25
  • asterix100
    #25
    Ez maga a szellemi mélység... komolyan mondom! Maga a műsor is extraszánalmas, de az, hogy odatették Pákót... hogy is mondjam, ront az amúgy már szinte ronthatatlan kategórián. Azelőtt legalább Rákóczi Feri és Majka jelenlétével valamit kompenzáltak, de most??? Amikor a híradó után keresgélek a műsorok között és keresztülmegyek ezen a műsoron is,mindig megbotránkozom. Képesek butítani a népet! Aztán jön a másik arculcsapás, visszaeső, drogos, italosan gázoló, cserbenhagyó Buci bűnöző ( nem degradálásként írom, de a bűncselekmény elkövetője az bűnöző ). Ennyi a magyar tévékről....
    De, mint tudjuk, a kereslet generálja a kínálatot!
  • pauly
    #24
    Te sem vagy különb ha le zsírparasztozod a másikat...
  • Tower Guard
    #23
    De ha te élvezed ennek a szerencsétlennek a színészi játékát, akkor öcsém te sem vagy különb.
  • kalapos01
    #22
    Hát, igen. Ezen a kommenten megfigyelhető, hogy milyen iqnulla zsírparasztok kaphatnak netezési lehetőséget.
  • Murder3
    #21
    azt nem értem az h hülyét csinál magából, ezt ő élvezi és pár néző meg röhög rajta éppenséggel lehet te is, akkor mért zavar?
    röhejes, de ez a divatflame is az, mert attól h enm kell szeretni el kell ismerni, hisz ő van ott nem te.
    az emg h alig beszél magyarul,baromkodik,stb és hát ezért ő pénzt kap így persze rajta lehet köszörülni,
    amúgy nem védem én a geci celebszarságokat, de ez a műsor egész élvezetes volt.
    ez sztem jól sikerült, az új játékuk emg nem nagyon valószinűleg ezért fejezik is be gyorsan:D

  • Béka Benő
    #20
    Egy tarkólövést kéne kapnia a gyökérnek nem műsort !
  • Komolytalan
    #19
    Hát igen, csak cirkuszban elvileg nem volna már szabad állatokat szerepeltetni, így nem értem mit kereshet a műsorban ez a Pákó nevű főemlős.
  • Waterhorse
    #18
    Azért el kell ismernünk hogy az ember szívesebben jár cirkuszba (lásd. Pákó), mint versmondóestre (lásd. értékes intelligens ember). Ezért nem mutogatják az utóbbit a tv-ben, illetve sok helyen mutogatják, m1, m2, Duna, Pax, Filmmúzeum stb. A bulvárlapok, hírek meg természetes, h erről szólnak, de van Delta, Élet és Irodalom stb.
  • Narxis
    #17
    Na ez tök jó lesz! :D

    Pákó for president!
  • Armagedown
    #16
    ige, sikeresen tudja azt mondani hogy UUUUUUállomás
  • aladar63
    #15
    Nem tudtam kigondolni, hogy ennél még hova lehet lentebb süllyeszteni egy műsort, de mindig tartogat meglepetéseket a tv2 :) Szerintem azért jól kitalálták, hogy legyen egy bolond ember, aki viccesen mindig először bebukja a feladatot, és az megadja az alaphangulatot a játékhoz. Na de erre a szerepre pont Pálkó lenne a legtökéletesebb, azt nem hittem volna :D Tiszta kész vagyok ettől az embertől, egyszerűen nem lehet úgy tévézni vagy olvasni, hogy az ember ne találkozzon vele. Nem tudom minek kellett a médiának ennyire felkapni... Ha egyszer értékes intelligens embereket mutatnának a tv-be azt érném meg egyszer...
  • M0RN1NGST4R
    #14
    azt hittem már szépkiejtési műsora lesz...
  • kalapos01
    #13
    Te sem. Neki összejött az élet, sikeres? És neked?
  • Krinyo
    #12
    Jah, igazi példakép, akire a gyerekek felnézhetnek. Nem tud magyarul, mégis magyar nótákat krákog el nulla hanggal, csokifaszozik, és még ostoba is. Nulla tehetséggel, nulla tudással, nyelvtudás nélkül is lehet sztár valakiből, ez a való világ.

    "Aki ócsárolja őt, nincs megelégedve saját magával (részben utálja saját magát)". Gratulálok, a te fajtádat a média termelte ki, és szépen meg is tanultad a leckét, amit fel is mondasz minden egyes lélegzetvételeddel.

    (Ha a kommentedet iróniának szántad akkor visszavonok mindent)
  • Armagedown
    #11
    sok mindent nem tudsz te még :(
  • HENCIG
    #10
    LOL:D
    Művész!
    Big LOL:D
  • duke
    #9
    Baszak meg a valasztasok elott ado csokkentesrol beszeltek, de meg mindig mukodnek ezek a szenny csatornak. Es meg versenyeznek is egymassal, hogy melyik tud nagyobb rakas szart osszehozni.
  • Waterhorse
    #8
    Miért kell mindent élből fikázni? Meg nem fordul senkinek a fejében, h egyszer egy magyar készítésű műsorra (amiknek többsége még csak nem is magyar ötlet) azt mondani: "Ez igen, ez tetszik, ez szórakoztató."
  • adler30
    #7
    Mert egy turkálóban dolgozol áááááááá....
  • ldavid
    #6
    ezkellanépnek
  • Tiboy
    #5
  • Nailyenugysincs
    #4
    Ezen mekkorát röhögtem:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • endrev
    #3
    A tv2 színvonalban egyre mélyebbre süllyed, gratulálok...

    Algost, ez jó vicc volt. :D
  • xido
    #2
    Ihh..Geronazzo fog majd csöcsvillantani bikiniben,mikor átcsúszik a pasikon?..jézusom:))
  • algost
    #1
    Pákót nagyon tehetséges művésznek tartom, és kimeri mondani amit gondol, ez számomra mindennél többet jelent. Gerinces, és sokan példát vehetnek a magatartásáról- hogy egy idegen országban hogyan kell elsajátítani egy nyelvet, szeretem a nótáit, jó embernek tartom. Aki ócsárolja őt, nincs megelégedve saját magával (részben utálja saját magát) ezért pákóra vetíti ki a sok sok butaságot.