1390
Utat mutatna, vagy csak időpazarlás?
  • Mike
    #1390
    lám-lám, csak egy topik a "megdugnád-e" sorban
  • wardogzombie
    #1389
    Lám csak lám ki a topikgazda?
  • Solt
    #1388
    Az eszetlen a te szádból elég viccesen hangzik, de azért Boldog Karácsonyt!
  • Mike
    #1387
    BOLDOG KARÁCSONYT az itteni sok eszetlennek, akikkel olyan jókat vitatkoztam az elmúlt hetekben!
  • Terensz
    #1386
    Te amolyan professzor-alapanyagú srác lehetsz.

    Figyelj. Lassan írom, hogy megértsd.

    Az, hogy buta vagy, nem probléma, különböző mértékben osztják az észt, tiszta sor. De hazugságokkal ne fröcsögd tele az internetet, mert olyan emberek is meg fogják találni a hazugságaidat, akik hiteles információhoz szeretnének jutni valamilyen internetes keresővel.

    "Szadista állatok meg alkoholista utolsó senki parasztok élvezték a katonaságot." Én szerencsére ilyenekkel nem sokkal találkoztam, ahogy alkoholt pl. tilos volt a laktanyába bevinni. Akkoriban bulizós korszakomat éltem, de a honvédségnél kénytelen voltam visszavenni magamból.

    "nem kell megtapasztalnunk hogy milyen szar,attól még tudhatjuk hogy az." Ebben akár lehetne valami, de: nincs. Ha pl. a fent idézett hazugságaitokat legalább nem osztanátok meg egy fórumon, akár hiteles emberek is lehetnétek. De folyamatosan igazoljátok: aki nem ért hozzá, nem tud értelmesen hozzászólni.

    Amúgy nem tudom, mit várok pont tőled, aki a warez rossz topicban pl. leírta, hogy mekkora f..sz, aki megveszi eredetiben a játékokat. No comment. Légyszi ne szemeteld tovább az internetet.
  • Rundstedt17
    #1385
    Jah és a tortúra is jó dolog volt be kellene vezetni,te meg nem élted át szóval pszt:D

    Plussz örülnék ha felfognád hogy nem kell megtapasztalnunk hogy milyen szar,attól még tudhatjuk hogy az.

    Szadista állatok meg alkoholista utolsó senki parasztok élvezték a katonaságot.
  • Terensz
    #1384
    Majd ha rosszindulatú, vén egyének lesztek azért egy dologra vigyázzatok: olyan topikokba ne írjatok, amihez nem értetek, mert hazugságokat fogtok hozzászólni :-)

    (Pl: aki nem volt katona, és ide ír, az internet ellen ugyanolyan galádságot követ el, mintha én az atomfizika tipicba írnék. Google kereső tudatlanok számára fel fogja hozni a tonna hazugságot pl. a kopaszok elleni bűncselekmények elkövetéséről)
  • Rundstedt17
    #1383
    nem lesz,de amúgy lehet rövid időn belül kivül fogunk esni a koron,és majd ha vén rosszindulatú egyénekké válunk,elkezdünk erkölcsökről és tartásról fecsegni meg eldönteni hogy mi a jó másoknak,egészségedre:)
  • Terensz
    #1382
    Valójában mindegy is, hogy akarjuk-e, hogy legyen újra. Természetesen lesz újra sorkatonaság.

    Boldog karácsonyt, leendő kopterek :D
  • Zerénd
    #1381
    Az a baj, nagyon jól tudom, hogy miről beszélek. "Nem az a baj, hogy bármit mondasz, nem igaz, a baj az, ha azt mondom: igazság - és te nem tudod, mi az." Részemről veled, veletek vége.
  • wardogzombie
    #1380
    "remélhetőleg nehézfegyverekhez jutnak a közeljövőben" ájjáj
  • Mike
    #1379
    nem aközött vontam párhuzamot, de sebaj
  • Mor3llo
    #1378
    Azért párhuzamot vonni egy leszakított országrész mai napig kitartó lakossága, és egy vonagló, magából kifordult evolúciós zsákutca között...
  • Mike
    #1377
    a melegek nem pedofilok
  • Wlanseraf
    #1376
    aham gondolom nálad a pedofil is azt csinaljon amit akar:D
  • Mike
    #1375
    jelentkezzetek tikis
  • Mike
    #1374
    értem, akkor ez kb olyan mint szlovákiában magyarul megszólalni a nyilt utcán
  • w77d
    #1373
    épp hogy tudja. Buziknak nem kéne magukat mutogatni, hanem szépen csöndben ellenni és fartúrni...
  • Mor3llo
    #1372
    Ja, mert tényleg nem így van........
  • Mike
    #1371
    te sem tudod miről beszélsz
  • Zerénd
    #1370
    Te Dzsótata! És ez a fazon felvonulgatott paradicsommadárnak öltözve mondjuk az Andrássy úton? Vagy szerepelt valamilyen valóság sokk esetleg józsibarát, mounika show-ba?
    Az, hogy felvállalja a buziságát nyilvánosan, de nem teszi ki azért a kirakatba, csak otthon tágítják az ánuszát vagy ö túr bele haverjának, az nagyon más dolog mint, amit a liberalizmus sulykol főleg a médián keresztül a fiataloknak.
  • Solt
    #1369
    Cukkolásnak kicsit erős nem? Biztos ismered a viccet:

    Két székely favágó dolgozik az erdőben, egyszer csak az egyik odamegy, és levágja a másik kezét, mire az így szól:
    - Te, ez most vicc, vagy komoly?
    - Halálosan komoly!
    - Akkor jó, mert viccnek elég durva lett volna...
  • Mike
    #1368
    nem provokáció
  • Solt
    #1367
    Tehát provokáció... csak akkor ne vedd zokon, ha én is ezt teszem!
  • Mike
    #1366
    vagy szimplán cukkollak
  • Solt
    #1365
    Már ne is haragudj, de az, hogy a kitartás szóról neked csípőből szálasi ( nálam is kisbetű ) jut eszedbe, ez legyen a te gondod. Az már viszont közös gondunk, hogy ezen defekted miatt én leszek a náci... ezt azért úgy kikérném magamnak, ha nem gond!

    Ma a #1339-l indítottál, erre most meg kapásból lenácizól! Ez most provokáció, üldözési mániád van tényleg, hogy mindenhol nácikat meg kiirtást vizionálsz, vagy szimplán ilyen rosszindulatú vagy?
  • Mike
    #1364
    csak az alapján célozgatok, amit te írsz
  • Solt
    #1363
    Ha én náci...

    Mondtam tegnap, azt kapod tőlem amit te adsz. Ha képtelen vagy normális hangnemben diskurálni, és gusztustalan célozgatásokkal jössz, akkor megkapod amit keresel... ennyi.
  • Mike
    #1362
    most már zsidó is vagyok?
  • Mike
    #1361
    ja, így meg csak egy mocskos buzi volt
  • Solt
    #1360
    Úgy-úgy bipsi avh-s haverom... ha már ilyen jól összejöttünk! :D
  • Mike
    #1359
    azért az angolok is mekkora gecik, hála az enigmáért
  • Mike
    #1358
    jah, Kitartás, éljen szálasi, igaz-e, nácikám? :)
  • Alexease
    #1357
    Biztos volt mar a link, nem tudom, nem olvasom a toppic-ot, de a toppok kozott lattam, es hasonlo a temaja:)
    http://kepviselofunky.blog.hu/2010/12/17/long_live_the_fighters#comment-form
  • immovable
    #1356
    Szóval ezt tanítják a templomban. Az igen. Ezek után én is kötelezővé tenném. :D
  • Lammer
    #1355
    reflektaltam az allitasodra... de lehet nem voltam ertheto eloszor :) Roviditek:
    - "Ha kezdetu..." -> Nelkule nem lenne ez/az
    -Ha hetero lett volna, akkor meg lehet az utodai tovabbvittek volna a tudos genjeit es lehet az megjobb lett volna nekunk... remelem erted :)
  • joebacsi
    #1354
    Szerinted az emberiség csupán DNS-ek összessége? Vagy nem értem, hogy pont ez miért szempont.
    Az viszont annál inkább számít, hogy miket tett le az asztalra amíg élt, és főleg, hogy miket tehetett volna, ha az akkor elb*szottul homofób brit hatalom nem gyilkolja meg 42 évesen egy elcseszett hormonkezeléssel.
  • Solt
    #1353
    :D:D:D
  • wardogzombie
    #1352
    tempi meg ott hever parlagon.....nevelés nélkül
  • Solt
    #1351
    Kitartó tudok lenni, ha nagyon kell! :D A "liberálisok" meg mindig kihozzák belőlem a kitartást... :D