5
  • Thaison
    #5
    Én most szinte az egész hétvégét végigjátszottam haveromnál a Kinect-el és azt kell hogy mondjam nagyon jól szórakoztunk. Én nem bíztam benne hogy ilyen jó lesz de semmi probléma nem volt vele. Minden úgy működött ahogy mi akartuk,rendesen érzékelte a mozgást nem akadozott, nem volt megzavarodva hogy most éppen mit akarunk. Egyetlen negatívum hogy azóta izomlázam van:P:D
  • narumon
    #4
    Arról nem is beszélve hogy ha valaki autóversenyezni akar akkor az ne kinectet vegyen hanem kormányt. Nyilván a kinect egy másik célcsoport, és arra amire kitalálták szerintem kurvajó.
  • gneoka
    #3
    Bocs de most majdnm mindenhol az autós videóval jönnek ahol 1 pályán lehetséges végig menni kormányzás nélkül
    meg 1 1,5 éves tesztvideóval ahol a labdakerülős játékban nagy a lag ....
    amik egyébként bárki aki játszott i s már kinektel tudja hogy nem éppen helytállóak


    egyébként azt senki nem gondolja végig hogy játéknál pl nem muszály only kinect?
    fogod a kezedbe a kontrollert vagy gamepadot és mondjuk autós játéknál belső nézetben csaka fejmozgásodat követi

    vagy RPG vel játszol és az ütések mndjuk gombal vannak de a varázslás már hadonászással

    csak azt akarom érzékeltetni hogy ennél lehetséges az hogy a kinekt+valamilyen vezérlőt, tehát csodásan működik kiegészítőként is
  • Dzson
    #2
    Ez nagyon jó, de az átlag user nem akar robothelikoptert építeni, hanem otthon játszani a kanapén, és erre a kinetykt nem igazán alkalmas. Persze akinek bejön hogy álló helyzetben kormányozza a fix sebességű autót egy játékban...
  • NEXUS6
    #1
    Csak nehogy ...!:)
    De most komolyan! Egyre könnyebb lesz sufnituningos robotrepcsit, meg cirkálórakétát összerakni.