254
Nokia symbian s^3 telefonokról bővebben
  • kidboy
    #254
    sziasztok! Bocsánat hogy ide írok.. de nem tudtam hova írjak! Van egy Nokia C2-01 céges telefonom és adott hozzá egy Plantronics ML10 bluetooth headset és nem tudom párosítani őket! Miért nem? köszönöm a segítséget. sziasztok
  • Ryleh
    #253
    hali
    total dilettans vagyok telokhoz


    utamba akadt egy nokia C7 - 00 telefon(kulfoldon)
    alapbol ciryll betus a menuje.
    hogyan lehetne kivetetni,kivenni a sim lock ot,ill eleve formattalni a telot?egyaltalan erdemes baxakodni vele?
  • zoliii
    #252
    Nokia Phonix progival tegyél rá egy szoftver (pl.:Belle)
    Nincs jobb 5letem :(
  • LionX
    #251
    Hogyan tudom a telefon lezáró kódját deaktiválni?
    Egy ideig szükség volt rá hogy biztosan védve legyen, de mostanra már nem kell és kényelmetlen is mindig beírogatni a kódot, a képernyőzár feloldása után.
  • LionX
    #250
    Már rájöttem...
  • LionX
    #249
    Azt meg lehet nézni valahogy a C7-ben, hogy a SIM kártyán mennyi hely van?
  • potyicsoki
    #248
    Letöltöttem egy hasznos programot a Viber-t de sajnos 3g-n nem tudok küldeni semmi wifi vel müködik:/ Whats up is ugyanilyen fajta neten sms-és hivás dolog de az se megy 3g-n. Valami beálitás hiba lehet mert már probáltam mindent vagy ujra telepitéssel megoldható-e (soft resetet is probáltam):/ Vodás vagyok c7 belle
  • CybeRick
    #247
    Az én C7-esem (Telenoros, kb 17hónapos) most ment el 30000HuF-ért. Egyébként 25-30ezer között már találni jó állapotút.
  • LionX
    #246
    Amit odaadnak majd annyiért, az nekem nagyon gyanús lenne.
    Vagy lopott, vagy valami rejtett hibája van.
    De történhetnek csodák és lehet hogy kapsz annyiért.
  • roxor007
    #245
    Az árak hogyan váltakoznak? 15-20 ezerért szeretnék venni majd egy nokia c7-et. Szeptember környékére szerintetek lesz olyan árban?
  • LionX
    #244
    A Vaterán próbálkozz, ott láttam egy ilyet ami független és még garancia is van rá. Link:
    Nokia C7-00
  • zoliii
    #243
    Próbáld ki a programot, érdeklődj gsm boltokban, vagy szervizben, hogy lehet e valamit kezdeni a mobiloddal! Ha nem kapcsol be a mobil, akkor tegyél bele egy másikat.
  • roxor007
    #242
    Egyébként olcsón nokia C7-et mennyiért lehet venni?? A régi telót akkor dobhatom a kukába?
  • roxor007
    #241
    Ezzel a programmal újra müködni fog a telefonom??
  • zoliii
    #240
    Ezzel a progival próbálkozz: Nokia Phoenix
    Állítólag halott telót is életre kelt! (szoftveresen)
    Mosás után szerintem kuka a teló, de érdeklőd meg!
  • roxor007
    #239
    Ki lehet cserélni az alkatrészeket ugy hogy müködjön?
  • zoliii
    #238
    GSM boltok!
  • roxor007
    #237
    Debrecenben van valahol olyan hely, ahol megtudják nézni, hogy alkatrész cserével meglehet-e csinálni?
  • zoliii
    #236
    Állítólag rizsbe kell tenni a mobilt, ha beázik a készülék. A rizs felszívja a nedvességet a telóból (ha igaz). Tv-ben hallottam!
    Amúgy meg pont a szervizben kéne megnézni, ha van rá gari, hogyha alkatrészeket cserélnek a készülékben, akkor utána müxik e a mobil. A legegyszerűbb azt mondani, hogy kuka :D Bár egy mosás a mobilnak nem túl egészséges dolog! :D
  • roxor007
    #235
    Sziasztok, én voltam az aki régebben január-február fele irt egy üzenetet hogy elázott a nokia c7-esem, kb. 1 órát volt a mosógépben aztán találtuk meg benne egyből szét kaptuk a telefont kivettük az aksit és kezdtük száritani majd egyből vittük a szervízbe aztmondták menthetetlen nem tudnak vele semmit se kezdeni. Kidobhatom vagy egyszer jó lesz-e még valamire? Vagy ki lehet benne cserélni alkatrészt amivel újra müködhet?
  • Balyy
    #234
    Tudtok valami jóféle zenelejátszót? Az lenne a jó, ha mappánként kezelné a zenéket. Nem úgy, mint a gyári lejátszó.
  • zoliii
    #233
    teszvesz, vatera, aprod, expressz
    amúgy használd a google-t! :D
  • LionX
    #232
    Nagy szerencse kell hozzá!
    Vagy az egyik feltételed, vagy a másik teljesülhet külön-külön.
    De együtt.....
    Persze az is kérdés hogy mit jelent nálad a normális ár.
  • Gauge
    #231
    Hogy lehet a C7-et viszonylag gyorsan és normális árban eladni?
  • ajem kisa
    #230
    Én áttértem az N9-re decemberben, de megvan az N8 is még, és amíg a meego-t villámgyorsan megszoktam, azután az N8-at kézbevéve amit ~1évig használtam elötte...hát, izé..elég "más"! Még a belle is "fura"!
    Egyedül a fényképező hiányzik belőle, mert az N8-ban mai napig verhetetlen! Dehát ez van!
  • Gauge
    #229
    Hát kissé mókás a saját kommentem elolvasni hetek múltán. Ma jutottam el arra a döntésre, hogy tovább nem szenvedek symbiannal.
  • zoliii
    #228
    A Nokia Phoenix programmal, lehet törölni a rajta lévő rom-ot? Szerintem a facebook alkalmazás rossz, hogy a képek kicsiben jönnek be. Böngészőn keresztül lépj be a facebookba, és ha úgy jó, akkor szedjél le egy másik alkalmazást.
  • Gauge
    #227
    Valóban nem látszik százalékosan, de ezt könnyen meg lehet megszokni. Szerintem az egész felület felhasználóbarátabb lett, talán az OS is optimalizáltabb, mint Anna volt.

    Nekem eddig pozitiv benyomásaim vannak 4-5 nap után.
  • Falkon
    #226
    Sziasztok! Nokia C7 mobilomat frissítettem Belle-re és olyan problémám van, hogy amikor webről megnyitom a facebookot, a képeket nagyon apróban adja ki. Amikor még az anna rendszer volt, teljes méretben megtekinthetők voltak a képek. Be tudom ezt állítani valahogy?

    Előre is köszi! :)
  • zoliii
    #225
    Házilag lelehet teljesen törölni a C7-es mobil szoftverét, és a legfrissebbet rátenni? Néha kifagy a teló hívás fogadásakor! :(
    Vagy ez csak szervizben oldható meg? Apám 1x elvitte egy gsm boltba, de ugyanúgy eljött a hiba! Szerintem csak ráfrissítettek :D
  • LionX
    #224
    Ha valaki elégedett a Symbian Anna-val, akkor az a javaslatom, hogy eszébe ne jusson Belle-re frissíteni, ha kedvesek neki az alkalmazásai! Én úgy jártam hogy az összes alkalmazás eltűnt a telefonomról.
    Eltűnt az iroda, az összes telepített alkalmazás, a játékok, beleértve a Nokia eredeti játékait is.
    Az akkumulátor töltöttségét már nem lehet százalékosan megnézni, csak az a kis logo figyel bután a jobb felső sarokban.
    Azt nem tudom hogy vissza lehetne-e tenni az Anna-t és hogy hogyan? Gondolom csak a szerviz tudja jó pénzért.
    Az biztos hogy ez volt az utolsó telefonom a finnektől!!!
  • Randelz
    #223
    Szervusz!
    Beállítások\Kapcsolatok\Beállítások\Adathasználat saját országba\ ...itt válaszd ki a neked megfelelőt, rakd automatikusra, akkor amikor lehet akkor wifit fog használlni, ha nem találáll akkor meg mobilnet.
  • bazsi1117
    #222
    sziasztok!
    Nokia c7-em van és az alkalmazások (pl:origo időjárás stb)csak wifivel csatlakoznak netre. Van mobilinternetem böngészőben működik csak az alkalmazások nem tudnak kapcsolódni. Mi lehet a probléma? előre is köszi :)
  • LionX
    #221
    Akár volt mosószer a gépben akár nem, akkor sincs sok esély rá hogy tökéletes lenne, ha valaha életre is kelne egyáltalán.
    Mosószeres mosással pedig a nullával egyenlő esélyek még jelentősen romlanak is.
  • roxor007
    #220
    sziasztok
    kb 1-2 hete kb. 1 órán át volt a mosógépben a nokia c7em, kivettük aksit kiszedtük elkezdtük száritani semmi elvittük szervizbe 2-3 napon át száritgatták semmi menthetetlen.
    valaha jó lesz-e még a telefonom? lehet még valamit tenni érte? :=(
  • george10g
    #219
    sziasztok. Nokia 5230-asom van, de gondolom itt is meglehet osztani a problémát. a frissen készített képek, videók nem találhatóak meg a galériában, csak a fájlkezelő memóriakártya menüpont alatt, telepített alkalmazások sem jelennek meg. mi a gond?
  • DummyBoy
    #218
    Pedig meg kellene neki ...
  • zoliii
    #217
    wifi nyomtató
    Lehet kapni wifi adaptert (olyasmi, mint egy pendrive), valahogy szerintem azzal is megoldható.
  • Randelz
    #216
    Szerintem nem megoldható mivel nem tudsz a telefonoddal csatlakozni a routered wifi hálózatába, vagyis hogy amikor csatlakozol, akkor például a számítógéped, nem talállja meg a telefont a hálózati kapcsolatok közt.
  • szlmcl
    #215
    hali! érdeklődni szeretnék, hogyan lehet wifin keresztül nyomtatni a Nokia C7-el? (Samsung CLP 325 wifis nyomtatóra szeretnék). köszi!