15
  • TeDDyRuSh
    #15
    Nekem is kifejezetten bejött. FONTOS, ez egy valóban megtörtént esemény alapján készült film, tehát túl sokat nem lehetett kreatívkodni. Tehát amikor látjuk a töketlenkedést, akkor ízelítőt kapunk az Amcsi problémamegoldásból.

    A filmen kívül még egy példa erre. Amcsiban van a világ legnagyobb markológépe, ami sok száz tonnát markol egyszerre. Két ember üzemelteti. Egy aki irányítja, a másik meg folyamatosan tölti bele az olajat. Ennyi:)

    A film izgalmas, nem untat egyáltalán. Féltem, hogy lapos lesz, de amit beindul a "buli", egyből átélteti veled, hogy most nagy gebasz van. DW megint jó forgatókönyvet választott.
  • koppi85
    #14
    Én csak pár nappal ezelőtt néztem meg és nagyon tetszett úgy együttvéve. Az elején azt hittem, hogy ilyen egy b-kategóriájú filmre minek ültem be, de aztán beindult a cselekmény és elég izgalmas volt. Igaz, hogy nagyot lendített a filmen, hogy moziba nézte, otthon ennyire nem tetszett volna. De jó látni, hogy tudnak jó akció filmet is csinálni terror támadás, és rossz fiúk nélkül is. Talán csak 1 percben volt golyózápor :) Ilyen filmek is kellenek!
  • KP27
    #13
    SPOILER

    ekkora egy faszságot. az egész nagy mighty usa területén senki nem volt képes egy kommandós egységet feljuttatni a mozdonyba, főhösünknek kell sérült lábbal beugrani a dzsip platójáról...
  • jaspercry
    #12
    Nem rossz ,szerintem nézhető(a világot nem váltja meg,de nincs vele túl nagy gond)
    10/7 nálam...de csak azért mert valós sztori
  • Nightwish006
    #11
    Héjj John McLain az isten
  • Tower Guard
    #10
    Engem a sztori nem hozott lázba, de majd kiderül milyen a film.
  • willcox
    #9
    Nem Bruce Willis hiányzott, hanem a normálisan gondolkodó emberek. Vagy az usák vasutasok mind ilyen hülyék?
  • Darth Sith
    #8
    már láttuk Steven Segal-tól. az jobban tetszett.
  • visnait
    #7
    Azért kissé mulatságos nekem a film. Persze akciódús meg minden, de mivel a vasút - ból, -mellette, -árnyékában stb. élek, ezért a kollégákkal 2 sör mellett legalább 2 roncsolásmentes és 5 roncsolásos megoldást találtuk az ilyen esetekre. Sőt történt már itt is ilyesmi nemegyszer + erre jár az "atomvonat" is. Kár hogy nem szakértők a tanácsadók az ilyen filmeknél, bár lehet akkor unalmas lenne a többségnek.
  • Retechegér
    #6
    Írják már ki a cikkek mellé vagy title-be ki írta, és akkor feleslegesen nem kattintgatok vikorka cikkekre.
  • bippo
    #5
    A plakát alapján komolyan azt hittem eddig, hogy a Fast & Furious-ös csóka (Paul Walker) játszik benne. Most a 3. képen látom, hogy nem is ő az.
  • kalapos01
    #4
    Hát, sajnállak, hogy hiányzott neked Bruce Willis, aki 1 perc alatt frappánsan megldja a szitut és azt is, hogy nem tetszett, hogy egy filmben nem tökéletesek a szereplők, hanem töketlenkednek.
  • willcox
    #3
    Szerintem nem volt jó film. Bosszantott az a sok töketlenkedés a cselekményt tekintve, a megvalósítás pedig bárgyú usákos lett.
  • Zoliz
    #2
    Végre egy a valóságon alapuló jó film, hollywoodi trükkökkel megspékelve. Gratula! Jó volt.
  • KRTuning
    #1
    Hetente történnek veszélyes manőverek a Magyar vasúton, de egy jegyzőkönyvnél nem jut tovább a híre. A film pedig élvezhető szvsz.