2861
  • dunga
    #541
    http://www.holdersandmounts.co.uk/motorola-defy-bike-mounts-bicycle-handlebar-mount/
  • smv
    #540
    Esetleg megbízható biciklis tartót tud-e valaki a defyhez?
  • Narxis
    #539
    Mondjuk jobban szeretem én is a marketről leszedhető Magyarország hírek vagy ilyesmi nevű appot. Abban minden hírportál benne van.
  • Narxis
    #538
    xD
  • hzsolt
    #537
    ha nem csináltál Factory Resetet, akkor előfordulhat ilyen.
    Nálam magyar a News a telefonon is (ott nem is állítottam semmit). Állandóan Orbánról írnak, nem is használom :)
  • smv
    #536
    Amúgy mióta fent van a 2.2.2 CEE elég instabil lett a cucc ma már a harmadik app fagyott be :X Eddig kéthetente 1 :X
  • smv
    #535
    Ott magyar
  • hzsolt
    #534
    a vodafone nem adta még ki a 2.2-t németországban
  • hzsolt
    #533
    A sz.gépeden lépj be a google news oldalára és ott be tudod ezeket állítani.
  • Narxis
    #532
    Valahogy pedig be lehet állítani magyar hírekre, nálam is magyarul van, csak már nem emlékszem, hogy csináltam-e vele valamit miután feltettem CM7-et. Úgy emlékszem, hogy nem, csak kiraktam a widget-jét.

    Na majd jön hzsolt, ő profibb ezekben a témákban. :p
  • smv
    #531
    Ja addig már eljutottam h a news webes felülete bejött az appból, be is léptem de ott meg nincs magyar nyelv. van vagy 20 féle de ennyi... :D Na mind1:)
  • Narxis
    #530
    Hmmm, ez érdekes.
  • smv
    #529
    Igen, de ott nem lehet átállítani a nyelvet/feedet etc, a google fiókom meg magyar:( Valamiért mégis az UK híreket nyomja
  • Narxis
    #528
    Az fain kis progi, én úgy emlékszem nekem alapból magyart nyomott CM7-en. Nem a Google fiókod alapján nézi? De ha belelépsz és a bal alsó gombot megnyomod akkor beléphetsz a beállításokba, mint minden app-nál. :p
  • smv
    #527
    A News progit nem tudjátok, hogy hogyan lehet átállítani, hogy magyar híreket nyomjon?:)
  • iguanodon
    #526
    Szevasztok.
    Tudja valaki mi lehet a gond, az updater felismeri, hogy gyári Vodafone DE 2.1 van rajta, de azt írja nincs újabb. Nem tudom miért nem találja a DE 2.2-T. Mi lehet a probléma.
  • smv
    #525
    Jaja updater el volt indítva, rádugtam a telefont és magától belőtte a drivert. Win7
  • dunga
    #524
    Nekem a drivert öcsém gépe magától telepítette a telefonról. Megvártam. Leszedtem az updatert, elindítottam, kb negyed óra alatt kész volt.
  • RETROB0Y
    #523
    Segitsen vki a driver mg updater letoltesben

    Driverbol melyiket kell leszednem?? Windows 7 32bites van

    Updaterbol leszedtem amit korabban vki linket gondolom az jo lesz majd

    És mi a sorrend?

    Gondolom driver utana updater majd telo radug es utana meg majd adja magat gondolom....
  • dunga
    #522
    Direkt kipróbáltam, minden programom kifogástalanul működött, egyedül a Men's Health Workouts csinált egy force close-t, ekkor ment egy Clear Data, Clear Cache, és full jó.
    Számos problémát megelőztem, lementettem Portallal minden lehetséges kiterjesztéssel, hogy ne legyen semmi baj .]
  • smv
    #521
    Frissítettem 2.2.2 CEE olé :)

    A telepítés után mindenhol azt mondják, hogy érdemes újratelepíteni a progikat. Ehhez elég csak a progikat törölni és újra felrakni, vagy restore factory data kell hozzá? Nem szeretnék minden telszámot újra felvinni (szinkronizálni meg nem akarok mert akkor áthúz gmailból egymillió teljesen felesleges kontaktot) :(

    Amúgy mi lett az újdonság? nagyítóval keresem :D
  • hzsolt
    #520
    amelyik a gépedhez való.
  • dunga
    #519
    Siker. Öcsém gépe felismerte, fel is toltam.
    Eddig minden jó, nincs lag, tetszik a néhány grafikai változtatás, az auto-brightness.
    Haptic feedback meg nekem furának tűnik. Mintha eddig jobban rezgett volna.
  • dunga
    #518
    Ha bezárom a (semmit nem csináló) updatert, akkor meg újraindul a telefon.
  • dunga
    #517
    Nem ismerte fel a telefonomat az updater. Mobilarena-n valaki írta, hogy usb debug legyen betolva. Bekapcsoltam. Progi egyből elindult, 9p alatt végigment, The update has been completed successfully.
    Mégis maradt 2.1
    Tipp?
  • RETROB0Y
    #516
    Oke de melyiket rakjam fel?

    Most itt csomó fajta van


  • hzsolt
    #515
    Ha valakinek sbf-ben kellene a 2.2 CEE, innen letöltheti:
    http://6c1usv.alterupload.com/en/
  • hzsolt
    #514
    De előtte tedd fel az usb drivert: link
  • dunga
    #513
    Motorola honlapjáról szedd le az updater-t.
    Innen tudod leszedni.
  • RETROB0Y
    #512
    Hogyan tudom frissiteni a frissen vasarolt Defy-t?

    Ha kell program akkor linket kérhetek?

  • Narxis
    #511
    YEAH!!!
  • hzsolt
    #510
    ja, és közben a CEE is megérkezett.
  • hzsolt
    #509
    Ha valakit érdekel, megjelent az olasz 2.2 is. :)
  • Narxis
    #508
  • Tigristank
    #507
    Arra nem lesz. :D
  • Narxis
    #506
    Na már csak a CEE-s kell. :D
  • hzsolt
    #505
    Akit érdekel/érint, megérkezett a DE 2.2:

    Innen letölthető sbf-ben:
    http://www.multiupload.com/Q8E3XB3IZC

    JRDNEM_U3_3.4.2_177-003_BLUR_SIGN_SIGNED_
    UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.
    0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTDACH_P014_A009_HWp3_Service1FF.sbf

    De akinek német a telefonja, az simán moto updaterrel is frissíthet.
  • hzsolt
    #504
    egy noname. Csak ennyi van rajta, hogy Class 10 16 GB.
    made in korea
  • Narxis
    #503
    Milyen márkájú a kártyád? Amivel fagy.
  • hzsolt
    #502
    A wipe, csak akkor fontos, ha valami érdekes hibát fedeznél fel.
    elképzelhető, hogy anélkül is jól működik a telefon.
    Nekem eddig 1 gondom akadt a CM7-el, jóval igényesebb az SD kártyákkal, és amit a sima 2.2 eddig jól kezelt, (az olvasási hibákat átugorta), itt bizony fagyáshoz vezet.
    De visszatettem a gyári kártyát és azóta nincs gondom vele.