110
Poszt-apokaliptikus környezetben játszódó FPS CryEngine2 motorral
  • Svenhassel
    #70
    Nem akarok vitázni de: http://www.ak-47.us/MAK-90.php
    Az nem AK-47 :)
  • Solt
    #69
    "MH-ban rendszeresített AK-47-tel ezt nem tudod megcsinálni így"

    Miért? :)

    "éles helyzetben nem állva lősz"

    Helyzetfüggő! Terepen valószínű, hogy fekszel, de városi harcban? :) Kezdem úgy érezni, hogy felderítő voltál... engedd el! :)) Ráadásul a játék videójából indultunk ki... ne kalandozzunk! :)

    "lövés közben sem a tárat fogod"

    Indulj ki onnan, hogy a tár már a kezedben van. Fogod a fegyvert, kiürült, tárat kéne cserélni... ez a módszer gyorsabb mint a hagyományos.

    "1ébként száj-VanDamme-ot támogatod, vagy szereted az alternatív megoldásokat? ;)"

    Nem támogatok senkit, csak a saját verziómat vázoltam! :) Igyekszik az ember mindent a szituációhoz igazítani... :)
  • Solt
    #68
    Az első csak a válltámasz más... :)
  • Muttley
    #67
    MH-ban rendszeresített AK-47-tel ezt nem tudod megcsinálni így
    éles helyzetben nem állva lősz
    lövés közben sem a tárat fogod

    1ébként száj-VanDamme-ot támogatod, vagy szereted az alternatív megoldásokat? ;)
  • Svenhassel
    #66
    Nem vagyok egy nagy szakértő, de kisebb lőszer gyengébb rugó. Illetve ezek már kicsit "finomabb" műszerek, mint a jó öreg AK-47. Szerintem. Egyébként igazad van szoros helyzetben jól jöhet ez a technika.
  • Solt
    #65
    És akkor mi van? :)
  • Solt
    #64
    Háát... én nem vagyok rambo, de, ha kakiban lennék én is így csinálnám... gyorsabban vagy újra tűzkész állapotban... ami azért nem lényegtelen! :) Mondjuk a fronton a lövészárokban fetrengve tök mindegy, de pörgős szituációban azért nem... Gondolom ők is ezért választották ezt a verziót! :)
  • Svenhassel
    #63
    Ráadásul ez szerintem egyik sem 7.62-es.
  • Svenhassel
    #62
    Mondjuk nem tudni a játék alapsztoriját, de gondolom nem különleges egység tagja a főszereplő szóval nem túl jó példa :D De legalább tudni, hogy van aki így csinálja.
  • kastil
    #61
    haverom? respect? hagyd már, ki a faszt érdekel, a lényeg, hogy 3 napodba telt mire írtál valami értelmeset is :)
  • Solt
    #60




    A specnazos kiképző csóka videóját nem találtam meg... :S
  • Muttley
    #59
    deeehogy is... :)
    a száááááááája, de az nagyon ;)
    a lényeg, hogy így kell neked meg a haverodnak maximum respect-et csinálni magatoknak egy fórumban
  • karajjj
    #58
    airsofthoz hasonlítani az igazi fegyvert kb olyan, mint egy nőhöz hasonlítani a jobbkezed...
  • Svenhassel
    #57
    Teljesen igaza van Muttley-nak... A stílusa más kérdés (bár nekem nincs bajom vele) de egy airsofthoz hasonlítani egy igazi fegyvert... nos hogy is mondjam elég nagy baromság. Egyébként biztos fel lehet húzni bal kézzel is, nem azt mondom, de kérdem én ki csinálja így? Esetleg (ahogy előttem is leírták) ha elforgatod balra 90 fokkal a fegyvert de még úgy sem az igazi.
  • Muttley
    #56
    így bizony
  • Solt
    #55
    No igen, ezt tanították nekünk bokorugrógnak. De a jobb kézzel történő felhúzás nem kizárólagos, csak ugye nyilván nem a mi kiképzési szintünkön. Ezt már említettem...

    Az animáció szempontjából meg befordíthatná csuklóból balra, és akkor nincs gond a balkezes felhúzással...
  • kastil
    #54
    mindenesetre köszönöm az infót, mostmár legalább megközelítem a nagyságodat
  • kastil
    #53
    Persze tudom, lenyom 20 fekvőt aztán hadbíróság. faszfej :)
  • Muttley
    #52
    Érzed, vagy mondjam? :))



    Tudod mi jár annak, aki lebukik, hogy durván hazudik? ;)



  • kastil
    #51
    teljesen mindegy ember, hogy mikor voltam, és hogy voltam e. nem, kurvára nem voltam. ahogyan te sem mondtál semmit, amivel ezt hihetővé tetted volna. csak mi nem neveztünke gyből hazugnak.
    mindenesetre nem olvastam tovább a hszed, mert olyan szépen kezdted, és mert olyan kibaszottul kiváncsi vagyok az ak ra.
  • Muttley
    #50
    plagizálsz, mi, okosfiú? :)
    szeretnéd tőlem megtudni a frankót, hogy utána azzal májerkodhass máshol
    te akkóóó vótááá katona, amikor én fellépek az x-faktorban lányként
    maximum konyhás...
    a videon - meeee'hogy innen indultunk ki mielőtt bekapcsolódtáááá - az animáció jobb kezes, jobb vállgödör és bal kézzel nyúl át fegyver felett
    ha ilyet csináltááá vóóóna kiképzésen a szakaszvezető úgy belelép a gyöngysorodba, hogy egy hétig 46-os fogkefével mostááá vóóóna fogat
    peched van, ha neked a balkézből mingyáááá rögtön van kettő ;)
    magyarázat egyszerű: mehetsz vagánykodni vele ->
    bal kézzel nem húzunk fel AK-t, meee abban nem kotongumi van, hanem egy baszott erős rugó
    arra "rá kell rántani" - bal kézzel nem tudsz akkora erőt kifejteni
    ha nem így teszel, nem tölti csőre és megint kapsz egy surranót az orcádba, éles harc esetén meg lövést a szemed közé
    és ott nincs restart gomb, májer-fiú

    szóval legyünk konstruktívak :) , ezt kőőő korrigálni az animációban
  • kastil
    #49
    bővebben mit? írtál egyáltalán valamit, amit lehetne cáfolni? nem, lófaszt, csak beböfögtél valamit, ahogy én is. semmi konkrét érvelés, csak "pedig de"
  • Muttley
    #48
    bővebben
  • kastil
    #47
    az ak dologban
  • Muttley
    #46
    hát miben is nem értesz velem egyet?
  • kastil
    #45
    de méd mindig nem mondassz semmi értelmeset baszod.

    én is voltam. és nem értek veled egyet
  • Muttley
    #44
    és a mai kép
  • Muttley
    #43
    Büfizgetünk-büfizgetünk? :DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    #42 Hát miben is van neked tapasztalatod??
    ha csendben maradtál volna... :)
    bújjál el, de jó messze :)
    annyit mondok: ÉÉÉN vóóóótam katona, kispajti, nem is akárhol
    ha elsütnék 15 m-re tőled, nem egy AK-t, egy sima PA-t, csokis lenne a gatyád
    egy AK-tól meg életre depressziós lennél :)
    gyere még nyugodtan az airsoft-éles összehasonlításaiddal
    akarsz még égni, vagy eloltsunk?
  • tttttom
    #42
    Én legalább tudom miről beszélek, mert volt benne tapasztalatom oszt kész. :) Téma lezárva a részemről.
  • Landor
    #41
    mi ez az elbaszott url te!? :D
    lol...
  • bakkerman
    #40
    ha ilyen lesz a gém,akkor érdemes várni rá :)
  • Prince23
    #39
    eléggé szép :P
  • Muttley
    #38
    ha olvasod a hivatalos fórumát
    láthatod, h még sok minden képlékeny
    ha jól láttam még nincs több, mint néhány tehetséges, kezdeményező srác, akik a szabadidejüket áldozzák a dologra. Nincs semmi finanszírozás.
    Ebből még bármi lehet.

    Addig is egy új kép:


    ha nem jellenne meg
  • kifli
    #37
    nem konzolt akarom fikázni, de a játék a cryengine 2 nevezetű grafikus motorra élpül, mivel ebből NINCS konzolon futtatható változat (nem is lesz, mert nem fejlesztik már a ce2-t, mert ce3-al foglalkoznak)

    Szóval összegezve: Amennyiben hihetünk annak hogy ce2 lesz a játék alatt, a konzolok ki vannak zárva a megjelenési platformok közül. Hogy lehessen konzolra is, ahhoz ce3 kell. Ez tény, nem konzolfikázás.
  • Muttley
    #36
    érted te a lényeget, csak fikázni akartad a konzolt
    megoldják a brutál látványt ott, hidd el, mert tetszik-nem tetszik a konzolokból élnek. A többi OFF.

    Az AK dolgot azért nem érted, mert életedben nem lőttél éles fegyverrel, pláne nem AK-val. Hagyjuk is, mert te is lángra kapsz :)
  • Solid Snake
    #35
    Az a gáz hogy szerintem a címben a dátum akár a megjelenés évét is jelentheti.
  • kifli
    #34
    amúgy én meg azt sem értem hogy te mi alapján mondod a dolgokat, amiket ő leírt, azok alapján, az ő szavának nagyobb súlya van a témában.

    Airsoft fegyókat amúgy meg tudják csinálni elég élethűre, főleg a töltés/súly területén, miért kellene lőnie az ak-val, hogy tudja hogy is kell beletenni a tárat? Egy jó airsoft fegyver és a valódi fegyver közt a különbség kb fél kg súlyban.
  • kifli
    #33
    csak szólok: CryEngine2 != CryEngine3
    Mi a fő különbség? Pl a ce3 portolva van konzolokra is, a ce2 csak pc. (ce2 volt crysis alatt, az sem véletlen nem jött konzolra)
  • Muttley
    #32

    nem bántásképpen mondom, de sztem ne mondd tovább
    mert jobban fogsz égni, mint anno a Reichstag :)
  • tttttom
    #31
    Még sajna nem lőttem vele...De a súlya meg a működési elve teljesen ugyanaz mind a 2 cuccnak...