17
  • Rony94
    #17
    Látszik hogy nem nézel filmeket. Bár az igaz hogy nem sok filmben fordult meg, leginkább a pankrációból lehet őt ismerni. Az egyik legjobb volt a WWE-ben.
  • Nailyenugysincs
    #16
    An Dwayne Johnson mitől olyan brutális?
  • endrev
    #15
    Ja! Vin Diesel 182 cm, Dwayne Johnson 193 cm. :D
  • Running
    #14
    Szerintem a Vin pipiskedett. :)
  • Aldo Moro
    #13
    Tényleg nem érdekel ez a film, az első részt láttam, de aztán volt a mindenféle tokiói és társai. Célközönség 14-16 év.
  • opeca
    #12
    Ha már autós téma, akkor Initial D
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Tolvajtempó... "jobb" film nem ugrott be? [OMG]

    A "Gengszterek sofőrje" c. filmet [nem mai] ajánlom megtekintésre, autós témában. Annak legalább sztorija is van.
  • bippo
    #10
    Durva. Úgy néz ki, mint valami neonáci (csak barna bőrrel).
  • Stonee
    #9
    ebből IMAX lesz :)
  • NiGhTM4R3
    #8
    Ez a fizimiska Travoltának volt a From Paris with love filmben. (persze, sok másnak is de most ő ugrott be először)
    Amúgy meg lehet, hogy The Rock gödörben áll és ezért majdnem ugyanakkorák :D

    Aldo Moro: bizonyára téged is érdekel, hisz ellenkező esetben nem jöttél volna ide. Vagy már eleve ez a cél vezérelt, hogy ezt a remek hozzászólásodat megoszd másokkal?
  • winnie
    #7
    "Ha már autós film, inkább a Tolvajtempó."

    nofene. itt nem volt még bajod a remake-ekkel?:)
  • Aldo Moro
    #6
    Kemény a kép, csak nem tudom, hogy ilyen ultragagyi film ki a rákot érdekel még a hülyegyerekeken kivül, akik a szarrá tuningolt japán csodavasakra verik. Ha már autós film, inkább a Tolvajtempó.
  • Chris05
    #5
    Vin 183, Dwayne Johnson pedig 193! Akkor itt valami turpisság van :D Nem is olyan alacsony egyébként akkor Vin.
  • Chris05
    #4
    Azt hittem, hogy ez a rock magasabb. Másképpen fogalmazok: Úgy tudtam, hogy Vin Diesel nagyon alacsony. Akkor most mi van, azt látjuk mint Tom Cruise és Cameron Diaz esetében? :D
  • AZTA
    #3
    Még mindig jobb ha 2 szekrény pali keménykedik mint 2 nyomi :D
  • kringo
    #2
    This is Sparta!!!
  • Mister
    #1
    kopik előnyben :D
    Jó kép.