31
Meizu M9
  • Máté94
    #31
    Külföldről kell rendelni.
  • precision
    #30
    itthon lehet kapni valahol?
  • Máté94
    #29
    Kicsit nagy a sor...

    Árak:
    8GB - 2499RMB (~283€) ~78e Ft
    16GB - 2699RMB (~305€) ~85e Ft
  • Máté94
    #28
    Január 1-jén jön.
  • Vadnokedli
    #27
    bocsánat izé; már látom kinek írtad. xd de akkor is Ezen Android fut; több mint egy millijárdddd app.(azért nem. XD)
  • Vadnokedli
    #26
    ezen Android van... és nem Mate akar szájba ba*kodni; hanem őt akarták XDDDsdfgdfg
  • theone91
    #25
    Úgy tűnik a szerverbővítésre szánt pénzt az idős SG-seken hajtják be. :D
  • tom235
    #24
    Ezt én sem értettem soha. Talán nincs elég hely a szerveren ?
  • ronesz
    #23
    csak rá akartam döbbenteni, hogy mekkora egy pöcs, mivel azt hitte, hogy mindenképpen igaza van és bármit mondhat hiszen a neve mögött egy kisebb szám szerepel mint neked
  • Máté94
    #22
    Szerintem jobban tetted volna ha meg se szólalsz. :)
  • ronesz
    #21
    szerintem is egy idióta vagy
    na mivan, engem nem akarsz szájbabaszni? vagy mondjuk egy klicskó leidiótáz, őt is "szájbabaszkodnád"? ha nem írod le a címedet ebbe a topikba, hogy ezt lerendezzük, egy idióta szájkaratés kis pondró maradsz, aki kőkeménynek kiadja magát az interneten, mert verték otthon meg a suliba is :)

    topikhoz hozzászólva, nekem volt egy m8am még anno, nem volt vele amúgy semmi bajom,hardverileg király, csakhát egy okostelefonnak az egyik legfontosabb része a hozzá írt alkalmazások mennyisége, amiben azért nehezen veszi fel a versenyt a többi nagy operációs rendszerekkel
  • theone91
    #20
    Amúgy miért fáj egyeseknek, ha nyílik egy új mobiltopik? Nehéz továbbgörgetni? Vagy nekik kerül pénzbe? Nem értem.
  • theone91
    #19
    Jaja. Az SG-fórum is felesleges, hiszen ott van az Index-fórum.
  • theone91
    #18
    Na. Gyertek. Kezdődik a keyboardkarate.
  • Máté94
    #17
  • precision
    #16
    nekem tetszik, kíváncsi leszek az árára! :)
  • precision
    #15
    mindketten tévedtetek... :P
  • precision
    #14
    szerintem meg a sok sírás felesleges
    nyilván akit nem érdekel ez a telefon és/vagy nincs ilyenje, az nem jön be ebbe a topikba
    ugyanúgy van a sport fórumban topik a real madridnak mint a barcelonának
    a zene topikban a metallicának és justin biebernek
    a felh. programokban meg van topik mittudomén az avastnak meg a nod -nak

    mivel két külön dolog :) ez is egy másféle telefon mint a többi, tehát van topikja

    de hát jó magyar szokás szerint ugatni kell ahelyett hogy csöndben maradnátok és mennétek tovább olyan topikba ami tényleg érdekel titeket :)
    vicces.
  • SimaSuna #13
    ez a sok telefon topik nyitogatás teljesen felesleges. Hisz ott a MobilArena...
  • byzhouse
    #12
    nekem 1 shotgun ugrott be :D
  • Pepsi Twist
    #11
    kicsi vagy te még ehhez...
  • Pepsi Twist
    #10
    meizu m9 bazzeg aszittem hogy a beretta m92-nek valami kínai másolata :D
  • Máté94
    #9
    Eleve hülye kérdés volt feltenni, hogy minek minden mobilnak új topic. Úgy is mindenki nyit az újak egyet. De ez máshol sincs másképp. Érdekes, Motorola Defy topicban senki se kezdett el már az elején fikázni. Nézz be PH!-re, ott is minden készüléknek van topicja. Erről ennyit.

    Meg amúgy, neked nem teljesen mindegy?
  • Lacee86
    #8
    Stílusodon csiszolj hülyegyerek. Normális érvvel is le lehet írni, h szted miért kellett neki újat nyitni. Sztem semmi sértőt nem írtam neked azzal, h feltettem a kérdést.
  • Máté94
    #7
    Akkor nézd végig az összes eddigi mobiloknak nyitott topicokat, és írd be, hogy miért nem fért el blablabla...
    Szánalmas. Csak a fikázás megy. Ha nem tudsz jót szólni, akkor inkább meg se szólalj.
  • Lacee86
    #6
    Engem ne idiótázz le te kis takony! Itt lennél, szájbab*szkodnálak! 2-n is megmondtuk, h hülye vagy...
  • Máté94
    #5
    Nem, akkor menj és szóld le a többit is.
    Idióta...
  • Máté94
    #4
    Minden mobil kínai.
  • Montanosz
    #3
    most minden telefonnak nyitunk egy topikot, egyformák, egyforma tudással?
    ráadásul kivesz egy kínai telefont a baráti körünkben??
  • Lacee86
    #2
    Mobil topikban nem fért volna el? :/
  • Máté94
    #1
    "Karácsonytól lesz kapható a retina kijelzővel és 1 GHz-es ARM Cortex-A8 processzorral szerelt Android 2.2 alapú Meizu M9.

    Hivatalosan is leleplezésre került az első számú iPhone- klónként ismert Meizu M8 utódja, mely ezúttal a piac legerősebb ajánlataival is felveszi a versenyt. Az Android 2.2 Froyo alapokon nyugvó készülék 3,5 hüvelykes, 640x960 képpontos Sharp AVS „retina kijelzőt”, 1 GHz-es ARM Cortex-A8 alapú Samsung S5PC110 processzort, GPS, WLAN (802.11b/g/n) és sztereó Bluetooth 2.1 modult, HSPA átviteli képességet, microSDHC kártyafoglalatot és cserélhető 1370 mAh kapacitású akkumulátort kapott. Az előre láthatólag december 25-én Pekingben debütáló készülék várható ára egyelőre nem ismert."

    Körülbelül 320 USD-nek megfelelő yuan-ba fog kerülni.



    forrás: mobilarena.hu

    Nokia N8 vs. Meizu M9 kamera összehasonlítás
    Kínai Engadget képek (kínai GUI)
    Angol GUI (képek)
    Multitouch (videó)