16
  • bakagaijin
    #16
    Nekem nem jött le a cikkből: ez most az ÚJ, majd megjelenő játékokra vonatkozik, vagy a már kiadottakat is patch-elik? Amiket olvastam ott csak azt írják, hogy a RUSE már nem ilyen lesz.
  • zola2000
    #15
    "Mindegy mit csinál az Ubi, annak a cégnek már vége..."

    igen, de ennek semmi köze a DRMhez, mindíg is elsősorban konzolos cég volt az ubi (bár ha így nézzük, akkor a blizzardon kívül mindegyik cégről ez elmondható)
  • opeca
    #14
    Ja, azért a Skidrow-ot kérdezd meg előtte;)

    Mindegy mit csinál az Ubi, annak a cégnak már vége...
  • xido
    #13
    á..én konzervatív vagyok,amit hivatalosan megveszek,az nekem ízre,színre,tapintásra is kell,dobozzal mindennel:))
  • xido
    #12
    azért gondoltam ezt,mert voltak játékok régen játékok,amik néha ránéztek a lemezre és nem figyeltem eme védelem kezdetekor,hogy ráellenőriz-e a valódi disc-re is az állandó online server...
  • tommygear
    #11
    ha eredeti akkor nem kell dvd, fail
  • morden
    #10
    Jó a steam, kár hogy sok sok magyar bankártyával nem lehet fizetni ....
  • zola2000
    #9
    Most is kell net, minden indításnál szerintem most "csak" annyit variáltak rajta, hogy nem kell annyira folyamatos net, nem kell nagy sávszél, de lehet hogy ettől nem lesz könnyebben törhető, gondolom most egy indításhoz nélkülözhetetlen kód fut csak le szerveren.
  • tmisi
    #8
    Bazze, pedig mostanra egész jól kiforrott, pl. HAWX 2-ből mai napig nincs tört verzió.
    Xido: dobozos suxx, Steam és egyébi digitális verziók a jók, mert letöltöd és megy, ha kell lehet backupolni DVD-re (viszont az csak újratelepítésnél kell).
  • zola2000
    #7
    Ha megveszed alapból nem kell neki dvd a telepítés után, "csak" internetkapcsolat, tehát alapból van hivatalos nodvd patch ^^
  • xido
    #6
    jójó..akkor nem cd,hanem dvd...:)
  • Etinger
    #5
    Eddig se volt nehéz. De az új PoP és a AC2 sajna összeakad... már ha mindkettő kalóz verzió..... Azt mesélték!!!!! :D
  • zsozso29
    #4
    Na ez nagyszerű hír! könnyebb lesz feltörni. :DDD
  • Tinman #3
    Biztos megvetted?

    Cd? WAT?
  • xido
    #2
    adnának ki inkább egy hivatalos nocd patchet..utálom a cd-t forgatni a gépben..
  • Zolivok
    #1
    elég lett volna szövegnek ez is Szóval ha játék közben megszakad a kapcsolat, nem áll le a program.