43
  • smaszi
    #43
    "A vége télleg elég zéró lett, de addig nem rossz!"

    Egyet értek!
    És persze ez:
    http://www.imagebam.com/image/bcd160113733103
    nem ugyanez:
    http://www.imagebam.com/image/493add113733110
    http://www.imagebam.com/image/085ab5113733117
    http://www.imagebam.com/image/034945113733123

    VIGYÁZZ! Felnőtt tartalom!
  • NEXUS6
    #42
    Én már nagyon várom a Machete Kills-t és a Machete Kills Again-t!
  • Crane
    #41
    Nagyon beteg film. :) Nem csalódtam Rodriguez-ben. Nekem tetszett a film, bár úgy éreztem, hogy a végét kicsit összecsapták a film többi részéhez képest.

    Forgatókönyv íráshoz: Aki még nem írt forgatókönyvet annak fogalma sincs, hogy ez milyen összetett, nehéz, és komoly feladat. Ugyanakkor forgatókönyvet írni egy dolog. Azt meg kell valósítani, és tudni kell a cselekményt elmesélni a mozivásznon.
  • NEXUS6
    #40
    A vége télleg elég zéró lett, de addig nem rossz!
    :)
  • Justil
    #39
    naja, hát ez ugyanaz, mint a Predators-nál. lehet szeretni, nem szeretni, dícsérni, szidni, de amikor jön pár önjelölt idióta, hogy ő a téli szünetben jobb forgatókönyvet írna, akkor lehet jókat kacagni :)
    vagy sírni, ki-hogy reagál az ilyesmire...
  • winnie
    #38
    hehe, és tényleg. szóval durva, hogy azt hiszi, hogy tudna ő és pár gimnazista eleve bármilyen szkriptet írni.
  • Justil
    #37
    öö, 1 picit rosszul idéztél. most olyan, mintha ő azt mondaná, hogy nem tudnának, pedig pont arra célzott, hogy tudnának.
  • winnie
    #36
    "egy rakás értelmesebb gimnazista nem tudna jobb egy jobb forgatókönyvet írni."

    az a durva, hogy ezt el is hiszed.
  • wsvap
    #35
    na, azért ne csináljunk úgy mintha egy rakás értelmesebb gimnazista nem tudna jobb egy jobb forgatókönyvet írni. se nem volt nagy durranás s nem volt egy kiemelkedő alkotás. szal, ha egy filmet az emberek 2%-a néz meg kétszer a többi meg a "egyszer meg lehet nézni, mert szórakoztat, de azért több időt nem engedek rá" kategória, akkor ne kamuzzuk már be a csillagokat :)
  • willcox
    #34
    El vagy tévedve.
  • Justil
    #32
    Egyetértek, nálam sem az év filmje, de ettől még nagyon jól szórakoztam rajta. A vége tényleg gyengusz 1 picit, de sztem még belefér a képbe.
  • Justil
    #31
    akkor te valamit nagyon benézhettél, ugyanis ez a két film abszolute nem hasonlít egymásra. vagy ha mégis azt hiszed, gyanítom te félreértetted (és félrepozícionáltad) a Machete-t.
  • koschwarz
    #30
    az expendables-ben voltak jó kis oldschool akciójelenetek.

    nekem a machete-ben csak a kretén, sőt, kifejezetten röhejes és gyermeteg végső összecsapás nem tetszett. a többi meg szódával elmegy, de annyira nem nagy durranás, hogy "év filmje" és egyéb túlzások.
  • kalapos01
    #29
    Ezeknél hasonlóbb két filmet nem sokat találsz. Ha ezeket nem lehet összehasonlítani, akkor semmit sem.
  • willcox
    #28
    A Machete is és a The Expendables is a maga nemében jó film. Nincs értelme a két filmet összehasonlítani, mint ahogy az almát sem a körtével, bár mindkettő gyümölcs, az említettek pedig filmek.
  • Vogel
    #27
    Jó film volt, de a cickók télleg kamuk.
  • kalapos01
    #26
    Ugye nem gondolod komolyan, hogy Lohan melleit láttad. Illetve láttad, amikor a póthaja oda volt ragasztva a mellei elé, de a csupasz mellek csak külön snitten vannak, dublőrrel. És Jessica Alba meztelensége is CGi, mielőtt valaki erre verné.
  • adampierson
    #25
    Danny Trejo, mindig is képviselt egyfajta abszurd humort. Már a megjelenése is. Valóban jár a plusz pont Lindsay cickóiért, kellemes meglepi volt :D Azt ugyan nem vágom minek hasonlítgatjátok az Expendableshez, ez két külön kategória. Stallone pedig a sok sztárral igenis nagyot alkotott. Én pl ezelött még sohasem láttam Dolph Lungrend-t mozivásznon. Nekem igenis nagy élmény volt. Legalább annyira mint Eric Roberts a Dark Knight-ban, akit azelőtt szintén nem igen lehetett moziban látni. :S Ha hasonlitgatni akartok akkor lehet szépen előkapni a többi Grindhouse filmet.
  • DontKillMe
    #24
    Rakás fos. Nézhetetlen.
  • Chocho
    #23
    Ebben a cikkben nem volt semmi önellentmondás, a címe pedig igenis utal a filmre, hisz vicces és véres.
  • WiZe
    #22
    Az évcsilliárdod filmje! Mindenki aki mást mond, az rettentő buta!
  • NEXUS6
    #21
    Így van!

    Viki for president!
  • czyi
    #20
    még csak köszönőviszonyban sincs a cikk címe a cikk tartalmával!
    egészen komolyan el kéne gondolkodnia az sg.hu szerkesztőinek, hogy ezt a majomot, aki itt a magyartalan és legtöbbször önellentmondásokba keveredő szövegű cikkeit írja ideje volna már eltávolítani!
  • torreadorz
    #19
    Szerintem sz@r volt. Persze nem is birtam végignézni ez miatt, szóval lehet hogy a vége jó...
  • Zoliz
    #18
    A nagyon sok pocsék film után végre itt van valami ami szintén felejthető. Matchete. Megnéztem, jöhet a Matchete 2, meg a többi gané, mert nincs más.
  • Nailyenugysincs
    #17
    Az ember mégiscsak változik:D:D:D
  • bertino
    #16
    "Közröhej és patakvér"

    winnie, elkezdted vegre hasznalni a szotarat uj szavak utan kutatva ?
    hihetetlen.

    a film az fasza, maga mufajaban sztem korrekt, vegulis nem volt rossz szorakozas.
  • kalapos01
    #15
    Mit nem tudsz? Mindenki azt írta eddig is.
  • KP27
    #14
    Hát nem tudom, én szarráröhögtem magam rajta. Rég szórakoztam jól ennyire egy filmen. Pedig hetek óta csak halogattam, hogy nekiüljek és megnézzem...
  • FoodLFG
    #13
    Expendables nem tetszett annyira. Jó, mondjuk nem is a film miatt mentem moziba, csak elhívtak. De inkább néztük volna meg ezt a filmet.
  • Rotyoka
    #12
    A machete igenis egy csillagos ötös Rodrigez film. Aki itt fikázza, az pedig nem tudja hogy miért olyan amilyen a megoldása.
  • sanyicks
    #11
    Jó film volt, ezerszer jobb mint az expendables. Ebben legalább ütős poénok voltak.
  • Quantumleap
    #10
    Remélhetőleg a Hobo With A Shotgun is legalább ilyen jó lesz.
  • ZeemanX
    #9
    Remek, nagyon szórakoztató film! És ahogy már írtam korábban is, plusz pont Nimródnak, óriási volt.
  • kalapos01
    #8
    Annál minden jobb, de Antal Nimród nagyon gáz volt, kínos.
  • Mardel
    #7
    Nekem jobban tetszett mint Stallone erőlködése az Expendables-el.
  • bladesoft
    #6
    + pont a Lindsay csöcsei miatt :D
  • bigjoe
    #5
    Vicces, de latin amerikaiak kedvelik.
  • DrTre
    #4
    Ja, Nimród nagyot alakít benn, ha lehet ilyet mondani, vicces részek voltak azok. Sztem nagyon jó film, remekül eltalálták az egészet. Danny Trejo meg hatalmas.
  • zedow
    #3
    Van benne egy eredeti magyar mondat is :)