81
\"Őslények kalansorai\"
  • Jrex
    #81
    Gondolom úgy is mindenki megnézi aki szereti ezeket az állatokat :)
  • Jrex
    #80
    Na meg kell hagyni,hogy az évadzáróra eléggé össze szedte magát a sorozat, elég izgalmasra sikeredett a vége,és a cgi-is jól néz ki. Bár a szereplők számomra még mindig nem szerethetőek túlságosan.
  • Jrex
    #79
    Azt hiszem 5 rész után kijelenthetjük, hogy ez az új sorozat,bár nézhető,de nem éri el az eredeti szintjét...
  • Jrex
    #78
    Bizony :D
  • stargatelost
    #77
    Új topiknak nem sok értelme volt sajna, Jrex meg gondolom a maga által nyitottba szeretné, ha menne a diskurzus :D
  • Narxis
    #76
    Az új topikba írjatok. :D
  • Jrex
    #75
    Na ez a második epizód sokkal jobban tetszett, különösen, hogy a Titanoboát használták fel Ogopogónak (a kanadai Nessi). Bár a készítők nem nagyon figyelnek az állatok valódi viselkedésére, mint az előző részben is a Pteranodon embert eszik, később raptorra támad, vagy itt a titanoboa csak hallás útján keres zsákmányt....
  • Jrex
    #74
    Na megnéztem a spin-off első részét. Évadnyitóhoz képest kissé laposra sikerült a story és a cgi is rosszabb valamivel mint ami az eredeti sorozatban volt, de azért nem olyan rossz. Mindenesetre várjuk a következő részt.
  • Jrex
    #73
    Elvileg ma adják az első részét a spin off-nak Kanadában, szerintem már holnap megtalálható lesz a videómegosztókon is.
    Amit eddig tudni lehet a lényekről, hogy lesz benne:
    - Pteranodon (bár különbözik a sima Primeval belitől)
    -Titanoboa
    -Triceratops
    -Albertosaurus
    -Utah raptor
    Az utolsó 2,tipikus kanadai dinoszaurusz :)
  • stargatelost
    #72
    Várós.
  • Narxis
    #71
    OMG van benne pár Eurekas szereplő. :D
  • Jrex
    #70
    Itt a spin off sorozat előzetese: Primeval-new world
  • Jrex
    #69
    A sorozat esetleges 6. évada minimum 2013-ban érkezik,
    de elindul egy spin-off sorozata Primeval:New world címen,ami egy Kanadai sorozat lesz és "normális" mennyiségű epizódokkal,tehát nem minisorozat lesz,ami miatt valszeg a költségvetés igencsak meg fog látszódni a cgi-n.
    Ezt a sorozatot a következő évtől fogják forgatni,így talán jövő őszre érkezik.Egy hsonló csoport munkáját fogjuk követni,csak éppen kanadában.
  • Narxis
    #68
    Jah, Danny visszatérhetne már, ő azért vágta a dolgokat. :D

    Am. 1-2 dolog erőltetett volt már, tényleg nem lett volna rossz ha az marad a cliffhanger amit írtál a végére...
  • Calver
    #67
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, az nekem sem volt olyan szimpatikus, de azt le lehet tudni azzal, h kicsi Matt haluzott, blablabla... viszont azért maradt még jó pár lezáratlan szál: pl, hol van Danny Quinn és "kedves" kicsi testvére? meg azért ugye lehullt a lepel az ARC-ról is, szóval azon a szálon is lehet még bőven vicceskedni

    mondjuk nekem jobban tetszett volna, ha cliffhanger inkább tényleg azt dobják be, hogy "vége a rejtőzködésnek, mindenütt anomáliák nyíltak és pusztítottak... most mi a fenét fogunk csinálni?"
  • Narxis
    #66
    Ez nagyon jó rész volt, azért a vége egy kicsit wtf volt, bár gondolom kellett egy cliffhanger.
  • Calver
    #65
    #62 újra.
    megint mintha egy másfél órás filmet néznék, 20 perc után rápillantottam arra h hol tartok a részben, mert azt hittem már lepörgött legalább 40 perc és mindjárt vége
    igencsak ütős és látványos évad/sorozatzáró volt kéremszépen
  • Narxis
    #64
    Ez brutálisan epikus rész volt!
  • Narxis
    #63
    Uhh, már kint van? Akkor szedem is!
  • Calver
    #62
    5x05-ről rövid vélemény:
    húbazdmeg húbazdmeg húbazdmeg húbazdmeg
    kb eddigi legjobb rész, okkal. és olyan szinten pörög, h a 45 perces epizód kb két órának tűnt.

    majd véleményeket ha megnéztétek, mert ez valami iszonyatosan ütött.
  • Calver
    #61
    5x04 kint.
    btw más Primeval néző is jót kacagott azon, hogy... (durva Game of Thrones spoiler-ek, vigyázat!)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mennyire kiakadt a nép azon, hogy egyszer csak meg talált halódni az általuk nézett sorozat "főszereplője"? (http://www.sorozatjunkie.hu/2011/06/14/az-hbo-magyarazkodik/) úgy értem, Primeval-hoz képest, ahol ugye volt hogy 2-3 részenként megöltek egy-egy szereplőt (avagy Stephen, Cutter és Jenny, bár utóbbi "jobban lett"), na meg ezen kívül is jó páran elhullottak, és mondhatni külön atmoszférát ad a sorozatnak az, hogy bárki bármikor meghalhat... na, ehhez képest az szinte semmiség
  • Narxis
    #60
    Durva volt ez a 3. rész, de köv. rész is durva lesz ahogy láttam a végén. :D Szegény Abby. :(
  • Calver
    #59
    és igencsak kedves az első két része
    mondjuk az tuti, h Primeval részben azért izgalmas, mert a néző tudja: bárki meghalhat. bármikor.
  • Calver
    #58
    5. évad kezdett ám közben, én is csak most láttam
  • Jrex
    #57
    Az 1. évad igen csak 6 epizódos,a 2.évad 7 a harmadik pedig 10.A negyedik évadban nem vagyok biztos de asszem az is 7 részes.Hát de alapból minisorozat...
  • Kori
    #56
    itt miden megvan a sorozatról
  • Kori
    #55
    több
  • gabeone
    #54
    Megvettem az első évadot és látom, hogy csak 6 epizódot tartalmaz. Kicsit komolytalan egy sorozathoz képest. :( A többi évad is ilyen kevés epizódot tartalmaz? Nagyon tetszett a sorozat a televízióban, de 6 epizód miatt kár volt megvennem. :(
  • Jrex
    #53
    A producerek mondtak pár szót az 5. évadról,itt:
    primeval

    És h a Warner Bross tervezi a mozifilmet belőle.:)

  • Jrex
    #52
    Bár én még nem láttam(épp most szedem)-de a Facebook oldalukon írták h ez a finálé,és az 5. évad pedig csak 6 részes lesz,és valszeg nem lesz benne Trex,és Cutter sem fog visszatérni...Mondjuk én végig abban a hitben voltam,h majd visszaváltozik a világ olyanná amilyen az 1. évadban volt:D
    Egyébként Liopleurodon mégsem szerepelt ebben az évadban,hiába írták,ahogy a diictodonok sem.Helyette visszahoztak egy terror madarat.
  • Calver
    #51
    tvrage is baromságot írt még pár hete, náluk is 8 rész volt kiírva.
    mindenesetre rész végén ott a "...Primeval's back later in the year..." szöveg, szóval...
  • stargatelost
    #50
    hmm utánanéztem valóban így lehet, epguidesnál valamit elírtak :S
  • Calver
    #49
    én is ebben a hitben éltem, de nem - ez a finálé.
  • stargatelost
    #48
    Melyik anomálián mentél át a jövőbe? :) a nyolcadik rész lesz az évadzáró 12-én.
  • Calver
    #47
    hoppá, hogy ez évadzáró volt... azt hittem lesz még egy rész.
    hátööö... nem lövök le semmit, majd ha össznépileg mindenki megnézte.
  • Calver
    #46
    mai részben visszatér egy régi ismerős, bár még legalább 2-3 óra mire nézhető lesz
  • Jrex
    #45
    Az 5. epizódban nem is Koolasuchus van,hanem egy Labyrinthodonta,csak nemtom ,hogy akk a Facebook oldalukon mért azt írták...

    Egyébként van 1 másik film Primeval címmel,aminek a magyar címe Húsevő,és egy 9m-es krokodilról szól,Gusztávról:) aki valóban létezik.
    előzetese
  • Narxis
    #44
    Te ne pattogj, én csak hosszupuskat nézem és oda azután töltötték fel, hogy megírtam a hozzászólást.

  • stargatelost
    #43
    Mégis miről beszélsz? Tegnap óta van felirat a negyedik részhez. Van egy normális, állandó fordítója a sorozatnak, aki viszonylag hamar elkészíti a feliratot (értsd: nem csúszik heteket). Ne pattogjunk már feleslegesen, inkább olyan sorozatra érezzél erőt, amit nem fordít senki sem....
  • Narxis
    #42
    Király, s04e04-hez meg szerintem holnap lesz magyar felirat. Ha elég erőt érzek magamban akkor 4x05-t megnézem angol felirattal aztán lefordítom én. :D