27
  • Zoliz
    #27
    Az Avatar tényleg érdekes volt a világ legjobb akciófilmrendezőjétől.. James Kameruntól.
  • joco1114
    #26
    Megszívtam én is a címet. :) Hiába no, Stargate-en nőttem fel...
  • tommygear
    #25
    ez is milyen cím már :DDD
    kegyetlen ez a szekeres
  • Hegi90
    #24
    Szekeres Julian Viktor.
  • NEXUS6
    #23
    Kiszivárgott és kész! Mit gondolsz miért üldözi Assanget a világ rendőrsége váltott kurvákkal?
  • Hungarikum
    #22
    Én láttam az avatart és nekem tetszett, és megnéztem 4D-be is az Imaxba és 6D-be a Tévében láttam...!! Nagyonjófilmvolt... Remélem jövőre is lesz avatar cikk, mert abból sose elég!

    Egyébként meg Hajrá Viktor!!44!NÉGYNÉGY!!
  • sandor8206
    #21
    azért az avatar fikázók mindig annyira "kreatívak"
    sokan nézték meg a filmet?-a hype miatt, marketing miatt
    sok bevételt hozott?-a 3D-s jegyárak miatt
    legtöbben ezt olvasták hírként?-áááá, biztos csak azért, mert fikázni akartak a fórumban
    :-D
    isten ments, hogy azért mindenhol leg leg (tehát darabra, számokkal), mert ez érdekelte legjobban az embereket és tetszett a többségnek?
  • kalapos01
    #20
    Utánanéztem. Százvalahány fórumtémát kellett visszapörgetni, hogy találjak egyet, amiben kemény négy komment van, amiből egy a tied. Utána 200-on túl megint van egy, amiben tényleg sok a komment, de az a sok is csak 20. Ha azt nézed, akkor pár ember siránkozott, a többi száz vagy ezer vagy tízezer meg nem.
  • kalapos01
    #19
    Én is ezt mondom. Nyilván azért volt ennyi hír, mert mindenkit az érdekelt. Mert normál esetben, ha két gyorsan egymás után kitett hír kioltaná egymást, szóval a gyakoriség csökkentené az olvasottságot. A fentiekben ugyanis nem arról van szó, hogy a legtöbb szó az Avatarról volt, hanem, hogy "az első 15 helyen már szinte csak Avataros-híreket találni".
  • Rotyoka
    #18
    Ja avatar... végülis 2 naponta csak erről volt hír szóval mi a pöcsömet hittetek?
  • m minnifield
    #17
    lehetne egy szerkesztés vagy törlés gomb itt, mert az előbb hülyén fogalmaztam. szóval természetesen nem a nézői elvárások miatt rossz vagy jó egy film, hanem a túlzott elvárások befolyásolhatják a film megítélését.
  • m minnifield
    #16
    a hype-nak meg mégis az dől be akit nem érdekel a film. akit érdekel az úgyis megnézi. akit meg nem érdekelt, az meg hagyta magát bedönteni, nem a hype miatt rossz egy film, hanem a különböző nézői elvárások miatt.
  • m minnifield
    #15
    mégis állandóan it írkáltok ha kell ha nem, ti adjátok neki a kenyeret...
  • Mat666
    #14
    Hát igen az Sg-én is az a lényeg hogy minél többen írogassanak kattintsanak az oldalra és ez sokszor a minőség rovására megy a heti 1-2 avatar cikknek is ez volt a lényege.
  • ddt500
    #13
    Szerintem viktor az sg.hu beépített trollja. Direkt olyan cikkeket ír amivel feltüzeli a kedélyeket. Ez a cikk az I-re a pont.
  • xen
    #12
    az avataros híreknél elég sokan kifejezték a véleményüket. a hozzászólások nagy része arról szólt, hogy megint egy értelmetlen avatar hír. ez hányadik is volt a héten? Viktor írhatna már másról is. Ugyanez volt a helyzet az eredettel is. nézz utána
  • xen
    #11
    én is ezt írtam ;)

    már előre várom Viktor új borzadályát, a 2010 legjobb filmjei cikkét.
    ami természetesen Viktor kedvenc filmjeit fogja tartalmazni és természetesen mellékel mindenfajta indoklást(imdb vagy egyéb filmértékelési lista, bevételi lista stb.)
  • kalapos01
    #10
    Szerintem kicsit eltévedtél a számokkal. Mit gondolsz, hányan fejezték ki véleményüket? Nézz meg egy fórumtémát. Öten? Tízen? Vagy tizenöten?, bár azt kétlem. Bár nem ismerem az SG olvsottságát, de ilyen számokkal nem hogy többség, de még kisebbség sem lennél. Maximum aprócska töredék. A többség nem hiszem, hogy kifejezne bármit is. Pár ugató ember pedig minden fórumban van, de ők nem hiszem, hogy olyan tényezők lennének, hogy megmutatkoznának holmi statisztikákon.
  • Mat666
    #9
    Rossz következtetést von le a tisztelt cikk író az emberek többsége nem azért olvasta az avatar cikkeket mert érdekelte őket és nem is azért írt oda hogy kifejezze a csodálatát a filmmel kapcsolatban ha nem épp ellenkezőleg.
    A többség azért írt oda hogy hangot adjon a véleményének hogy mennyire elege van mára heti egy-két az avatar cikkből.
    Ha a mélyen tisztelt cikk író csinálna egy szavazást hogy az SG én melyik a legnagyobb közutálatnak örvendő téma/Film akkor gyanítom hogy az avatar újabb rekordot döntene , persze ilyen szavazás nem lesz mert akkor kiderülne hogy az avatar mégse olyan isten király film mind ahogy reklámozzák.
  • Gurren
    #8
    leginkább azok az emberek hájpolták, akik megnézték. biztos nem azért, mert nem tetszett nekik.
  • Murder3
    #7
    sok hype megteszi a hatását, hogy egy borzadályt sikeressé tesz.
  • hitman08
    #6
    Az agyad szivárgott ki, fiam, nem ez a nyamvadt lista! :) Egye fene, boldog új évet minden olvasónak és szerkesztőnek! Üdv!
  • FoodLFG
    #5
    Viktornak már nagyon megy a címadás... Te kis huncut, már megint tőrbe csaltál!


    "a sok ismert arccal, Chris Johnsonnal, Nicki Hunterrel, Eric Swiss-szel, Misty Stone-nal és persze Lexington Steele-lel"
  • Aldo Moro
    #4
    Mi az, hogy kiszivárgott? Valaki titkolta, vagy ez titkos adat?
  • Aldo Moro
    #3
    "a világ legsikeresebb filmje" És ezt ki találta ki?
  • Ender Wiggin #2
    Egy érdeklődőre mindig számíthat az Avatar cikk: rám :-)
    2009-es film létére 2010 legjövedelmezőbb filmje lett...
  • xen
    #1
    :))))))))))
    Viktor Viktor...
    Még jó, hogy az Avataros hírek nyertek, másról szinte nem is írtál.
    Meg persze mindenki megnézte az új avataros írásokat, hogy írhasson hogy ez már senkit nem érdekel.