2861
  • Narxis
    #501
    Felraktam, eddig fain. Viszont nem wipeoltam.
  • Narxis
    #500
    CM7 RC0 kiadva!!!!!!
  • Narxis
    #499
    Jaja...be kéne perelni őket.
  • smv
    #498
    Ezt nevezi terméktámogatásnak a motorola? :\
  • Narxis
    #497
    Nincs. :(
  • smv
    #496
    Tudom időnként megkérdezem és sorry érte, csak nem tudom, hogy hol lehet utánanézni... :)
    CEE 2.2 röl valami hír?
  • dunga
    #495
    Hazaértem a tájfutó táborból. Badacsony környékén, közel 200 megtett km. Extrém körülmények közt is jól tart a tok (sziklamászás, futás síkon, terepen, hegyen fel, hegyről le). Esőben sem ment bele a víz. Teljesen jól lehetett kezelni a karomon. A telefonálás tökéletes tokon keresztül is. Tűző napon alig melegedett a tokban a telefon.

    Vodka-proof. Tested.
    Kicsit néztek, mikor a kis halakat fotóztam a Balatonban .]

    Fényképező még mindig nincs, de amint kerítek normálisat, tolom a képeket.

    (Túrázóknak, geocachereknek ajánlom a c:geo progit.)
  • Narxis
    #494
    Engem érdekel, csinálj képeket, kösz.
  • dunga
    #493
    Délelőtt elhoztam, már ki is próbáltam egy 13km alatt.
    Észrevételek:
    - könnyen belemegy a tokba a telefon,
    - ellenben nehezen jön ki,
    - teljesen használható a kijelző, minden érintést érez,
    - az alsó négy gomb félig fedésben van, de ha fentebb húzom a tokban a telefont, akkor használhatóak,
    - futás közben eléggé megizzadva sem mozgott a tartó,
    - ami nagyon nem tetszett az az, hogy ugye az iPhone 3,5-ös jack kimenete máshol van, mint a Defy-nak, így vagy nem kell 'lecsukni' azt a részt, ami miatt nem megy be a víz/pára/nem esik ki a teló (bár nem fog szerintem így sem), vagy valahogy rá kell varázsolni oda egy lyukat úgy, hogy ne menjen szét az anyag.

    4/5 csillag (sportoláshoz tökéletes, de ha közben nyomkodni akarja valaki, vagy inkább az alsó 'gombokat' használni, az kicsit körülményes, valamint a jack kimenet kivágása rossz)

    Ha megtalálom az öcsém fényképezőjét, akkor csinálok képeket is, ha érdekelne valakit.
  • hzsolt
    #492
    nem tud valamelyikőtök jó bringás tartót?
  • Narxis
    #491
    Itt az összes Defy tok.
  • Narxis
    #490
    De ez tuti jó méretügyileg? Nem lötyög benne vagy ilyesmi? Majd írd már meg. :D
  • dunga
    #489
    Ez r*hadt csúnya, már bocsi. .]
    Holnap kapom ezt.
  • hzsolt
    #488
    menü gomb - settings - applications -manage applications - menü gomb - filter - All -
    Itt keresd meg a "Calendar Storage" és "Calendar" alkalmazásokat és mindkettőben töröld az adatokat.
  • Narxis
    #487
    Ilyen tok kéne.
  • BenceYCE
    #486
    Angol Android van fenn, nem találok ilyen menüpontot :(
  • Inquisitor
    #485
    Megpróbálom újra, de ott keringetett a rendszerbe, aztán ha ügyfélszolgálattal akartam beszélni, kérte a kódot ... a vicc az, hogy hiába adtam meg. Ezt anno már a Diginél is eljátszották ...
  • dunga
    #484
    Azonosító nélkül is felhívhatod az ügyfélszolgálatot. Nem kell hozzá semmilyen adat, hogy megkérdezd, hogy van-e valahol.
  • csasssz
    #483
    a kérdés a közép európai típusokra vonatkozott (2.2), de ha nem jön ki egyhamar felteszem a nordicot, a vodában meg kifogy a készlet mindig, én is vártam rá, érdemes rendelni, de ha sokat kell várni akkor a t-nél is van, és nem sokkal drágább
  • smv
    #482
    Valakinek nincs valami frissebb verziója a 2.2CEE -ről?
  • hzsolt
    #481
    igen
  • Narxis
    #480
    Az zsír, akkor ha kijön a CEE Froyo és gariztatnom kell akkor simán visszarakom RSD Lite-al a CEE-s Froyot?
  • Narxis
    #479
    Azt nem tagadom, de még így is kevésbé fukarkodnak a frissítéssel mint a Motorola. HTC kiadta pár hete a Mézeskalácsot Desire-re, Samunál sincsenek késésben, SE bjelentette, hogy az X10 szintén megkapja a 2.3.3-mat.

    Ha a Motorolának nehezére esik akkor nyissák meg a bootloadert és majd mások megcsinálják, ja az nem jó, akkor kevesebb új Moto készülék fogyna... bár hosszabb távon ezzel az üzletpolitikával többet ártanak maguknak.
  • Inquisitor
    #478
    Továbbra is áll, hogy ha valaki tud olyan Vodás boltot ahol van Defy, akkor please dobjon egy privit nekem!
    Próbáltam az ügyfélszolgálattól érdeklődni, mert javasolta valaki, csak éppen az ügyfél azonosítót nem akarja elfogadni a hülye automata rendszer.
  • Inquisitor
    #477
    Szerintem a gyártókkal példálózás rossz volt, mert összes egyedi felületet használó telefonnál szopás van a gyártó általi frissítések kiadásával. HTC, Samsung, SE és társaik által is ...
  • hzsolt
    #476
    A cm7 = 2.3.4
    A 2.2-t meg fel tudod tenni majd sbf-ből is, szerintem csak emiatt nem érdemes vacakolni a visszatérős verzióval.
  • hzsolt
    #475
    valamit csinálnak a naptár szerverén, mert többen is panaszkodtak mostanában ilyesmire.
    Lépj be az manü -> alkalmazások -> Naptár helyre, és töröld a cache-t.
    utána szinkronizálj a szerverrel, és elvileg megjavul.
  • dunga
    #474
    CM7-ről mennyire könnyű visszatérni mondjuk 2.1-re? Most gondolkozok rajta, hogy fel kéne tolni végre. De érdekelne az ofisöl 2.2.2 is, ha kijön végre CEE verzióban.

    Még egy kérdés:
    Mik szólnak a CM7, és mik a 2.2.2 CEE mellett?
  • BenceYCE
    #473
    Van vkinek ötlete, h miért tűnhetett el a naptáramból az összes bejegyzésem? Google naptárban fenn maradt minden, de azóta se szinkronizál.
  • Narxis
    #472
    Én most raktam fel a launcher pro plus-t, nem vagyok elájulva tőle, vannak widgetek(nagyrészt olyanok amik gyárilag is vannak minden telon, facebook, calendar stb.) aztán kész. :D Nem tom miért olyan népszerű. Go launcher ex szvsz jobb. CM7-ben meg alapból ADW van.
  • hzsolt
    #471
    van.
  • csasssz
    #470
    launcherből próbáljátok ki az ADW-t jobb mint a launcher pro, nem akad, és elég szép
  • csasssz
    #469
    az üveget nekem is sikerült megkarcolnom a kulcsommal, nem örülök neki.
    van már hivatalos 2.2?
  • Narxis
    #468
    Az üveg se 100% karcálló, de karcállóbb mint egy átlagos okostelefon.
  • Narxis
    #467
    Ennyit a Motoroláról. Legközelebb kétszer is meggondolom, hogy Motorolát vegyek-e. Nem azért mert bármi bajom lenne a Defy-vel hanem mert nem akarok egy ilyen pökhendi, "leszarom a vevőimet" stílusú céget támogatni.

    Megköszönhetik Quarx munkáját, aki egymaga(azért volt pár ember aki különböző bugok kijavításába besegített) képes volt 1 hónap alatt összerakni egy olyan szoftvert a Defy-re ami jelentősen növelte a Defy használhatóságát. Ennyit erről. Egyszer beszélhetnék egy moto alkalmazottal vagy inkább a vezetőkkel akkor elmondanám, hogy többek között ezért sem lesznek soha elsők, mindig be fogja őket előzni a Samsung, LG, Nokia, Sony Ericsson.
  • dunga
    #466
    Sikerült tesztelnem a karcállóságot...
    Edzés közben egy dombról futottam le, aminek az aljánál nagyobb szemcsés salak van. Mivel még nem jött meg a kar tok, valamint zseb nélküli cuccban mentem, így kezemben vittem a telefont. Izzadás miatt kicsúszott a kezemből, le a salakra. Első gondolatom az volt, hogy 'Báágher, alig pár hetes, és szétkaristolta ez a sz*r.'. Aztán eszembe jutott, hogy 'lifeproof', és semmi baj nem lesz.
    Mégis:
    - a kijelző melletti fényesebb sáv teteje, két oldala, alja karcos, lukas lett, ami látszik és érződik is,
    - kijelzőn fólia, elég nagy területen lett rajta sérülés, még nem vettem le, remélem, az üvegnek nem lett baja,
    - néhány csavar is recés lett,
    - ELLENBEN a hátlapnak semmi baja, amit furcsának tartok, mert azt hittem, hogy pont az fog először kopni/karcolódni
  • hzsolt
    #465
    na, ma épp erről írtak az XDA defy-ginger fórumában. Az egyik fórumozó levelezett egy Motorola fejlesztővel, aki azt mondta, hogy nincs tervben a 2.3, a mostani csak egy próba verzió, amit a "következő Defy" (!) miatt készítettek el.
    Akit érdekel: itt a link
  • whiskeyman
    #464
    Csak a készülék :-)
    De elég jó darab
  • Narxis
    #463
    Need
  • hzsolt
    #462
    dokkolóstúl?
    mondjuk én anélkül is sunáznám... :)