5366
Tomb Raider
  • coolpet
    #5366
    Steamen a game 2.69Eur most!
  • AnuluWork #5365
    Stay home and play with friends and family
  • caps lock
    #5364
    A 2013-as Tomb Raider és a Lara Croft and the Temple of Osiris játékok most ingyenesek steamen március 24-éig.
  • grebber
    #5363
    "Black Mesa meddig készült?" Ez így nem helyes ,mert még mindig nincs kész teljesen
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.09.04. 08:32:00
  • MerlinW
    #5362
    Mennyi időt? 1 évet. Teljesen reális az eredményt tekintve. Ez egyrészt egy teljesen reális időintervallum, úgy meg hogy nem 200-an vannak, nincs külön projektvezetés, ingyen csinálják, egyszerűen rekordidő.
    Továbbá, amit látsz a demóban egy kész infrastruktúrát jelent, rengeteg elkészült asset-et, azaz a további fejlesztés nagyságrendekkel gyorsul (tehát a következő jelenlegi demo mennyiség 1 év helyett akár 2-3 hónap alatt elkészülhet).

    Az eredeti TR2 a maga fapados motorjával készült 1 évig, úgy hogy gyakorlatilag minden megvolt hozzá, csak össze kellett legózni.

    Funny fact: egy általános űrlapos vállalatirányítási rendszer (tehát form-ok, minimális üzleti logika, stb) készül ~5-10 fővel általában 2 évig. Ha nagyságrendileg össze akarnánk hasonlítani, kb mintha egy játék beállítások menüjéről beszélnénk. Persze rengeteg időt spórolnak az engine editorok, főleg az UE. De ugye ahhoz is érteni kell és nem két nap megtanulni, hanem évek.

    Más: Pl. Black Mesa meddig készült?
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.09.04. 00:35:03
  • grebber
    #5361
    Pont ez a gond vele (szerintem) Csak ennek a demónak a megvalósítása mennyi időt vett igénybe total free. Az egészet 100% ,hogy nem fogja megcsinálni...pedig valljuk be kegyetlen jó volna.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.09.03. 19:06:43
  • MerlinW
    #5360
    Nem hogy nem lőtték le, konkrétan jóváhagyták amíg ingyenes.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.09.03. 17:43:05
  • Maxtreme
    #5359
    huhh most látom, ezt aztán szépen összefogalmaztam
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2017.09.01. 19:50:30
  • Jim Morrison
    #5358
    köszi!
  • grebber
    #5357
    Igen! Csak le kell kérni külön most ez a módi....
  • Jim Morrison
    #5356
    most előrendelek megkapom ? :o
  • grebber
    #5355
    Hehe Humble Monthy game : Rise of the Tomb Raider
  • Dante73
    #5354
    Ha megnézed, ezt a demót, és az utsó két, "rebootolt" TR-t, ég és föld. Nem csak a kinézet, de a játékmenet is. Szerencsére a felújításban maradtak az útkeresős, platformer ugrálós, ügyességi játéknál, míg az új, már más irányt, azaz "korszerűbbet" vett. Bár bevallom, nem rossz a második új rész, (Első nem annyira begyere, bár az sem rossz) ez kifejezetten tetszik. EZ AZ IGAZI TOMB RAIDER. (nekem, és szerintem azoknak is, akik az első 3 részen nőttek fel.) Szerintem ezért nem lőtték (még) le.
  • grebber
    #5353
    Mondjuk azt nem értem ,hogy a SE nem lát egy felújításban pénzt hogy nem csináltak eddig lószart se a korábbi részekkel... Mondjuk eddig respect nekik amiért nem lőtték le , mint pl a szemétláda capcom a resi próbálkozásokat
  • Dante73
    #5352
    Bár nem köt le annyira, mint anno az "eredeti", de kifejezetten nem rossz! Remélem, egyszer a teljes is elkészül!
  • grebber
    #5351
    Ha valaha elkészül a teljes game az nem kis fegyvertény lesz....
  • MerlinW
    #5350
    Hát, többen dolgoznak rajta, mint a No Man's Sky-on:)
  • Maxtreme
    #5349
    Tomb raider 2 remake demo letöltés

    Én ennek anno ebben nem láttam nagy potenciált mikor megjelentek az első képek és videok, de azt kell mondanom pár perc után hogy a legigényesebb fan made felújítás amivel valaha találkoztam.
    Nem nagyon mondom meg hogy nem egy nagyobb AAA fejlesztőcég munkája.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2017.09.01. 08:50:39
  • Savaran
    #5348
    Akkor bocsi, nem emlékszem már én sem pontosan, hogyan volt :)
  • gunji
    #5347
    Az már a csata harmadik része, én még a másodikban akadtam el, ott
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    még a hátát kell lőni.

    Végül egy reset után pöccre ment, de nem tudom, hogy a kettő között mi lehet az összefüggés (ámbár egy fél napom ment rá egy gps cache-re is, hiába álltam oda, ahol lennie kellett volna, aztán egy újraindítás után az is meglett.

    A játék amúgy kiváló, de az ilyen zötykölődések és a respawn-logika azért ront az összképen. A fordításért meg nagy köszönet jár az azt készítőknek, szép munka volt!
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2017.08.20. 17:42:11
  • Savaran
    #5346
    Shotgun fejbe megtántorodik, majd megnyom f, egyszerű egyébként csak elsőre nehéz, amíg nem ismered a technikát!
  • gunji
    #5345
    Elakadtam megent, most már a vége előtt, amikor a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szamuráj főboss-t kéne legyőzni. Nektek hogy sikerült? A módszert tudom (a hátát kell lőni majd a fejére csapni a csákánnyal), de nem sikerül, mert ahogy üt, rögtön fordul is felém, így hiába ugrálok előle, a hátát nem sikerül eltalálni. Közben persze jönnek a segítői is. A nehézség itt szvsz nincs jól skálázva.
  • gunji
    #5344
    Igen, a hajón. A 'mikor' jó kérdés, sajnos csak nagyjából egy másodpercig lehetne nyomni a gombot, utána rögtön el is tűnik a felirat. Lehet, hogy itt is az lesz a megoldás, mint ami a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    barlangi farkasnál volt
  • molnibalage83
    #5343
    A hajón? Én is szívtam vele, mert nem azonnal, hanem a jó időpillanatban kell nymoni a quictimeot. Nagyon figyelni kell, hogy mikor. Én kb. 2 óra után jöttem rá...
  • gunji
    #5342
    Kis segítségre lenne szükségem. Elakadtam ott,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor felmegyek az Endurance-ra és a nagy darab faszit kellene legyakni. Addig eljutok, hogy fejbelövöm és fejbevágom, meg is jelenik a nyomj F-t a csákány lendítéséhez, de rögtön el is kapja a nyakam. Néztem videót is, ott belassítja a jelenetet, nekem nem. Másfél órát táncikáltam körülötte, elfogyott mindenem már.

    Előre is köszönöm, ha valami tud tanácsot adni.
  • gunji
    #5341
    Üdv!

    Lehet, hogy butaság, amit kérdezek, de van mód arra, hogy ha visszalépek a játékba, akkor Larát oda tegye, ahol a kilépéskor hagytam (pl. egy táborban, ne egy közeli respawnhelyre, ahol még nem is jártam) ? Köszi.
  • TBTPumpa
    #5340
    Definitív Lara PC-n (Tomb Raider 2013 Mod):


    Infók, letöltés
  • Gary
    #5339
    Összeszedtem én is mindent! Nekem egy vizi akna és valami biszbasz egy antenna tetején, okozott enyhe idegrángást! :)
    A survivor instict használatával is nehéz volt észrevenni!
  • Savaran
    #5338
    Köszi! Ja úgy értve nem, achievement maradt még nem kevés! Csak maga a játékban minden apró keresgélés meglett! A tojás gyűjtésen az utolsót 2 óra hossza alatt találtam meg! A szemét egy szirt oldalában volt, ott kóboroltam mellette órákig, de csak észre vettem :)
  • Gary
    #5337
    Gratulálok! Nekem pár multis achievement nincs meg. Valamint, a Chatterbox-hoz az egyik párbeszédet (a farkasos rész után, mikor megerősíted a csákányt és kimennétek a pályáról) nem adja be többszöri újrakezdés után sem! :(
  • Savaran
    #5336
    Sikerült valakinek 100%-os ra? Vagy csak én voltam ilyen fanatikus? :D
  • MerlinW
    #5335
    [sóhajt]
  • jezus67
    #5334
    Sziasztok nemrég láttam egy videót amelyben Lara nude módban játszott hogyan lehet ezt megoldani ??? ebben tudna valaki segíteni részletes leírásban 2013 játék.
  • grebber
    #5333
    Nem a játékba nyúlsz bele. A telepítési útvonalat kell átírnod mivel a telepítő nem látja azt.Én is az eredetivel játszom semmi baj.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.01. 18:40:50
  • simonl #5332
    Olvastam igen, de nem nagyon merek ennyire belenyúlni a játékba. (Steam -es)
    Kérdezem mégis bátortalanul: nem fog b@szakodni utána vagy közben a Steam?
  • grebber
    #5331
    Olvasd el rendesen a leírását.

    "!!! Figyelem! Azoknak, akiknek nem indul el a telepítő, mert nem találja a játékot, vagy pedig "nem-Steames" játékuk van, itt a megoldás:
    A letöltött zipben van egy xml mappa, és azon belül egy games.xml fájl - ezt a fáljt meg kell nyitnod, pl. Notepad++ programmal,
    majd ahol látod az e:\TombRaider útvonalat, azt át kell írnod a saját útvonaladra, ahol a Tomb Raidered is található, majd mentsd el az XML fájlt.
    Másold be a TRTR.exe mellé, majd csak ezután indítsd el a programot és válaszd ki a listából a Tomb Raider (custom)-ot!

    Pl. ha az útvonalad E:\SteamLibrary\SteamApps\common\Tomb Raider, akkor azt. !!!"
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.01. 18:03:18
  • simonl #5330
    Nem működik. Hibaüzenet: "az objektumhivatkozás nincs beállítva semmilyen objektumpéldányra"

    Sokadszor is.....passzolok.
    De köszönöm a gyors segítő szándékot
  • grebber
    #5329
    Ez pl tökéletes
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.01. 17:28:10
  • simonl #5328
    Sziasztok, tudnátok egy valóban jól működő "magyarítás" linket küldeni steam -es verzióhoz?

    Előre is köszönöm....
  • Jim Morrison
    #5327
    GOTY lesz.
    Alapjáték + DLC csak gyorsabb fejlődést adna +.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.12.29. 11:01:09