22963
Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

  • lwb
    #22883
    Pofátlan ár? 60 euró három remasterért, plusz 40 dlc-ért. Ez játékonként 20 euró. Ha van GPU-d vagy EA Play-ed, akkor -10% boxon.
    Miközben a mostani új játékok már 80 eurósak ...

    Lehet szidni a biot, de ez az ár, kurvára nem lehúzás. És igen, megveszem, pedig megvan a régi is.
  • MrAndree
    #22882
    Már ha jönne új játék ami érdekel. Most érkezik egy NIOH 2, de utána semmi. Talán a NIER: Replicant de az szintén egy Remaster.
  • Although_
    #22881
    Ennyiért egy vadiúj játékot is lehet venni amit évekig csináltak nulláról. Nem mondom nem érdemes megvenni de tuti 50 inkább70% akció keretében fogom megvenni. Annyit ér.
  • MrAndree
    #22880
    Mármint 3 kiváló játékot feljavított grafikával meg gameplay elemekkel, egy teljes játék áráért? Köszi, ennél szarabb dolgokra is költöttem már jóval többet.
  • PiszkosFred
    #22879
    > Meg is érdemli akinek már megvan és megveszi ennyi pénzért.

    Köszönöm, én is úgy gondolom, hogy megérdemlem.
  • Sir Cryalot
    #22878
    Meg az elszállt dev-ek miatt akik kevésbé akartak ME-n dolgozni mint SW-n mert az milyen pompázatos meg előkelő, gyerekkori álmaik netovábbja.
  • Sir Cryalot
    #22877
    A star wars miatt van, gondolom csak most jöttek rá ahogy a Disney kihúzta alóluk a szőnyeget hogy nincs B terv

    Jó is lett volna pedig valami jobbfajta frostbite , mert az andromeda után is felpiszkálták ami eleve nem volt rossz:

    https://media.contentapi.ea.com/content/dam/eacom/frostbite/files/gdc2018-precomputedgiobalilluminationinfrostbite.pdf
  • Although_
    #22876
    Nem semmi, pár éve a sorozatos bukásaik és a Bio kicsinálása és még pár másik cégé.
    Reméltem megdöglik ez a cég. Erre a mikrotranzakcióval meg nulla közeli munkával pofátlan áron adni egy remastered verziót amivel valószínű bőven fognak keresni a befektetett energiához képest. Meg is érdemli akinek már megvan és megveszi ennyi pénzért.
  • PiszkosFred
    #22875
    Hát, én is így döntöttem volna annak függvényében, hogy amennyi időt és erőforrást elvitt volna egy komplet ME triológia remake, de akár csak az ME1 remake is. Azt az energiát inkább öljék a folytatásba. :) (bár baromira örültem volna neki, nyilván)

    Plusz írták az interjúban, hogy egyeztettek az Epickel és kiderült, hogy átrakni az egészet újabb Unreal motorra nem megy könnyen, más a környezet, nincs egy laza "export/import opció."
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.02.03. 09:42:07
  • lwb
    #22874
    A Resi2 egy remake volt, annak is volt reklámozva. A ME egy remaster, soha nem állították róla, hogy remake lesz. Egyébként a Resi2 és 3 remake lényegében új játék, olyan alapvető eltérések vannak az eredeti tankirányításos fixkamerás izéhez képest, ami volt, hogy legfeljebb a történet nagyvonalakban az, ami maradt belőle.

    A ME-nél szó nem volt remake-ről.
  • Sir Cryalot
    #22873
    De pont az a lényeg hogy az Me1-ben ilyen , "sleek" mozgás volt, a 2-3 -ban meg gorilla mert 512mb ramban nem fért el külön f/m. Ami nagyon pozitív hogy az 1-ben maradt a régi.
  • NiGhTM4R3
    #22872
    De csinálhattak volna remaket is, tessék megnézni a japánok mit alkottak a Resident Evil 2-vel

    2014-ben 14 millió eladott példánya volt a ME-trilógiának, a pocsék Andromeda még dobott rajta pár milliót. Össz-vissz azért jócskán 20+ millióról beszélhetünk, lenne keret és igény a remake-re. De persze ahhoz melózni is kéne...
  • lwb
    #22871
    A szándék az volt, hogy olyan legyen, mint a 2-3, szóval ez volt a cél eleve. Egyébként vedd elő újra a régit, mert szerintem megszépítik azok az emlékek, ha szerinted ez szörnyű.
  • Sir Cryalot
    #22870
    De a defaulthoz képest is rossz. Sőt olyan mintha a 2-3hoz lenne "hozzágorillásítva" hogy ne üssön el , szörnyű :D
  • lwb
    #22869
    14 éves játék remastere ... Persze, hogy nem fog úgy kinézni, mint egy háromhónapos játék.
  • PiszkosFred
    #22868
    Press Kitből, tippre. A weboldalra is kiraktak egy hasonlót, lehet megkapták az újságok a teljes videót, hogy legyen nyersanyag pár reviewhoz.
  • Sir Cryalot
    #22867
    Van még pár képe , nem tudom ez milyen módi hogy pár embernek van és még retweet sincs rajta :D

    Femshep fejszerkezet elég gyalázat még default cyberpunkhoz képest is :D

    https://twitter.com/haruspis/status/1356653532687044608

    na ez jó itt látszik hogy máshova esett az árnyék...
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.02.03. 07:50:14
  • lwb
    #22866
    Gondolom azt az az ember vette fel, amikor a zárt demon bemutatták neki a játékot. Biztos jön még ki gameplay májusig publikusan is.
  • Sir Cryalot
    #22865
    A videó kéne ami nincs áttömörítve twitteresre .
  • lwb
    #22864
    Mármint Virmire? Az az ME1-ben volt egy pálya. Nem így nézett ki az eredetiben, mondanom sem kell ...
  • Sir Cryalot
    #22863
    https://twitter.com/GavinUK86/status/1356638849670258690
    ez honnan van ?
  • lwb
    #22862
    Mass Effectben szerintem nem volt dinamikus napszak, szóval ja, az marad.
  • Sir Cryalot
    #22861
    Hát , olyan mintha lenne egy beállított napszak és ahhoz lennének újraszámolva a lightmapek, akkor végülis sokkal jobb. Gondolom beltéren is vannak ilyen "key light" -ok mint kinnt a nap.
  • lwb
    #22860
    Hát azért ilyen modokat én találtam a játékhoz, amivel így fog kinézni. Plusz 21:9 támogatás eléggé elbaszott modokkal, a célkereszt soha nem lesz pont pl, ami egy shooterben eléggé zavaró. Nyilván ez nem sokakat érint, de engem speciel pc-n igen és ennek nagyon örülük.

    De igen, ez egy remaster nem egy remake. A ME1 át lesz dolgozva, de a másik kettő csak fel lesz polírozva picit, ami nem rossz. Ne felejtsük el, hogy konzolon jelenleg csak BC érhető el a játék, az is szuper 30 fps-sel lófasz x lószar felbontás mellett. Dlc-k nélkül, ha nem vetted meg x360-ra, mert megvenni már nem tudod őket.
  • Evoluti0N
    #22859
    Nem tudom, h mótevá, de az egyedüli DLC, ami hiányozni fog, az a Pinnacle Station az első részből. Aszongyák, h elveszett a forráskód. Mondjuk azért nem nagy kár. Meg emellett a 3 multi nélkül jelenik meg.
  • Evoluti0N
    #22858
    Meg pár összehasonlító screenshot alapján telepakolták lens flare-rel. Biztos attól modernebbnek tűnik.
    lásd a link a alatt a képek
  • PiszkosFred
    #22857
    Persze, hogy nem tunik tobbnek annal, mint ami: egy felmoddolt vanilla jatek, csak hivatalos kontosben :)
  • NiGhTM4R3
    #22856
    +a videókon élesítettek "4k-sították", ez a legszembetűnőbb. talán néhány páncél meg fegyvert dettó, viszont a játék kapott egy sötétebb tónust vagyis egy sötétebb reshade-t ami egy lusta de látványos megoldás, engem pl. zavar

    persze tök jó, hogy minden egybe van de nagyobb volt ennek a füstje mint a lángja. de még nem írom le a játékot de nem tűnik jobbnak mint egy felmoddolt vanilla játék
  • hunbalee
    #22855
    Szarom le mi az újítás. A magyarítást hozzá lehessen igazítani az a legfontosabb.
  • PiszkosFred
    #22854
    Hát, mások hiányolták és kifogásolták végig, hogy Shep férfiként állandó, femshepként meg ahány rész, annyi féle. :)
  • lwb
    #22853
    Ez engem nem érint. Default male shep 4 life.
  • PiszkosFred
    #22852
    Plusz a ME3-as Femshep végig választható lesz ME1-2-ben is, ugyanazzal az arccal és hajjal. Illetve, ha jól olvastam, a karakterkészítési lehetőségeket kibővítették és talán egységesítették.
  • lwb
    #22851
    Nekem day 1 purchase series x-re. Pc-n is majd később, elsőnek konzolra. Valamiért sokkal jobban szerettem a ME1-3-at xbox360-on játszani, mint pc-n. Valahogy jobban kézreállt.
  • PiszkosFred
    #22850
    Sajnos a ME2-3-ban látott fedezérendszertnem rakták át az ME1-be (érthető okok miatt, az több meló lett volna), csak a fedezékbe vonuláskor javítottak a kameramozgáson. Bár, ez is több, mint a jelenlegi semmi, vagyis tényleg jó hír :)

    "On the last point, for example, you'd commonly take cover in that game and get a brief view of the interior of Shepard's skull: no more."
  • PiszkosFred
    #22849
    Ugyanez pepitában, egy PC Gamer interjú a Legendary kiadás vezetőjével.
  • lwb
    #22848
    Pont elég. :) A ME1 célzás - lövés - fedezék rendszerét feljavították, gondolom a 2 és a 3 szintjére.
    Nem kell ide extra kontent, ennyi bőven elég. Jobb is, ha nem nyúlnak inkább hozzá.

    Native 21:9támogatás PC-n, az nagyon kell, a modos megoldás az lószar volt. Konzolon lesz quality és performance mód is, ami szintén jó dolog.

    A legrosszabb hír a május 14, mint megjelnés. Nagyon messze van. :(
  • PiszkosFred
    #22847
    Ezt hiába nézik kockáról-kockára, ez ennyi. Extra effektek, highres textura, picit UI változások, kamerakezelés finomítás, némi MAKO irányítás javulás és minden dlc egyben. De, egy bit extra kontent nincs benne.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.02.02. 18:08:56
  • Sequoyah
    #22846
    Na ebbol tul sok mindent nem tudtam meg. Nagyjabol minden olyan amilyen volt, csak kicsit jobb, de semmi forradalmi.
    Varok amig kockarol kockara kielemzik, hatha egy-egy kepbol ok latnak valamit amit en nem szurtam ki.

    Na mind1, tekintve hogy ez az egyik kedvenc jatekom, amiert egy centet sem fizettem, valoszinuleg meg fogom venni...
  • Sir Cryalot
    #22845
    Nem lesz meg az unmemeable acsi ahogy elnézem.
  • PiszkosFred
    #22844