266
Alex Mercer kalandjai tovább folytatódnak
  • wesker24
    #226
    A tankfej letépést akkor kapod meg ha elérhetővé válik a REd Zone és amugy majd a jobb egér gomb lesz a Finisher skill-t kell majd hozzá kifejleszteni !

    2-van az Armored Vehicle (Tank) és a Helicopter !
  • kill3r21
    #225
    mikor már átenged a 3. szigetre akkor már lehet helizni :D
  • Noodlee
    #224
    Valóban ezerrel kellett püfölni az egér gombját, simán gyorsan klikkelve nem is ment :P
  • robogo81 #223
    Nálam ez még csak abban merül ki,hogy letépi a rakétavetőt.
    Kiírja hogy nyomj E-t,utána lehet választani vagy a bal egérgomb nyomogat,mint őrült,vagy Space és hagyja a francba.
    Kíváncsi vagyok,mikortól lehet vezetni az eszközöket.
  • Noodlee
    #222
    Gondolom, ha küldetés közben írja, hogy nyomjam a bal klikket, akkor mennie kéne.
    Amúgy eddig nem láttam sehol harckocsi széttépő képességet :P
  • Seth
    #221
    Megnyitható képesség, kifejlesztetted egyáltalán?
  • Noodlee
    #220
    Sziasztok!

    Hogy a fenébe tudom letépni a harckocsik lövegtornyát?
    Akárhogy görcsölök nem megy.
  • Ryder62
    #219
    Úgy tűnik nálam is meghülyül a gém kb másfél-2 óra játék után. Egyre jobban dolgoztatja a vincsit, be-be akad a játék, sőt mintha az fps is leesne.
    És miután kilépek vagy 2-3 percig folyamatosan dolgozik a gép a háttérben.
  • W4TCH
    #218
    Zsír! Köszi szépen :))
  • wesker24
    #217
    Ha New Game+-ot kezdesz mindened megmarad csak nehezebb fokozaton és Unlockolva lesz az Insane fokozat !
  • W4TCH
    #216
    Amúgy ez is olyasmi mint a Resident Evil, hogy ha kijátszottam mondjuk Normálon akkor ha elkezdem Hard nehézségen megmaradnak a készségek, meg a fegyverek, vagy teljesen előről kell mindent kezdeni?:) Amúgy 80% körül tartok, szóval lassan majd a végére érek és kezdem előről:D
  • Ragendom
    #215
    Biztos, hogy PC re nincs semmilyen megoldás arra, hogy lehessen RADNET en játszani? Mármint azon a megoldáson kívül, h megveszem a játékot.. (Letöltve van meg) ???
  • enlightened
    #214
    Kinek mi a rövid. Mindent megcsináltam mint mindenhol. Nálam a normál hosszúság az 60 óra, ami ezalatt van az rövid.
  • wesker24
    #213
    Menj fel egy hatalmas épületre nyomd be a Q-t a Hunting-hoz !

    És figyeld hol van a Returning Pulse sugár közepe ott lesz az a tag akit keresel majd !
  • johny85
    #212
    azt a semuel nevű tagot hol találom?
  • wesker24
    #211
    Tudjuk már ezerszer elmondtad ! xD
  • grebber
    #210
    Na ilyet akkor se csináltam volna ennél a játéknál ha fizettek volna érte!
  • wesker24
    #209
    Na ez is megvolt !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jöhet a 3-dik rész is ! :D


  • SovereignXY
    #208
    Kösz!
  • ShaiHulud
    #207
    pfpf
  • Ragendom
    #206
    Már végigvittem az alap sztorit, csak gondoltam jó lenne ha tudnék ilyen eventeket, + feladatokat csinálni, lehetnék Mercerrel, meg ilyenek... De azért külön nem veszem meg
  • Ragendom
    #205
    Kösz a választ
  • ratgab
    #204
    Megveszed a játékot és akkor lehet! Törtben nem.
  • Ragendom
    #203
    + Még annyi, hogy azt írja ki, hogy csatlakozzak a Steam Szerverhez, meg hogy vásároljak vmit.. (ezt nem értettem). Csatlakoztam a Steamhez, de nem lett jó, ezután a Steamhez hozzáadtam a játékot a Non Steam címhez, onnan indítottam, így sem lett jó.
  • Ragendom
    #202
    PC n nem lehet a Radnet Eventeket megcsinálni??? Ha nem, akk hogy szerezzem meg Mercer Skin- jét? Ha lehet, akkor hogyan? Valaki segítsen pls
  • ShaiHulud
    #201
    a jatek maga abszolute nem unalmas, kurvajokat lehet akciozni benne, aki unalmasnak talalja, -ahogy mar irtam korabban is- a sajat kreativitas hianyaban keresse az okot. irthatsz 4-5 fele fegyoval osszevissza kombozva, tankkal, apcvel, helikopterrel. aztan ott a glideolas ami megint kibaszott jo feeling vegig. story tok mellekes szeirntem.

    amugy a bajom a vegevel volt, elso resz vegjateka sokkal jobb volt.



    Playtime past 2 weeks: 30.6h
    39 of 43 (91%) Achievements Earned

    nekem ez lett a vege hardon jatszva, vegig csinaltam minden eventet goldra, minden sidequestet letolva, csak az evolutiont nem sikerult maxolni, ahhoz mar kene a new game+ is.
  • grebber
    #200
    Mást nem érdemes ebben tolni a fő sztori is halál unalmas hát még a mellékküldetések.
  • wesker24
    #199
    Hát rövidnek nem mondanám ha csak story mission-el foglakozol akkor igen !

  • lammaer
    #198
    itten e

    Forrás:
    rlslog
  • enlightened
    #197
    Rövidke volt a játék eléggé.
  • SovereignXY
    #196
    Virágbolti. Az említett javítáéshoz egy linket tudnál dobni?
  • lammaer
    #195
    Ha virágbolti verzió (FLT) akkor azóta jött ki egy rendesebb "javítás", mivel a srácok kicsit trehányan "javították" meg az exé-t ami teljesítmény problémákat okozhat.

    Ha nem virágbolti, akkor ugye mehetsz a supporthoz :D
  • SovereignXY
    #194
    Üdv emberek!

    Kérdés. másnak is elő fordul hogy 10-15 percenként kurvára el kezd szaggatni és ki kell lépni hogy újra jó legyen. Ráadásul a kilépés is vagy 2 perc mert úgy leterhelkia gépet. Vkinek vmi ötlete esetleg?
  • Ryder62
    #193
    Hát, tegnap én is kipróbáltam. 4 órát játszottam megszakítva egy kis szünettel. A grafika végre normálisan nézz ki, nem úgy mint mikor anno az 1 kijött. A mozdulatok, harcrendszer és a játékmenet tényleg nem sokat változott. Ami hatalmas pozitívum és meg is lepődtem az az hogy a játékot elindítva leperegnek a logók, pár figyelmeztető ablak (autosave) majd a menübe érve ha a continuera kattintunk akkor nem tölt semmit. Egyből bedobb a játékba. Olyan mintha csak pause menube léptem volna ki majd folytatnám a játékot.

    Az atmoszféra zseniális. Ugyan csak eddig a Yellow zone-ban járok de az a környezet nagyon jól kidolgozott. A roncsokkal teli utcákon, maszkban mászkálnak az emberek, itt ott elhalad egy egy katonai konvoj, a bádogházak beépítik a lakótelepek parkolóit, udvarait.

    Ami viszont negatívum hogy még mindig papírmasé emberek ülnek a kocsik volánjai mögött. Ha egy katonai hummer előtt felkapnék egy teherautót, és eldobnám, az első az kéne hogy legyen hogy kiszállnának a katonai autókból és elkezdenének lőni rám. Itt viszont ha ezek után elállok az útból mintha misem történt volna furikáznak tovább. Ergo még mindig csak az NPC vehetnek észre.
  • enlightened
    #192
    Kiprobáltam a játékot, kicsit több újdonságra számítottam. Kb ugyanazokat a mozdulatokat tudja Heller mint Mercer az 1-ben, nem tudom erre miért nem lehetett nagyobb hangsúlyt fektetni, olyan mintha csak Mercer skinjét kicserélték volna. Többre számítottam, ez így egy kiegészítőnek elmegy az 1 mellé, de azokra nem kell ennyit várni.
  • pxxl
    #191
    Fejezd már be ezt a warez szarságot senkit nem érdekel... -. -
  • davidka003
    #188
    Kijelentés. Olvasd el az NFO-t. Tettek benne egy bejelentést.
  • kjhun
    #187
    Ez mi lenne?? Az hagyján, hogy FLT relíz, de a STATEMENT az mi??

    Prototype_2_STATEMENT_READNFO-FLT
  • pxxl
    #186
    LOL xDDDDDDDDDD
  • H3LLBoY
    #185
    Haver ezt most komolyan gondoltad??? Mert ha nem, akkor jó poén, de ellenkező esetben...