344
Forza Motorsport 4
  • unrealnoise
    #64
    Amúgy elég kellemetlen lenne, ha nem lenne benne dinamikus időjárás meg ilyesmi. (Már csak ha azt vesszük, hogy ez a GT legnagyobb konkurense) Sokkal több pálya sem ártana mondjuk.
  • Totti5
    #63
    Microsoft confirms legitimacy of yesterday’s Forza 4 video

    Yesterday, a video claiming to contain game footage of Forza 4 hit YouTube, and considering what yesterday was, we were a bit wary of it despite the quality of it. Today, Microsoft has confirmed that the video was indeed legitimate, but not much else.




    The video was a demonstration of proposed features for the next iteration in the series, and contained quite a bit of footage Microsoft showed at E3 last year during its Kinect demonstration. Some of the features mentions in the video also mirrored some questions included in a marketing survey MS sent out earlier this week.

    Kinect-supported head tracking was demonstrated in the video, as well as driving controls using the tech in casual mode. Social networking features were detailed, as well as the advanced lighting and modeling already mentioned in the survey and E3 demo.

    A representative from Microsoft told Kotkau that the video in question was “not intended for public distribution and may not accurately reflect features and functionality that ship in Forza Motorsport 4.”

    The rep added that MS will “have more to share on Forza Motorsport 4 in the near future.”
  • Totti5
    #62
    Azt mondják hogy kiszivárgott belsős prezentáció, amit a narrátor stílusa is alátámaszt. Meglepődnék ha kamu lenne, mert ennyi ideje senkinek sem lehet hogy egy ilyen profi trélert összedobjon.
  • zaki
    #61
    remélem nem csak vmi árpilis elsejei poén:

  • DemonHunterW
    #60
    Újabb infómorzsák a Forza 4-ről!
  • Sippie
    #59
    najó, ilyenkor jobb a szimulátor, mert kint hideg van
  • High end PC #58
    hát látod,nem tudom melyik érné meg jobban, evvel is nagy dilemmában vagyok, hogy egy profi hólapátra költsem a pénzem így télen, vagy hólapátolás szimulátorra

  • Sippie
    #57
    ürrepülőszimulátor? Degagyivagy... ürrepülőre már nem fussa?
  • zaki
    #56
  • High end PC #55
    áhhh, nem akartam kibaszni rá ennyit, inkább hozzádobtam ahhoz, amivel erre gyűjtök az űrrepülőszimulátoros játékomhoz

  • Sippie
    #54
    pedig én aszittem neked van ilyened
  • báttyó02
    #53
    hát jah,jó kérdés :D
    szvsz aki szarja a pénzt,egy ilyet is vesz a házba,mondjuk a gyerekének aki még nem ülhet kocsiba vagy ilyesmi
  • High end PC #52
    Akinek 5 millája van egy játékeszközre, az igaz, hogy annak telik brutál brutál sportkocsira is, de annak meg minek ilyen, amikor valódiban is megkaphatja az élményt?

    Max télen, mikor kint nagy hó van, és nem lehet sportkocsival közlekedni, akkor aláírom, igaz, akkor tényleg lehet vele bomolni.

    Egyébként mennyiért adják a legolcsóbb ilyen cuccokat?
  • báttyó02
    #51
    hát akinek 5millája van egy játék kormányra,annak igazi kocsi árával se hiszem hogy gondja lenne...
  • High end PC #50
    Hülye, aki megveszi, azért már 400 lovas Corvette-t lehet venni használtan
    És avval ki lehet menni pár ezerért a Hungaroringre élőben csapatni egy autós nyilt napon.
  • Sippie
    #49
    fél milla? jócskán 5 millió felett van.
  • High end PC #48
    Végre megrendeltem a Fanatech legújabb csúcskormányát, a GT2 Clubsport Edition-t, 150k-ért németből hozzák, mert itthon nincs viszonteladó.

    leírása:
    # Compatible to Forza MotorSport (Xbox 360), GT5 (PS3), iRacing (PC) and all the other great racing sims

    Mennyire kajakság, minden platformon a legjobb autós szimekhez tervezve :)
  • kastil
    #47
    link? mármint az egyszerű szerkezetre
  • bardocz
    #46
    Az jóval egyszerűbb szerkezet ennél.
    Ehhez 24.000$-os árat találtam.
  • shumika
    #45
    De a G-ket nem adja át.
  • wardogzombie
    #44
    sztem van topikja vhol láttam hogy egy tag eszkábált magának ilyet itthon kis hazánkban is kétlem hogy több százezret rávert volna.de qrvajó fílingje lehet
  • Totti5
    #43
    Ha 160ért össze lehetne rakni egy ilyet, akkor minden szim fanatik ilyennel rohangálna... fél milla alatt kár is gondolkozni ilyenen ( ha azt nézzük hogy egy ilyenhez dukáló kormány alapból pár száz ezres tétel ).
  • zaki
    #42
    4X? inkább 40X :D
  • shumika
    #41
    És milyen érdekes hogy LFS.el használja.

    Am ez kb kinect ára 4-szer
  • wardogzombie
    #40
    Ugyanez rallyban
  • wardogzombie
    #39
    Van jobb a kinectnél.Tessék megcsodálni
  • Totti5
    #38
    Kinect nézi a mozgásodat a térben is, tehát ha mondjuk a lábadat 20 centivel hátrább tolod, vagy előre akkor azzal lehet gázadást imitálni... gondolom ilyesmi lehet a dolog.
  • bakkerman
    #37
    de hogy a picsbe ad gázt,vagy fékez?? ez a csávó is áll...
  • kastil
    #36
    Annó a burnout paradisenal ugy volt "megoldva" hogy a lábát kicsit elöretolja akkor gyorsul, hátrahuzza lassul. gondolom azonos, mert ez is csak kinect
  • Totti5
    #35
    Hidd el hogy kamu, vagy lehet én vagyok a béna és nem tudtam rávenni a játékot hogy magától múkodjon:)) amúgy faszság a légkormányzás és nincs ennek komoly jövője szerencséje.
  • zaki
    #34
    lehet hogy kamu, ilyet bárki össze tud vágni, nem tudom, de vicces :D
  • Totti5
    #33
    A videó bevallottan fake. Próbáltam ezt a játékot, és így nem lehet benne menni, de amúgy egy szemét.
  • Wlanseraf
    #32
    meg jo hogy sirnak az LCD TV input lagja miatt egyesek, na ennek mekkora lagja van abban a videoban amikor a csoka kormanyoz:)
  • Mikeee89
    #31
    Csak nekem tűnik úgy, hogy mozdulatlan a csávó?
  • zaki
    #30
    nesze neked kinect :D

  • heady
    #29
    Nehezen, mert a csávó áll.
  • kastil
    #28
    elvileg a lábmozgást figyeli fék/gázhoz
  • heady
    #27
    Az tudod mennyire rettenetesen zavaró?
  • akyyy
    #26
    én ugy játszanám kinectel, hogy kormánnyal vagy joyyal irányitanám, de a fejemet nézné a gép, és ha valamennyit oldalra nézek, akkor oldalra megy a nézet is :D
  • zaki
    #25
    az hát. 2 kör után már görcsöt kap az ember keze. amúgy ki nyomja a féket/gázt? a szomszéd? :D