49
Olcsó érintőképernyős mobil
  • davidka003
    #9
    Megpróbáltam ráfrissíteni és tényleg azt írja, hogy a legújabb szoftver van rajta.
    Viszont modelnek azt írja, hogy GS290N, ez az N mit jelenthet.
    Szoftververzió pedig V10A.
  • davidka003
    #8
    Na közben írtam az LG-nek és már jött is válasz.
    Azt mondták, hogy a T-mobile telefonok már a legújabb szoftverrel rendelkeznek tehát nem kell frissíteni.
    A futár is meghozta a telefont. Egyelőre tetszik, kicsit érezni, hogy lassabb mint egy 50k-s teló de 15k-ért nem is vártam mást. :)
  • davidka003
    #7
    Annyi kérdésem lenne, hogy hallottam olyat, hogy eltűnnek a feliratok a telóból szoftverfrissítés után. Ez igaz-e?
    Állítólag ilyenkor egy Master Reset segít. Azt hogy kell csinálni?
  • Narxis
    #6
    oksa
  • bakkerman
    #5
    ilyen telóm van,lassú,butuska,gyenge kamera, de szemre tetszetős,és ami kell nekem,azt megadja. Hangszórója szépen szól,meg a hozzá járó füles is kibaszott jól szól. Megéri a pénzét,de ha valaki egy kicsit még gyűjt,Samsung Monte-t kap wifivel,sokkal szebb és jobb kamerával.
  • RYO21
    #4
    Kb május óta ilyen telefonom van. Eredetileg valami androidossat akartam, csak azok túl drágák. Mivel ez az első érintőképernyős telefonom, ezért nekem jó úgy ahogy van.
    A képernyőt kicsit erősebben kell megnyomni, de ez valszeg azért van, mert még rajta van a fólia. Szerintem a telefon gyengéje a hardware. Túl gyenge, és eléggé lassú. Kicsit lányos a telefon, de mindegy. Elsőre csak ennyi jutott eszembe. Majd még írok.
  • davidka003
    #3
    Ja igaz, csak nem nagyon írnak bele pedig elvileg sok embernek van ilyen.
    De én azt nem értem, hogy a Nokiásoknak meg a Sony Ericsson-osoknak(http://forum.se-portal.hu/) van külön elég nagy magyar fóruma de kifejezetten LG fórumot még nem láttam.
  • SimaSuna #2
    mobilarénán van fórum róla..
  • davidka003
    #1



    Azért nyitom meg ezt, mert már frászt kapok, hogy nincs sehol a neten egy normális fórum ezzel a telefonnal kapcsolatban.
    Ide jöhetnek trükkök,tanácsok,tapasztalatok.

    Mobilaréna teszt

    Jelenleg a T-mobile-nál neten rendelve 14990Ft. Ennyiért szerintem tuti vétel annak aki olcsón akar egy érintőképernyős mobilt és nem vágyik extra dolgokra mint például a WIFI vagy GPS.
    Nekem elvileg holnap hozza a futár majd írok róla pár szót.