2861
  • whiskeyman
    #461
    gyááá, most nálam van 3 napig egy Atrix :D
  • Narxis
    #460
    Jaja :)
  • hzsolt
    #459
    szerintem hamarabb lesz kész Quarx a 2.4-el, mint a Motorola fejlesztői a 2.3-al :)
  • Narxis
    #458
    Titkolóznak, nagy meglepetésnek szánják. :D Vagy nem mernek már időpontot mondani, Froyo-val is rengeteg szenvedtek, elvileg év elején jönnie kellett volna EU-ba is, nem? :D

    És akkor most majd nagy meglepi lesz, egyszer csak bejelentik, hogy elérhető Moto Software Update-n.. :D Bírnám... :D
  • hzsolt
    #457
    na jó, de ne keverjük már össze a felhasználók vágyait a bejelentésekkel :)
    Én még sehol nem olvastam olyan hivatalos bejelentést, hogy 2.3-at tervezne a Moto a mi kis döfinkre. :(
  • Narxis
    #456
    U.S. Defy fórumon van több topik is: Link

    Pl. ez az egyik, de sehol nincs hivatalosan megerősítve, így tényleg kár beleélni magunkat, mellesleg én meg már teszek rá, CM7 baromi jó, most nem tudom, hogy az Android OS fejlődött-e ennyit vagy a Motoblur hiánya teszi-e vagy a kettő együtt, de rengeteg szabad RAM-om van, pedig pakoltam fel appokat rendesen, mégis azt látom, hogy úgy kb. a fele mindig szabad. Piszok gyors az egész rendszer.
  • hzsolt
    #455
    erre a fórumra kiváncsi lennék....
  • hzsolt
    #454
    váó
  • FearTomi
    #453
    SEA-soknak megjött a froyo:))
  • Inquisitor
    #452
    Lehet nincs hivatalos, de amikor rákerestem Googleval, akkor kidobott egy fórumtémát a Motorolola.com-ról, aminek olyasmi címe volt, hogy a 2.2 helyett a 2.3-ra koncentrálnak már ... most ha optimista vagy, akkor ez azt jelenthetné, hogy nemsokára mindenkinek lesz Froyo. Ha pesszimista, akkor meg azt, hogy várhat mindenki plusz fél évet egy stabil verzióra a Ginger Bread-ből.
  • hzsolt
    #451
    nem olyan régi infó. Az egyik szervízből kiszivárgott egy verzió, de nagyon bugos. Valószínűleg valami első próba lehet. hivatalos bejelentés a 2.3-ről nincs sajnos.
  • Inquisitor
    #450
    Ez az infó a Gyömbérkenyérről csak nekem új? LINK
    Mondjuk nem jelent semmit, mert Froyoból is van jó ideje pl. Finn verzió, ami nem vígasztalja azokat akiknek meg NINCS hivatalos frissítés ...
  • Inquisitor
    #449
    Nekem megfelelne a bolti is, HA találnék olyan boltot ahol részletre is lehet vásárolni :(
    Csak ugye Voda "függő" telo boltban valami 64-70K, a Hülye Vagyok boltban meg (ahol van hitel) akciósan 99K. Lol. (Annyit szánnék rá, akkor már valami zsír új Galaxy S2, HTC Desire Z, LG Optimus 2x vagy ilyesmit néznék.)
    Mondjuk Voda árlistán is vicces a hűségnyilatkozatos ára a Milestone1-nek, árában vagy se M2-t kapsz, vagy XT720-at jóvval kevesebbért ...
    Ha most kérek Surf csomagot a flotta mellé, akkor vehetek részletre telefont Vodánál, különben meg nem.
  • smv
    #448
    Én annó közel 2 hónapig vártam, hogy a Vodafone szerezzen aztán inkább megvettem GSM boltban...
  • dunga
    #447
    Hívd fel az ügyélszolgálatot (hátha van használható infójuk, de ez is szerencse kérdése).
    Amikor az enyémet vettem, akkor mondta az eladó lány, hogy visszavonásig érvényes a jelenlegi flottás akció (bár ugye ez sem biztos infó).
  • Narxis
    #446
    Fain, majd ha belepróbáltad akkor írd meg, hogy jó-e.
  • Inquisitor
    #445
    Kéne egy kis segítség. Ha tud valaki Vodafone üzletet Budapesten ahol VAN Defy, az priviben küldene címet?

    Kiderült, hogy flottások is vehetnek akciós telefont bizonyos feltételekkel, de az akció csak hó végéig van (igaz már többször meghosszabbították 1-1 hónappal, de ez lutri) viszont a legközelebbi boltban a hölgy mondotta, hogy istentelenül ritkán kapnak a Voda boltok ilyen telefont. Persze X8, X10 mini, Voda845, Optimus GT540 raklapszám kapható.
  • dunga
    #444
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.cellect.hu/?cmd=termekadat&item=BELKIN-FIT-IPH4 <- ez 4000, http://speedshop.hu/termekoldal/48108_tok_apple_iphone_4_belkin_f8z610cw_dual_fit_sportsarmband_karpant_tok_fekete.html <- ez meg 5000, de néztem még az Adidas miCoach pántot is, de az méretben jóval nagyobb (amit találtam), meg jóval drágább is
  • Narxis
    #443
    Az nekem is jól jönne. :) Ha jó akkor írd már le a nevét és szétnézek errefele, hogy van-e olyan. :)
  • dunga
    #442
    Felkar tokot sportoláshoz.
    Van ismerősöm Telenoros boltban, mondta, hogy hozat párat, és belepróbálom majd.
  • FearTomi
    #441
    milyen tokot szeretnél?
  • Maxtreme
    #440
    jah még annyi (nem tudom volt e róla szó) de factory resetet mindenképp csináljatok frissítés után. Azt hittem én is hogy megúszom, de nem :)
  • Maxtreme
    #439
    Én a napokban felteltem a Nordic 2.2-t (nem bírtam már várni a cee-re :))
    jóval gördülékenyebb lett az egész készülék. (bár megjegyzem a go launcher eddig sem szaggatott nálam. Talán még az első verziók valamelyike igen, de már régóta nincs vele iylen jellegű problémám)
  • hzsolt
    #438
    Én sem bántam meg, pedig előjött a hangszóró hiba is. Ajánlani tudom bárkinek.

    A camera meg a 2.34-es verzió hibája ideje lenne firssíteni. :)
    De ha tévedtem, akkor nyomni kell az alkalmazásra egy "clear data"-t a főmenüben. majd egy újraindítás.
  • dunga
    #437
    Nézegettem a kartokokat, és van néhány iPhone tok, ami tetszene. Meglestem, hogy alig térnek el egymástól papíron a telók méretei (3gs, 4g a Defy-hoz képest). Életben mennyire szignifikáns a különbség? Az a baj, hogy itt a környéken nem találok sehol kipróbálható tokot, rendelni meg nem akarok, hátha kicsi, vagy nagy lenne.
  • me and a monkey
    #436
    Go Launcher nálam is be-beröccent, a Launcher Pro nálam tökéletes.
    Meg is vettem, 2,99 $ nem pénz egy alapdologért az Androidon.
  • smv
    #435
    Én nem bántam meg. Az mondjuk ZAVAR, hogy motoblur -al és go launcer -rel is akadozós a főképernyők közötti váltás, illetve ha live wallpaper van alatta akkor erősen. de bízok benne, hogy a 2.2 ezt megoldja.

    A másik ami nem tudom, hogy saját gond-e, de sokáig nem tudtam 1 nem gyári kamera progit sem használni mert csak fekete képernyőt láttak a világból. Ezt a múltkor egy update megoldotta azóta ezzel sincs gondom.

    Ár/érték arányban ennyiért ez a legjobb vétel. Ettől függetlenül eddig iPhone -m volt, így elég sok dologgal szemben kritikus vagyok.
  • Narxis
    #434
    Én nem bántam meg, de különbözőek vagyunk, lehet, hogy neked nem fog tetszeni. Járd körül a témát, árgépen vagy olcsobbat.hu-n be tudod lőni az árat és megnézni a többi hasonló telót. Szerintem nem fogsz jobbat találni, de érdemes biztosra menni. Media Marktban úgy tudom meg is lehet tapogatni ha meg akarod közelebbről nézni.

    Úgy néz ki, hogy nem lesz olyan gyenge szoftveres támogatottsága mint a korábbi Motorola telefonoknak, kapni fog még jó darabig frissítést is.
  • Narxis
    #433
  • Tigristank
    #432
    Dehogy bánta. Szerintem az egyik legjobb ár/érték aránnyal rendelkező telefonról van szó.
  • danii9348
    #431
    Sziasztok! Én is DEFY-t szeretnék venni, csak bizonytalan vagyok a Motorolával szemben. Akinek van az megbánta már hogy ilyen telót vett?
  • hzsolt
    #430
    Mondjuk ez még csak egy nandroid backup, de biztos nem késik már soká az updater verzió sem.
  • Narxis
    #429
    jeeeeeee :D
  • hzsolt
    #428
    Megérkezett a német hivatalos froyo:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1087297

    Aki erre várt volna, motorola updaterre fel! :)
  • FearTomi
    #427
    Persze, angolul tudok. Na köszi, erre voltam kíváncsi, hogy mit takar az "Okos" mód pontosan.
  • Narxis
    #426
    Teljesítmény, Okos, Gazdaságos mód. Gondolom ebből érted. :P

    A Smart mode-nál meg lehetne adni egy intervallumot, pl. hogy mettől-meddig alszol és akkor abban az időben a legtakarékosabb, lekapcsolja a wifit meg ilyenek. Én Smart módot használtam amíg gyári ROM-om volt.
  • FearTomi
    #425
    Van három mód a battery managerbe.
    Performance mód, Smart mód, Battery Saver mód. Melyiket érdemes használni, illetve pontosan melyik mit takar?
  • dunga
    #424
    Camera 360, valamint LG camera is megbolondult. Valami más módot tudtok 2.1 alatt a 16:9-es képkészítésre?
  • Narxis
    #423
    Jaja, az nekem is bejött.
  • hzsolt
    #422
    Reméljük. :)
    Én eddig egy dolgoban találtom jobbnak a hivatalos romot a CM7-nél (ami ugye már most is 2.3.4), és az az Battery manager.
    Bár elvileg a CM-ben is lehet pöcsölni az aksi takarékoskodással, ezt jól megcsinálták a Motorolás fiúk.