110
Poszt-apokaliptikus környezetben játszódó FPS CryEngine2 motorral
  • Prince23
    #81
    A videó Pre-Alpha. ez biztos változni fog. Tárazás :P
  • Muttley
    #82
    nem hogy gyorsan nem menne, látványra olyan hatása lenne, mint egy szorulásos öregúrnak. :) anno próbálkoztak vele csak fizikai akadályai voltak
    a fegyverfelhúzáshoz pláne a mai high-tech gépkarabélyoknál lendület kell és nem izom erő.
    A G36-okat pl. bárhogy felhúzhatod, mert a kar két oldalra rugó ellenében hajlik.
    Ennek ellenére (száj-VanDamme-unk lassan könyvet adhat ki a hsz-ekből :) ha arra kerülne a sor, nekem nem kellene semmilyen más fegyver csak egy AK-47 ACOG-gal. Pontos, gyors, igénytelen és baromira megbízható (mellé még egy Dragunov és egy GLOCK és kész :)

    de mind1 :)
    én spec baromira örülnék, ha 1) lenne a játékból valami 1-2 éven belül 2) megütné a Stalker Complete 2009 színvonalát
  • Solt
    #83
    Ja-ja... ígéretesek tűnik, jó lenne, ha meg is jelenne záros határidőn belül, nem úgy mint az átlag orosz fejlesztések... :)
  • Vogel
    #84
    Jelenleg amit oktatnak AK63-ra a 86. Bercsényi KMZ-nél (és a Ludovika Zászlóaljnál):
    Bal kézzel való töltőfogás kivitelezése: Ugye most álló testhelyzetről beszélünk, max gördülőjárás. A fegyver lőkészen vállgödörben, két (!) szemmel célzol. Hopp! Kifogy. Nem veszed le a fegyvert mint ami a videón van (mert nem veszed észre a terep változásait)! Szépen marad a célra tartás, bal kézzel üres tárat kivesz-eldob, új tárat behelyez és a fegyveren átnyúlva felülről töltőfogást végez úgy, hogy a mutatóujj ér a felhúzókarhoz (a többi ujj utána sorakozik). Egy határozott mozdulattal, nem visszakísérve elvégzi a töltőfogást.
  • Vogel
    #85
    Egyébként a játék érdekes, de aki a fegyveres harcot készítette sose látott fegyvert elsütni, vagy esetleg saját maga lőni. Fegyverropogás borzalmas, a gránát robbanásán felröhögtem (akkorát fénylik nappal, bár lehet vmi plazma gránát 2028ból:D). A katonákba tárnyi lőszer kell. Van mit fejleszteni. Remélem lesz hozzá realistic mod, mint STALKERhez és akkor nyerő nálam :) Hajrá
  • Landor
    #86
    büfézgetünk
  • Sidewinder
    #87
    Itt van,ahogy az ex-Szpecnaznaz bal kézzel húzza fel az AK-t: a weaponology sorozat 1ik részében van. Emberünk 17 éve az USA-ban él,méghozzá Szpecnaz múltjából:


  • grebber
    #88
    "Három platformra készül (PC, PS3 és Xbox360), megjelenésnek 2014-et lőtték be, 5-en dolgoznak rajta. A fejlesztők célja egy stabil fejlesztőcsapat felállítása, mely minimum 30 főből áll, amivel hozzákezdhetnek a project végleges fázisának megalkotásához. A játék leadere egy trainfender nevű úriember, saját bevallása szerint minimum 80 órás játékidővel rendelkező produktumot szeretne kiadni kezei közül. Érdekességképp a fejlesztőket grafikusok és programozók mellett egy volt rendőr és az ő fegyvergyűjteménye is segíti (hangok, animációk és persze hitelesség terén is). A Kalasnyikov pedig 2028-ban is alap lesz majd."

    Hát ha valóban elkészül az nem ma lesz 2014 lol.
  • Solid Snake
    #89
    #35
  • karajjj
    #90
    addigra még én egyedül is befejezném :D
  • Muttley
    #91
    áhá :)
    szóóóóóval, 2014-ben még lesz X360..
  • grebber
    #92
    Remélem azért el fog készülni,de már csak 2 okból is.
    Megnézni mit tudtak ennyi idő alatt kihozni a Cryengine 2-ből, másrészt pedig hogy a végére abból a 80 órányi fps-ből hány órácska fog maradni.
  • Muttley
    #93
    hát lehet, h 2014-re a cryengine2 egy hangyányit már elavult lesz, de
    rajtuk a világ szeme :D
  • grebber
    #94
    Hát ha akkor még mindig ps3 meg xbox 360 lesz nemigen lesz elavult, már ha valóban olyan lesz mint a lentebb linkelt képeken!
  • RYO21
    #95
    Egyébként a Cryengine 2 nem kompatibilis a konzolokkal. Akkor hogy akarják kiadni azokra is?
  • grebber
    #96
    Nem vagyok a fejlesztő gárdában így nem tudhatom.Lehet szarrá módosítják az engine-t.
  • MR ME
    #97
    kár h 2012ben világvége, pedig biztos jó game lett volna :(
  • grebber
    #98
    Nem olvasol újságot az a bajod.Már valaki átszakértette azt a maya naptárat és nem 2012-ben lesz a vége!Erről ennyit!

    Ezeken az ókori építményeken jókat tudok visítani.Fejtegetik a nagyobbnál nagyobb fejesek vajon mi célból épült.Arra nem is gondoltak hogy csak úgy heccből.
    Stonhenge is sima szalonnasütő táborhely volt szerintem.

    Majd vége lesz a földnek ha az idegenek úgy akarják!
  • kifli
    #99
    nemígy működik a dolog :D

    ce2-nek sokkal nagyobb a hw igénye, mint a ce3-nak. Úgyhogy vagy nagyon ronda lesz a konzolokon, vagy ce3-ba csinálják inkább...
  • MR ME
    #100
    miért most akkor mikor lesz? csak h hogy készűljek
  • kifli
    #101
    ez a volt rendőr segíti, engem nem győz meg, a níd for szpídbe is igazi versenyzők segítenek, mégis messze áll a valóságtól :D
  • grebber
    #102
    Áttértek CE3-ra!!
  • kifli
    #103
    gondolom tervbe volt, hamár azt mondták, hogy multiplatformra terveznek, ce2 nem multiplatform motor...
  • grebber
    #104
    Pre-alpha Trailer!
  • szabii98
    #105
    mire kiadják már nem lesz aktuális a 2028 cím
  • grebber
    #106
    Lassan 2015 van egy érzésem hogy soha nem jelenik meg ez se :(
  • Terawatt
    #107
    Eléggé úgy tűnik.

    Szerk.: irónikusan az ASAP fejlesztette
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2014.10.13. 23:38:57
  • grebber
    #108
    Honlapon néha vannak szösszenetek ,de szerintem halott az ügy nagyon.Pedig egész jók a képek.
  • Terawatt
    #109
    Még ha el is készül akkor is valszeg már elavult lesz szép cryengine ide vagy oda. Elég gyorsan változnak az utóbbi években a trendek .
  • Solid Snake
    #110
    Még van idő, bőven a megjelenésig