19
  • chuky123
    #19
    Ennél olcsobban meguszta volna ha visszapillantos baseball sapkát vett volna fel
  • JaSoN HuNTeR #18
    ez nagyon béna. Csak képeket látok... és semmi érdekes nincs benne!
  • Rotcsa
    #17
    Gyerekek... a lényeg szerintem a következő:
    Professzorunk unja azt, hogy állandóan figyelnie kell a puskázó vizsgázókat és tele a töke azzal, hogy akkor veszik elő a lapot, amikor háttal áll nekik és nem látja. Mos majd minden fősulis be lesz parázva és eszébe sem fog jutni, hogy puskázzon.
  • pasi29uk
    #16
    Bölcsészek...
    Professzori rangja is lenne????
  • mrlujoak
    #15
    Milyen buli lenne már, ha kreált volna egy plexire kivetítő projektort, ami a szeme elé tett (átlátszó szemüveg/plexi védőszemüveg...) felületre kivetíti, amit vesz a kamerája.
    Akkor a vetített képen keresztül előre látna, ha ráfókuszál a szemével a plexi felületére, akkor meg látna hátra...

  • HuMarci
    #14
    idióta
  • Zoliz
    #13
    OK, hogy néhány zseni őrült, de nem minden őrült művész...
    Ez az ember egyszerűen nem utcára való, de még a netre sem.
  • tttttom
    #12
    Szerintem 4ebben semmi művészet nincs...Ez egy baromság. :D
  • jaspercry
    #11
    miért pont a fejére,ha már ennyire" beteg" "kukacára mit akszt?
    ez nem művészet,ez egy agyrém beteges,stb....
    Mert ha már lenne valmi igazi haszna,akkor megérteném,fogyatékosság vagy ilyesmi,ettől miért lesz tőbb valaki?
  • hangulati
    #10
    csak meg ne rantsa azt a vezeteket, mert leszakad a koponyaja hatso fele. ha azt a harom szegecset elnezem, lehet, hogy tenyleg... az oras tolomero meg a legnagyobb. ennel azert egy szabocenti jelen esetben hasznalhatobb lenne. egy biztos: ezzel a cuccal nem ul repulore a ficko. ha csak nem a moldovai csempeszsztori a gipsszel... az milyen lenne. azert eredeti. meg jopofa.
  • gosub
    #9
    Ebben mi a művészet?
  • Balintos
    #8
    Érdekes ötlet, de teljesen érthetetlen miért vállalná ezt valaki.
  • DrTre
    #7
    Egyrészt nem ő kreálta az ideológiáját ennek a dolognak, ezt már régebben fejtegették mások is, létezik régebb óta. Mások is szerették volna már tudni, hogy mi történik az ember háta mögött, a hátrafelé néző szem egy régi dolog. A technika révén pedig most már mindenki láthatja ezt. Ezt nem nevezném betegesnek. Másrészt mivel ő nem látja még mindig, hogy mi van mögötte, ezért paranoiás se lehet.
  • KRTuning
    #6
    Az hagyján, de mi van ha valaki mögötte meglátja hogy kamerázza, és zokon veszi, aztán jön a "mivan?mivan?mivan?"
  • MacropusRufus
    #5
    Minek kellett a fejéhez varni a kamerát? Így szájberesebb a srác?

    Griphons: paranoid akkor lenne ha ő is nézné a felvételt, de ő nem látja. Legalább is a cikk nem tér ki arra, hogy ő akkor élőben látja azt ami mögötte történik vagy élőben csak a net látja? Lehet ez még erősíteni fogja a paranoid állapotát, hiszen felveszi, és mindenki hamarább tudja meg mi van mögötte mint ő :)
  • bah
    #4
    Még jó hogy nem a fenekére teszi. :)

    Én majd a macskámra teszek ilyet, biztos sokan néznék azt is.
    Valahogy így. :P

    Régen láttam egy sokkal jobbat is csk már nem találom, a legtöbb rossz minőségű, ami a kapcsolódó videokban van.
  • ruller
    #3
    Figyelemre méltó ötlet:) De azért lenne pár kérdésem.
    Én igazán nem értek a művészethez, pláne nem a kortárshoz. Ezért megkérdezem: ebben most pontosan mi is a művészi? Van ilyen művészeti irány? Vagy majd az egy év elteltével színpadi daljátékban fogja feldolgozni az élményeket ?:D De ez a kisebbik dilemmám. Az igazi kérdés az, hogy mi a fene az a hatalmas szatyor az oldalán, amihez a kamera hozzá van drótozva? Szerintem abban 3 napi hideg élelem meg egy fél, máig harcoló német légelhárító üteg teljes felszereléssel elfér. Minek? Szerintem legrosszabb esetben a megosztáshoz meg a tároláshoz szükséges eszközök el elférnének egy telefon méretű készülékben...
    De tegyük fel hogy nincs igazam és technikailag nem megoldható ennél kisebb vassal (ez persze baromság, de tegyük fel): ezzel a kofferral az oldalán fog aludni, fürödni, hogy más egyébszituációkat ne említsek?
    Meg azt nem tudom, hogy mit csinál majd akkor ha netalántán elfertőződik....
  • Griphons
    #2
    Attól, hogy kreált köré egy ideológiát, attól ez még beteg dolog. A fickó szimplán paranoiás, ami nem csoda, hiszen iraki származású NewYorkban...
  • plu604
    #1
    király, tuti ránézek párszor