344
Forza Motorsport 4
  • DarkSector
    #104
    Ettől jobban?
    3500-4000ft most újonnan az ultimate hová csökkenne? :)
  • Muttley
    #103
    sztem mihamarabb add el a 3-at
    mert, ha kijön a 4 (napok kérdése)
    a Forza 3 eladhatósága erősen csökken
  • Macccy
    #102
    Ááá és a GameTrailers -en is 9.4 -et kapott, épp most néztem.
    Szimplán beszarás lesz ez a játék és marhára gondban vagyok, hogy eladjam a FM3 pakkomat és megvegyem megjelenés napján ezt ... vagy ne. Az tart főleg vissza, hogy több haverom is megvette a 3 -at (igaz még nem nagyon játszottunk együtt Live-on) és ha nekem 4 lesz, akkor nem tudunk versenyezni. Dilemma ...
  • Macccy
    #101
    Azért valahogy túl lehet élni az 500+ másikkal ... már most kattogok arra a Hummer H1 / Nürburgring Nordschleife kombinációra
  • a.carkey
    #100
    Ez szomorú ... :(
  • zaki
    #99
    #82
  • a.carkey
    #98
    Mit követett el a Porsche, hogy nem került be?
  • crazyman33
    #97
    Persze, bőven több a teljes játék. Demónak azt kaptuk amit az E3-an is bemutattak. Tehát ez a demó a Juniusi állapotot tükrözi! Nézz fel az oldalamra és rendeld elő, lehet te nyersz és akkor ingyen lesz.

    Akit érdekel annak itt egy teljes autólista:
    Forza 4 összes autó

    Már a demóra is van versenyünk, aki esetleg csatlakozni akar...
  • Macccy
    #96
    mióta láttam az IGN review -t (2-3 órája volt ez) erősen gondolkodom az előrendelésén

    a demo csak alig mutatott valamit, pedig többnek tűnik ez, nagyon sokkal többnek :)
  • Macccy
    #95


    GamePro - 100
    Eurogamer - 100
    Wortplaying - 95
    Strategy Informer - 95
    IGN - 95
    Game Informer - 93
    GamingXP - 92
    Official XBOX Mag - 90
    Machinima - 90
    Telegraph - 90
    VideoGamer - 90
    Joystiq - 90
    Games Radar - 90
    Eurogamer - 90
    GameSpot - 85
  • stigi80
    #94
    a szem?
  • stigi80
    #93
    Ruf az plusz autó márka lesz .
  • eightmiles
    #92
    ölégszép'..
  • crazyman33
    #91
    Özönlenek a képek, csak szemezgettem és így 33 darabot kiraktam. Nagyon durvák:

    KÉPEK
  • Totti5
    #90
    Kíváncsi vagyok pár szuperautóra ( az új Kőnig és Pagani pl ). Jeremy kommentálása és a Top Gear tartalom, valamint a Kinect head tracking is érdekel. Más nagyon nem jelen pillanatban ( mivel más nincs :) ).
  • crazyman33
    #89
    Ja még sem. Mivel valószínűleg megveszed.
  • crazyman33
    #88
    Megspóroltál tízenezret.
  • Totti5
    #87
    Autóból sincs túl sok új, főleg hogy a felét 2300 pontért kell majd megvenned. Pályák mennyisége pedig nevetséges... a belsőnézet ugyan olyan rossz, a hangok még mindig sterilek, sem eső, sem éjszaka.

  • unrealnoise
    #86
    most mondjam, hogy én megmondtam hogy nem lesz időjárás és teljes napszakváltás (24h)? Egyébként meg mindent meg lehetett volna csinálni, max a részletességből kellett volna talán kicsit visszavenni. Ha meg soha nem kezdik el az esőt leprogramozni (fizikai meg egyéb szinteken), akkor még jó ideig nem is lesz belőle semmi. a kevés pálya azonban a leginkább csalódást keltő, nekem nem kell 500 vagy 1000 járgány, viszont pályák kellenének...
  • crazyman33
    #85
    Folyamatosan jönnek a hírek: Újabb videók, képek pályákról, képek Muscle autókról, összehasonlítás a 3. - 4. rész

    Mit is kapunk októberben: Egy összefoglaló magyarul, profil import, újítások, segítségek és egyéb részletek a Forza 4-ről
  • zaki
    #84
    forza 4 acsik
  • crazyman33
    #83
    Újabb képek. Infineon és Indianapolisról. Tökéletes, kell ennél jobb?

    KÉPEK
  • crazyman33
    #82
    Az EA keresztbe tett a Turn10-nek

    Cikk
  • unrealnoise
    #81
    meg elég szarul is néz ki szvsz, ráadásként a pedál is valami totál alap szint...
  • heady
    #80
    Csak az ffb-t felejtették ki belole...
  • Ulthane
    #79
    Ferrari kormányt kap a játék. Állat bakker. :)
  • unrealnoise
    #78
    Ez ma már nagyon nem nagy szám, sőt totál alap szerintem... Pláne egy ekkora névnél... Viszont eső szerintem nem lesz, max felhős ég meg ilyenek... De aztán lehet közben lemaradtam valamiről.
  • crazyman33
    #77
    Arról nem is beszélve hogy tették mindezt tavaly augusztusban, csak akkor titok volt hova mennek. Most árulhatták el.

    Még plusz két videó ITT

    Forza 4 garázs Minden pénteken frissítem a listát.
  • Totti5
    #76
    Minden helyszínre odamennek és méréseket végeznek pl lézer szkenn több ezer fényképet csinálnak hogy minél élethűbb legyen. Ez máshogy nem is mehet. Az autóknál detto ez a módszer.
  • Ulthane
    #75
    Az első fejlesztői napló

    Azért besz@rás, hogy egy helyszín miatt odautaznak, hogy minél tutibb legyen. :)
  • crazyman33
    #74
    Ez nem feltétlen igaz. PL. a menüből való képekkel sem a Turn10 rukkolt elő. Arról nem is beszélve hogy csak csepegteti az infót a Turn10. Szépen lassan jönnek majd az infók. Az biztos hogy dinamikus változás nem lesz. Napszakkal kapcsolatban pedig ne találgass, azt jóval korábban bejelentették már egy riportban. Ezt a videót is megtalálod a cikkben, csak vissza kell lapozni.

    Az oldalamon egy külön cikkben gyűjtöm az eddig bejelentett autókat.
    Plusz a Forza4 előrendelők figyelmébe ajánlom EZT a cikkem.
    A Turn10 ajándék autóval jutalmazza azt aki igazolja feléjük az előrendelést. Képek az autóról amit kaptam.
  • unrealnoise
    #73
    napszak lehet lesz, időjárást én kizártnak tartom, max a hőmérséklet változhat szerintem, esetleg fixen random lesz egy-egy futamon... különben már rég promoznának esős képekkel is..
  • Domfoz
    #72
    Top Gear tesztpálya!:DD
    Kérjük Stig-et is!!
  • Bil Ur Sag
    #71
    Nem vagyok egy autósjáték fan, de ez a game nagyon várós!
  • crazyman33
    #70
    Újabb képek. ( Napszak, időjárás?, csodás műszerfalak)

    Újabb videók (Karrier mód...)

    FM4 hírek
  • Minstrel
    #69
  • ST220
    #68
    Nem lesz Porsche???
    Csak Ruf???
    Ez tiszta szégyen!
  • crazyman33
    #67
    Az össze Forza 4 hírek egy oldalon (videó, képek, szöveg) mióta egy kis morzsát is elszórtak. Folyamatosan frissitem a cikket, ha érdekel nézz be.
    (Forza 4 Limited Collectors Edition részletek.)
  • Waczkor
    #66

    Komoly
  • High end PC #65
    "interaktív narráció is tartozik a Top Gearből ismerős Jeremy Clarkson jóvoltából"

    azt hiszem imádni fogom a showcase részt :)