30712
TES
  • Victor1103
    #220
    Amúgy szerintem idén év játéka díjat elég nehéz lesz hírdetni mert a Skyrim és a Mass Effect 3 között választani felesleges, hát még a szerepjáték kategóriában
  • kill3r21
    #219
    kell kell.....
  • Victor1103
    #218
    Nincs mese. EZT MEG KELL VENNI!!!
  • Evoluti0N
    #217
    Jujuj. Ez nagyon ott van.
  • grebber
    #216

    TRAILER!!!!!
  • grebber
    #215
    Erre sincsenek felkészülve akkor mire nem lehet belépni az oldalra!
  • r4pt0r
    #214
    Gondolom videó.
  • grebber
    #213
    Első?? Már ami alant vannak azok mik skiccek?
  • wedge31
    #212
    Jön az első in-game.
  • Teppik Amon
    #211
  • Kly
    #210
  • XenHai
    #209
    Azt a rohadt! Ezen be haltam a röhögéstől...
  • BoneDragon
    #208


  • Evoluti0N
    #207
    Normálisnál? Mi számít normálisnak? :P

    A Morrowind-et nem játszottam, vhogy kimaradt az életemből. Az Oblivion-ba 100+ órát beleöltem. A CoD 4 multiját kivéve sztem az Oblivion volt az a játék, amit leghosszabb ideig játszottam. A 100+ után is maradt még néhány mellékküldetés, csak akkor már meguntam a játékot. Igazából a túl sok barlang, régi, földalatti romos épület ("magyarán" mondva dungeonok) volt az egyetlen bajom a játékkal. Remélem, h ez a rész ebből a szempontból változatosabb lesz. Azt látom már, h a grafikával nem lesz probléma.
  • Sir Quno Jedi
    #206
    mászthev
  • koschwarz
    #205
    gyönyörű, különösen a szarvasvadászos őszi erdős kép tetszik.
  • mindero
    #204
    Ha valakinek a normálisnál csak 2x nagyobb melle van az már kicsi
  • bardocz
    #203
    Ilyen lények lesznek a dungeonban, itt sem fogok merni lemenni:D
  • BoneDragon
    #202
    De ha észrevetted, ilyen képeken mindig valami bőgyős maca van kivágott felsővel. :)
  • Kly
    #201
    Azért ez se egy deszka csaj...
  • BoneDragon
    #200
    Hmm, nagyon szép grafikája van. De egy valamin meglepődtem... Mi az hogy nem bögyös macát mutatnak? Hiba van a rendszerbe!
  • Kly
    #199
    A MorroHun Team nemrégiben indított egy oldalt skyrim.hu címen, ahol bejegyzésekben napra bontva összegyűjtik a friss infókat a Skyrimről, valamint a játék mechanizmusáról és az előzőleg felfedett újításokról szolgálnak leírásokkal.
  • PTW
    #198












  • grebber
    #197
    Természetesen az idei esztendő sem fog eltelni QuakeCon nélkül, ami ismét a dallasi Texas államban, a Hilton Anatole szállodában kerül megrendezésre. Az ingyenesen látogatható rendezvény augusztus 4-től 7-ig fog tartani.
    A QuakeCon 2011 rendezvényen valószínűleg ki lesz állítva a Rage, valamint hatalmas mennyiségű információra lehet számítani a The Elder Scrolls V: Skyrim kapcsán is.

    info: Gamepod
  • Dobronski
    #196
    állat!
  • PTW
    #195
    Hali!

    Tudom, hogy a képek nagy részét már mindenki láthatta a Gameinformeres szkenneken, de mivel ezek jóval értékelhetőbb minőségüek (javítottam amennyit tudtam rajtuk) gondolom senki sem bánja. (a közelről pózolós sárkány és a nagy karaktertotál háttereit én csináltam, hoyg kinézzenek valahogy). Enjoy:









  • bardocz
    #194
    Süri? Az micsoda?
  • steweee
    #193
    az oblivionba gondoltam :) de márjött rá válasz, csak süri volt
  • pointer4
    #192
    Ha elküldöd nekünk a kész progit, tuti visszaküldjük ezt a mod-ot :D
    Te kis időutazó :D
  • steweee
    #191
    azt a modot keresem, amiben ha kinyiffantanak is lehessen még nézelődni, ne jelenjen meg egyből a load screen a talajt mutatva.

    emléxik vki a nevére a modnak ?
  • Gruffersten
    #190
    Igazából, ha visszavettek volna az Oblivionban a minitérkép-iránytű-útvonal mutatóból, akkor az is bonyolult lenne néhány embernek...:) Emlékszem, Morrowindnél az volt a norma, hogy fél órán át kerestem egy bányát, hogy 5 perc alatt elvégezzem a quest feledatot.Ha meg keresni kellett bent valamit, az nagyon nagyon sokáig tartott.:) (főleg azért, mert lightal se tűntek fel a dolgok)
  • Teppik Amon
    #189

    amúgy a Skyrim nekem is instant get lesz, lehetőleg a collector edition.
  • Although
    #188
    Hát érdekes olvasni a fórumokon a dolgokat. Szóval lehet az Oblivion szidni de egy biztos nagyon kevés nyitott világú játék létezik ami ilyen szintű. És mindent összetéve magasan, abban az időben amikor az Oblivion megjelent, az elsők között volt összesítve. Nem véletlenül. Elnézve akár a Joowod rpg-it amik ugyan nem rosszak, de rosszul leszek amikor le akarok lépni az ösvényről és egyhelyben jár karakter. És folytathatnám az illúzió romboló dolgok tömegével. Nagyon kevés játék van ami az Oblivion-hoz hasonló világot ad hogy tényleg bele lehet élni magad. Itt most nem a primitív shoot-up játékokról beszélek. Persze másik oldalról meg elnézve, a pcdome fórumon is irkáló emberkéket akiknek még a Fallout 3 New Vegas is bonyolult és egyszerű lövöldözős játékká silányítják modokkal...szóval nehéz mit mondani. Miközben egy vérbeli rp játékosnak, tény a Bethesda játékai nem igazán magas szintűek. Tehát az igény oldalon borzasztó mértékben nő az agyhalottak száma....idővel talán nem is kapunk, még egy Fallout 3 New Vegas szintet elérő játékokat sem, ami ha az ember belemerül ténylegesen egy csomó apró érdekességet tartalmazz. Szóval végtelenségig lehet folytatni a fikázást meg a hogy nem kap több esélyt a Bethesda, magam részéről nekem is sok ötletem van hogy lehetne élőbbé tenni Skyrim világát, nyilván a tökéletes az például egy Dragon Age-Oblivion ötvözet lenne,de mint korábban írtam az emberek óriási részének még a Fallout New vegas is bonyolult. Magam részéről örülök vannak még a Bethesdához hasonló cégek és nem csak az agyhalott népek vannak kiszolgálva.Legalábbis egyenlőre még. Egyébként ugyanezt tapasztalom az Age of conan kapcsán is az emberek egy nagy részének egyszerűn bonyolult ha két gombnál több kombinációt kell megjegyeznie, vagy egyszerre több mindenre kell figyelnie, így nem nehéz megfejteni miért a WOW a number one az emberek számára.
  • mike01010101
    #187
    Ez nálam is a "vakon megveszem" kategória. És ha nem jön be? Ennél többet is szórtam már el feleslegesen sajnos. Gondolom mindenki.
  • torma1
    #186
    Sziasztok!

    Háát én félek még a játéktól. Nagyon jókat írnak eddig róla. De azért félek hogy, a végére nem így lesz. Sok van még a játék megjelenéséig.
  • koschwarz
    #185
    van amit vakon megveszek. persze mindig lehet benne rizikó, de ha pl. elder scrollsról, stalkerről, operation flashpointról(armáról) van szó, akkor én úgy gondolom, annyira nagyot nem lehet tévedni. de az úgy értendő, hogy tisztában vagyok vele, milyen hibái is lehetnek ezeknek a játékoknak, ismerve az előző részeket, de ez nekem belefér.
  • Gruffersten
    #184
    Nem kell nagy tehetség kisakkozni , hogy mennyire fog változni a skyrim az oblivionhoz képest ergo ebben az esetben irreleváns az egész ügy.
  • MerlinW
    #183
    Sosem veszek vakon semmit.. elfogultságból kidobálni pénzt az ablakon... vagy hülyeség, vagy nem az illető dolgozik meg a pénzéért:)
  • PiszkosFred
    #182
    Azert ez igy tulzas. Magambol kiindulva, minden cikket elolvasok amiben szo van rola, keresem az uj informaciokat nap mint nap, ugyanugy mint annakidejen. Csak egy ido utan az ember hajlamos tobbet belegondolni egy-egy bejelentett lehetosegbe, ujdonsagba, stb, es ha nem azt kapja, akkor utana jon a rossz szajiz. :) Ezert erdemes inkabb pici fenntartassal kezelni ezeket a hireket.
  • mindero
    #181
    Pontosan, legjobb taktika a "hiszem ha látom". Még a revieweket se érdemes előtte olvasgatni, az ilyen marketing videókek meg pláne nem, néha teljesen félrevezetők tudnak lenni.