13
  • keysersoze
    #13
    Már a telefonos zaklatókkal is kivan a faszom, kell a tökömnek még mobilspam is...
  • gulyasandras
    #12
    4 db 3310-es boldog tulajdonosa vagyok, de nem adnám el egyiket sem, hiszen összesen 2000 Forintért vettem meg e kitűnő mobilokat.

    (Persze, ha ilyen telefont használsz, mindig mindenki le fog szólni stb. Személy szerint nagy vágyam egy nyugdíjasteló, hiszen azokon akkora gombok vannak, amelyeket a nagy kezemmel én is használni tudok. De mivel 20 környékén árulják, nem veszek egy darabot sem.)





  • Petka
    #11
    Androidos alkalmazások már most is tele vannak reklámokkal. Az ingyenesség ára...
  • PetiX87
    #10
    ó csodás. most már a telefonon is láthatjuk a gyönyörű villogó, ugráló.. reklámokat, hadd merüljön gyorsabban. Remélem lesz rá adblock különben még a végén +1 akkut kell hordozni.
    Szerintem a telefon ráadásul egy személyes dolog és most már ott is az arcunkba nyomják a sokszarjukat. Jó eddig is volt, de pl a telemarketinges csajokkal el lehetett szórakozni.. :D
    Végén már kopogtatnak az ajtón, hogy bejönnnének felakasztani pár reklámot a falra..
  • flashpointer
    #9
    tízezredik alkalommal már nem biztos
  • Rotyoka
    #8
    a hologram legalább érdekes lenne
  • ZeemanX
    #7
    Baah, ne is mondd, elképesztő... :-S (Vagy azok a "matekos-összeadós-kivonós-megfejtős" betelefonálós műsorok. És ezeket teljesen legálisan csinálhatják...)

    Áááh.

  • Zoliz
    #6
    Valakinek van eladó 3210-ese? Vennék.
    Mert hányingerem van ezektől az (ál)tele- meg ifonoktól.
  • KRTuning
    #5
    Mi jöhet még? Holografikus reklámokkal fognak minket bombázni az utcán minden percben? (mint a Vissza a jövőbe filmben) Mert akkor már el is kezdem tervezni az ADBlock szemüveget. Bár már ma is megállná a helyét...
  • Skynet85
    #4
    Te nem ezek alapján vásárolsz ezt szögezzük le, meg még pár tudatos vásárlós sem, de ez a kisebbik hányada a mai fogyasztó társadalomnak, és bizony sok buta és tudatlan embert meg lehet győzni egy jól csengő szlogennel, és szépen komponált esztétikailag eltalált reklámtáblával stb...

    Hidd el ha nem lenen pénz nem csinálnák ugyanis akik ezeket a fél közfal méretű reklámokat megtudják fizetni, nem azért tehetik meg mert hülyék, és csak szórják a pénzt. Jó példa erre a tv divatos marhaság hogy telefonálj be aztán megmondom mikor leszel szerelmes mikorra készül el a paprikás krumplis stb. Erre annó mindíg azt mondta, hogy ki az a marha akit ilyet üzemeltet hisz szerintem akkoriba ebben nem volt profit, majd egyszer szakdoga téma vezetőmnél szóba került ez a téma és bizony égtem mert elregélte hogy bizony ő is üzemeltet a saját cégén belül mert nem hinném el de iszonyatosan sok a hülye ember aki ül otthon a segélyből és ilyenektől várja a csodát:D...
  • ZeemanX
    #3
    Egyébként van értelme még ezeknek a "agresszíven-szádbatolt-reklámoknak" manapság, amikor már szinte teljesen immunissá váltak rá az emberek? Oké persze, "tudat alatt" stbstb, pedig valszeg már úgy se. Széjjel van már multireklámtáblázva az ország, akárhol-akárhova nézel mindenhol ott van, hogy narancs x ft, cipő 12e helyett 11e, laptop 120e, de na és? Annyira semmi értelme már ennek az egész "hagyományos" reklámozósdinak, úgysem egy kib...tt tábla után vásárolsz. (Arról már nem is beszélve, hogy undormány az egész, néhol már a természetes közeget sem látni ezektől a szaroktól, úgy elleptek mindent.)
  • flashpointer
    #2
    kíváncsi vagyok milyen formában lesz, de ha egy kéretlent is meglátok az enyémen veszek valami monokróm kijelzőset aztán annyi
  • moon08
    #1
    Én elég xarul venném ha még a mobilomon is reklám dömping lenne.