17
  • asysoft
    #17
    No nehogy már az 1-2-4 eurós dolgok megvásárlása gondot okozzon egy ilyen telefon birtokában:)
  • chuky123
    #16
    Reméljük ezt is hamar feltörik és mehet a warez rá ezerrel.
  • mflex #15
    Az viszont biztos, hogy most már napi 100 új körül lehet az alkalmazások a market-re, mindennap átböngészgetem, és sok olyannal találkozom, ami előtte nap még nem volt. Nagyon vad módon beindultak, persze mint lentebb írtam biztos sok a moslék is köztük. Azokat át is ugrom, melyek legalább nem kaptak 50-100+ pontozást. Majd kiderül mi lesz ebből, idáig kb 70 dollárt költöttem el, és mint írtam a másik topikban, ebből 20 pénzkidobás volt.
  • sanyicks
    #14
    A fejlesztőeszközök, ingyenesek, de pénzt kapnak a fejlesztők ha wp-re fejlesztenek :) olvassál utána. Mindig így csinálják hiszen minőségben hát... nem túl erősek.
  • strogg
    #13
    "Microsoft uralja az egész világ tömegkommunikációjá" egy frászt :D
    A kommunkiáció történhet email-ben: platfrom független, lehet facebook, csak böngésző kell hozzá, lehet mobil: kihalóban a win mobilon, tablet piacon ott sincs, cloud -ban a google az úr. Egyszóval az m$ kizárólag a desktop PC-t uralja, semmi mást. Ha Isten csettintene egyet, és eltünne az összes win, a világ kommunikációja észre sem venné. :)
    Mindenki ugyanúgy szánkázna tovább a weben, olvasgatná a leveleit, nyomná a farmville-t a facebook-on, ios/androidos/symbian-os telóján folytaná a beszélgetést. :)
  • Soto
    #12
    a Microsoft uralja az egész világ tömegkommunikációját. Központosított, "modern rabszolgatartás". Ráadásul a magukat szabad polgároknak hívő rabszolgák meg vannak győződve, hogy Bill Gates uralma az ő érdekeit szolgálja. A társadalom fennmaradó része ki van rekesztve. A demokrácia XXI. századi torzója!
  • asysoft
    #11
    Ugyan már, Sanyix szerint minden, amit a Microsoft készített egyenesen a sátántól való, és csak azért készítenek alkalmazásokat a platformjukra a fejlesztők, mert jól lefizetik őket, a felhasználók pedig rákényszerülnek a használatukra, mert az MS-bérenc programozók galád módon arra fejlesztenek, nem a mindenki számára sokkal jobb alternatívákra.

    #5: ahogy eddig olvastam/hallottam, itt sem a minőségi alkalmazások dominálnak, remélhetőleg csak a számok növelése érdekében tartják ideiglenesen lent azt a bizonyos lécet...

    Egyébként meg kíváncsi vagyok, mikor lesz elérhető nálunk is a Marketplace fizetős szekciója - remélhetőleg itt is az Apple példáját követik...:)
  • Hegi90
    #10
    Látom te is utánaolvasol a dolgoknak, mielőtt beszélsz róla

    Igen, nagyon jók a fejlesztőeszközök WP7-re, és ingyenesen elérhetőek bárki számára.
  • sanyicks
    #9
    az epl is erről papolt, még is tele van a sztór kémkedő programokkal, jobban mint az ellenőrizetlen android market...
  • sanyicks
    #8
    nem valószínű... inkább többet fizetnek zsebbe ha valaki fejleszt rá :)
  • mflex #7
    Mielőtt vásárlásra szánnád el magad (HTC), olvasd át a WP7 topikot, vannak videók is a telefonokról..

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1292928964&no=104
  • coolbboy83
    #6
    A HTC telefonjai Mozart és HD7 nagyon jók lettek..
    Samsung Omnia 7 is atom jó...

    Szerencsére a gyártók támogatják rendesen a WP7-et... jó lesz ez... én HTC valameliyk készülékében gondolkodom... talán a Mozart... nem is nagy, jó ára is van..stb.

  • mflex #5
    Remélem azért szűrik is az alkalmazásokat, és nem engednek fel minden moslékot, legalábbis erről papolt az MS.
  • Hegi90
    #4
    Telített piacra dobott be egy új terméket, ehhez képest szinte bombaként robbant. Minden elismerésem a WP7-es fejlesztőké.
  • ppista
    #3
    Azért kicsit furcsa, hogy az ms-nek pedáloznia kelljen ha oda akar érni a dobogó alsó fokára :)
    Lehet az asztali oprendszerek piacán se lenne akkora előnye, ha többiek jobban ráfeküdnének. Reménykedjünk.
  • bunny
    #2
    a többinél csak jobb lehet. Egyébként meg visual studio gondolom.
  • FoodLFG
    #1
    Gondolom a fejlesztő eszközökben is jobb a Microsoft, mint a többiek.