfiak veszik!
  • grebber
    #1006
    Án április májust várom inkább amikor 10 k-ért dobálják a CE-t :D
  • TBTPumpa
    #1005
    Ráérsz még agyalni ezen. Március még odébb van!
  • a.carkey
    #1004
    Az itthoni boltok között elég nagy eltérés van előrendelői ajándékok témakörben. Ez nem tudom honnan jön, de így van. Ezt az Aliens előrendelésénél fokozottan észrevettem. :)
  • HeadHunter86
    #1003
    Ja igen,már látom. Összekevertem a "Egyedi Survival Edition csomagolás és doboz"-t a fémdobozzal. Valamint itt tényleg jár mindkét DLC ( ami valljuk be elég sovány, nagyrészük csak előbb unlockol dolgokat, kisebb fajta cheat :D ).

    Viszont a 16k-t sokallom. Ha nem kapom meg a két DLC-t illetve a fémdobozt abba se halok bele. Igazából nem tudom honnan rendeljem meg.
  • TBTPumpa
    #1002
    De onnét veszed és annyiért, ahonnét és amennyiért akarod. Csak ne hogy pofára esés legyen belőle!
  • TBTPumpa
    #1001
    Mivel még nincs kinnt az oldalon, de ugyanazok az extrák járnak, mint az 576-nál és oda ki vannak már írva a dolgok - mivel mindkettő a hazai kiadótól megy.

    A konzolosok pedig kitudja honnét a pékfaszából szerzik be a játékot, de tuti nem a Cenega-tól. Én is sokat rendeltem már a Konzolosoktól, meg is bántam...

    A fémtok pedig NEM része egyik változatnak sem. Esetleg egy fémdoboz, ami tartalmazza a Lara figurát, de az a CE változat!
  • HeadHunter86
    #1000
    Na jó mégsem győztél meg. Honnan veszed, hogy kapsz posztert, ingyen postát? A DLC-t és a fémtokot nem írom ide mert az a Survival Edition része. Az itt is ott is jár.

    Konzolokszervizénél 11.490 + 1000 postaköltségért megkapom, ajándék pólóval.
    CD Galaxisnál pedig 14.990 + 1000 postaköltségért, semmi extrát nem kapok.

    Egyszer már vásároltam Konzolok szervízénél (BF3 Premiumot) és nem volt gondom vele.

    Egyedül Diablo III előrendeléseknél hallottam panaszt, de az betudható a kevés darabszámnak ami érkezett. Itt gondolom nem lesz ilyen probléma, révén hogy ez "csak" egy Tomb Raider.
  • Zomil
    #999
    Steamworks-ös lesz a játék vagyis, mindeféle változatot legyen akár dobozos, akár steam-en kivül vásárolt, a steam-en kell majd regelni. Annyi a különbség, h a dobozosat nem kell letölteni :)
  • HeadHunter86
    #998
    Ok, meggyőztél :D Amúgy húzós lesz a március. Stracraft II HoTS CE-ben előrendelve. Plusz még ez is. De annyira meggyőző ez a játék eddig. Mindig is szerettem a TR-et, az utolsó rész meg is van eredetiben, ilyen extra verzióban (még úgy nyertem).
    A STEAM-en reggelhető dologról van valami hivatalos infód? Mert nálam elég sokat nyom a lantba, hogy tudom-e aktiválni.
  • TBTPumpa
    #997
    Steam-re regelhető lesz. Bár én nem a Konzolokszervizétől venném, de te tudod! Oké, hogy olcsóbb, de nem is egy az egyben az a verzió, mint amit a tényleges hazai forgalmazótól kapsz. Én a CD Galaxis-tól rendeltem. Persze az jóval drágább, de ott csupa jó cuccot fognak majd dobni (poszter, fémtok, ingyen posta, 2 DLC) mellé!

    Előrendelői ajándékokról a Konzolosoknál pedig ne is álmodj!
  • HeadHunter86
    #996
    Hali,

    Gondolkodom egy ilyen csomag megrendelésén: Link
    A játék feltelepítős kulcs beírós lesz, vagy STEAM-en lehet reggelni, vagy valami hasonló. Nekem igazából az lenne jó, ha digitálisan is le tudnám tölteni bármikor a későbbiekben.
    Viszont ha digitálisan veszem meg, a fizikai extráknak búcsút mondhatok. :(

    Valami tipp?
  • DarkSector
    #995
    Akkor sorry. húgomék költöztek ki németbe kint voltam nekik segíteni, nem nagyon figyeltem netet...csak a gyerekkel játszottam amíg volt rá időm. :(
  • TBTPumpa
    #994
    Vótmá tegnap este! Le vagy maradva!
  • preziosi
    #993
    http://www.raiderorigins.com/index.php

    Raider Origins is an epic action-adventure fan made film based on the Tomb Raider video game series. Shot over the course of six days across Ontario, Canada the film features an intense look into the story of Lara Croft and her rise in becoming a hardened survivor. The inspiration behind the fan-made film came from Director | Producer Jerome Kruin who is a huge fan of the Tomb Raider series since the release of the first video game in 1996.
  • DarkSector
    #992
    Tábor rendszer....

    Szerintem baromi jó lesz.
  • TBTPumpa
    #991
    Jah bocs... Mint kiderült még Fémdobozt is kapott hozzá a srác. Nálunk pedig csak a sima változathoz kapsz és azt sem minden boltban!

    Magyarország szeretlek!
  • grebber
    #990
    Magyaroszág egy másik bolygó nem is értem sokan miért is próbálja külföldhöz hasonlítani.
    Külföldön a vásárló a szent a minden mert vesznek is cuccokat az emberek a csóró magyarok meg örüljenek hogy egyáltalán lehet kapni bármit is!

    Én már megszoktam a magyar dolgokat (pl 60 km-ről 1000ft vagy többért szállítanak cuccokat , addig a világ másik végéből meg ingyen) és nem is érdekelnek már.