2861
  • Firerock
    #2221
    Hmhm.
    Új nightly a CM10-hez:

    "Fixed touch driver (allow touches upto 10), Fix for data connection, thanks to SlugZero, also some more fixes for stability ril, disable fps limit in preview."
  • morcosqtya
    #2220
    Újraraktam a gyári CEE-t az itt leírt metodika szerint. .
    Elvileg ez takarít(ott) mindent.
    Holnap szervíz, gondolom 3 hétig vonyítok valami 5ezer forintos kölcsön papafonnal, net nélkül.. :((
    Defy+ -t kéne venni, csak messze még a fizetés... :(
  • morcosqtya
    #2219
    Nálam egyrészt az új nightlyval eldobja a netet de nem ritkán a gsm hálózatot is.
    Másik: defy ROM updater leáll (stopped) ha a frissítésekre keresek rá.
    3.: gariztatnom kell a defy-t mivel az érintőpanel bezazult. Felveszi a hívásokat, bekapcsolja a vakut, stb. Ugrálnak a touchpoint-ok ami láthatóvá válik ha bekapcsolom a követést. Tehát gari.
    A gond: vissza kellene rakni a gyári romot és androidot, de azt olvastam, hogy a bootloaderrel nagyon el lehet b..ni a dolgot ha már egyszer fent van a főzötthöz való.
    Tapasztalata van valakinek?
    Alternatív út:
    Ha katonai lokátorral kisüttetem gariztathatom? (mert rá nem jönnek mitől halt meg az biztos) :)
  • SimaSuna #2218
    ne bízz benne :)
  • Firerock
    #2217
    5napja nem volt új nightly. Hátha valami nagyobb javítás lesz a következő:)
  • Narxis
    #2216
    Már javítva van a driver hiba, fel lehet tenni az új nightly-t. :)
  • SimaSuna #2215
    Nightly helyett majd majdnem végleges :)

    Release Candidate
  • Firerock
    #2214
    Nekünk,nightlyt használóknak mit fog jelenteni a RC?
  • SimaSuna #2213
    állítólag 1-2 update és RC lesz belőle..legalábbis pár XDA-s srác szerint :)
  • Narxis
    #2212
    Nem tom. :D Gondolom nagyobb JB kompatibilitást, érzékenyebb, gyorsabb, fene tudja. :D
  • Firerock
    #2211
    akkor király:D Kössz az infót

    Mit fog javítani amúgy ha jó lesz? Mármint az új touchscreen driver
  • Narxis
    #2210
    Nem, abszolút nem fog működni.
  • Firerock
    #2209
    nem azt írja hogy csak két érintést érzékel?Többet mire használnék?
  • Narxis
    #2208
    Ne tedd fel, nem fog működni a touchscreen. :D Az új drivert leszámítva viszont elég komoly update, a komolyabb hibák közül már csak a videofelvétel maradt, az is működik csak csiszolni kell rajta mert asszem pár perc után FC-zik viszont LG Camera app-al pedig jól vagy jobban működik.

    Ezután viszont lehet vadászni a kisebb hibákat de azok mindig vannak, gyári ROM-nál is, a különbség az, hogy ott leszarja a gyártó, itt pedig ki lesznek javítva azok is.

    Nem semmi, hogy ilyen hamar lett egy mindennapi használatra alkalmas Jelly Bean Defy-re. Wajk is készül a JB alapú MIUI-val, nagyon brutális közösségi támogatás van ehhez a telóhoz.
  • SimaSuna #2207
    CM10-20120904-NIGHTLY-mb525.zip 04-Sep-2012 23:13 143Mb

    hol láttál te?
  • Firerock
    #2206
    Valaki feltette már a legújab cm10 nightly-t?
    "04.09: Fix compass, update sgx libs to JB, fix wallpapers, improve video perfomance, new touch driver (for test, only 2 fingers for now, more will be enabled in next build) Experimental build"

    csak 111mb,a többi ~143.
  • SimaSuna #2205
    nem..

    itt a gépemen fekvő alkamazásokat tudom letölteni a telómra..
  • Firerock
    #2204
    ez a zumocast ez ugyanolyan mint a Dropbox?
  • SimaSuna #2203
    nemhasználom. nem fog jelezni.
    Mobilarénát és quarx XDA-ját napi rendszerességel látogatnom. Ha van új letöltetem gépre, majd ZumoCast-al áttöltöm telóra. ahol vagyok ott gyorsan updatelek. :)
  • Firerock
    #2202
    És működik rendesen? Ti használjátok?Van olyan lehetőség hogy jelezzen ha megjelent új frissítés?
  • SimaSuna #2201
    nevében benne van. ha jön új update a romhoz, nem kell még külön weboldalról letölteni, hanem belépsz a progiba és már töltöd is..
  • Firerock
    #2200
    Erről a Defy ROM Updaterről tudnál mondani nekem pár szót?
  • Narxis
    #2199
    Defy ROM updater app-ban vagy xda-n a Defy Android Development szekció Jelly Bean topikjában.
  • Firerock
    #2198
    ezt a changelogot hol lehet megtalálni?
  • Narxis
    #2197
    Szívesen. :)
  • Firerock
    #2196
    Köszöntem!
  • Narxis
    #2195
    Itt is fent van: Link

    De ez a sima Defyé, nem tom, hogy neked sima vagy pluszos van-e, pluszosé is ott van csak másik mappában.
  • Firerock
    #2194
    dropbox?
  • Narxis
    #2193
    Nekem megvan. Hova töltsem fel? 145MB
  • Firerock
    #2192
    most éppen behalt Quarx szervere,letöltés közben... Még jó hogy megpróbáltam kicsomagolni.
  • Firerock
    #2191
    SSID?
  • SimaSuna #2190
    na rakhatom fel :D

    JIUI-t meguntam, hogy nincs normális galériája...felraktam hát a 08.25-t erre most 08.28 :D
  • Narxis
    #2189
    Én is így csinálom.
  • Narxis
    #2188
    Új CM10 nightly by Quarx

    CHANGE LOG 28/08

    Fix 00:00:00:00:00:00 SSID in apps, fix audio routing in dock modes , cm updates ......
  • SimaSuna #2187
    Friss új romnál kell a:

    wipe cache
    wipe data
    wipe dalvik
    és mehet a rom

    ha updatelsz kell a:
    wipe cache
    wipe dalvik
    és mehet a rom

    legalábbis én így csinálom :)

    Gapps-hoz nem kell semmi...simán rá flasheled és csókolom :)
  • SimaSuna #2186
    felraktam a JIUI JB romot...hát nem estem hanyatt...még vannak hiányosságok...
  • [HUN]FaTaL
    #2185
    ROM cserénél, frissítésnél muszáj, de egy app cseréjéhez felesleges.
  • Narxis
    #2184
    Én is azt írtam, hogy felesleges de ártani se árt. Nekem a V6 Supercharger szokta megcsinálni mert Re-Superchargeolom ha frissítem a euroskang ROM-om. Állítólag így kisebb az esélye egy bootloopnak, passz szerintem ott is felesleges de nem lehet választani. :)
  • [HUN]FaTaL
    #2183
    Felesleges a cachet wipeolni, mert újra létrehozza az egészet, szóval semmi értelme, némi elbaszott időn kívül :D
  • Narxis
    #2182
    Nem, az a wipe data ami biztos, hogy nem kell. A wipe cache és wipe dalvik miatt csak kicsit tovább tart majd az első indulási folyamat.