266
Alex Mercer kalandjai tovább folytatódnak
  • lammaer
    #266
    Mindíg, vagy csak ahogy játszol egyre szaggatósabb lesz?

    Ez utóbbi ugyanis a játék hibája, rosszul írták meg aprogramot, ésminél tovább fut egyhuzamban, annál több memóriát eszik meg.
    A gyorsjavítás az, hogy amikor érzed hogy kezd szaggatni, képernyő felbontást váltasz, de amikor visszaszámol hogy akarod e megtartani az újat, azt mondod nem. Visszavált a régire, és megint jó lesz a sebesség egy darabig.
  • ApPa123
    #265
    Heló . Nekem egy olyan problémám lenne hogy a játék nagyon laggól-szaggat és pedig menni kellene neki a gépemen! De minimum grafikán is ugyan azt csinálja! Valaki tudna nekem ezen segíteni?? Előre is köszi!
  • Noodlee
    #264
    Meg, persze, 74%-nál lett vége a játéknak.
  • ShaiHulud
    #263
    attol meg van autosave
  • Noodlee
    #262
    Még soha nem mentettem :)
  • robogo81 #261
    Menüben a Load game alatt a mentésfájlnál írja.
  • Noodlee
    #260
    Páran írtátok, hogy xy %-nál tartotok.
    Hol tudom megnézni a %-ot?
    A mapon már kivan maxolva minden, már csak egy szigeten vannak küldetések.
  • ShaiHulud
    #259
    szerintem 2ben sokkal konnyebb volt minden eventnel elerni a goldot, mint 1 ben volt.
  • Ragendom
    #258
    Annyira nagyon mégsem nehezek...
  • pxxl
    #257
    én levagyok egyelőre a DX10.1-es HD4870-el :)
  • wesker24
    #256
    Már DX 11-es (GtX 460 OC 1 GB) :D
  • pxxl
    #255
    jahm, feltéve, ha dx10-es a vga-d :D
  • wesker24
    #254
    Proto 2 Eventjei még nehezebbek a Proto 1 Eventjei semmi hozzá képest !
  • wesker24
    #253
    Ez azért van mert nálad nincs fennt a Radnet Access Edition !

    Újitást akarsz a rednet Access Edition 55 változatos challenge van !

    Ott az van mindenféel Event amit csak akarsz és el tudsz képzelni !
  • Ryder62
    #252
    80%-nál tartok és már kezd kicsit uncsi lenni a játék. Pedig nagyon jó gém, vártam is, nem is csalódtam benne. Csak így a vége felé (red zone) már monoton, semmi újítás, ugyan azok a képességek mint ami az első részben volt. Szép sorban unlockolhatóak az első rész képességei és ugyan azokat lehet művelni. Sajnos ez nem tett jót a játéknak. Az animációk is ugyan azok.
    Sőt valahogy az első rész abban sokkal jobb volt hogy változott a vírusos területek helye, így hol a central park környéke lett vírusos, hol a times square stb. Sokkal jobban átjött a káosz, és persze változott a város arculata ezáltal.

    Az első rész eventjei is hiányoznak. Sokkal több volt, változatosabb, és nehezebbek.
    Szóval közel 30 óra gém után azt kell hogy mondjam hogy nagyon jó játék de túl sok az ismétlődés, alig van benne újítás, és a vége fele leül a hangulat.
  • wesker24
    #251
    Yep
  • kasa85
    #250
    Értem akkor a game maga DX10,és vissza fele kompatibilis Xp alatt is,mivel ott maga csak a dx 9 elérhető.THX
  • wesker24
    #249
    Mármint ugy érti hogy Xp alatt Dx9 win7 alatt dx10-be megy a játék !
  • kasa85
    #248
  • kasa85
    #247
    Köszi :)
  • pxxl
    #246
    DX10
  • wesker24
    #245
    Igy van az még hiányzik elvileg nekem 96 %-os mentésem van !

    És már csak a Set 4 és a Set 5-ből hiányzik 2 Chopper Event !
  • tomas92
    #244
    végigvittem a játékot insane módban, majd elmentettem. utána azt vettem észre a mentésemnél, hogy csak 80%-ot teljesítettem. megcsináltam minden mellékküldetést és megvan minden képességem kimaxolva, akkor még mit lehetne csinálni ahhoz, hogy 100%-os legyen, radnet? várom a válaszokat.
  • robogo81 #243
    Dokumentumok\Activision\Prototype 2.
    Nálam itt van.
  • johny85
    #242
    sikerült végigtolni ,egyébként hol van a mentés nem találom sehol!!!!

    jó lenne mint a régi szép időkbe a játék mappájába lenne a mentés és nem kéne keresgetni!!
  • Hunter of Deer
    #241
    Én is kivégeztem a játékot. sokan mondják hogy monoton, az igaz hogy szinte mindig ugyanazt kell csinálni de nekem mégis bejött. összeszedtem mindent amit lehetett, minden mellék küldetést stb. sztem ég 1x tuti végig tolom, főleg hogy úgy lehet kezdeni hogy már megvannak a képességek amiket összeszedtem D:
  • wesker24
    #240
    A Prototype nem DX 11-es játék csak DX9-ben fut !
  • kasa85
    #239
    Sziasztok lenne egy kérdésem.
    Szedtem le egy FXAA modot ami DX9-es.
    A kérdésem az,hogy a game tud dx11,vagy csak DX9-et?
    Segítséget előre is köszönöm.
  • wesker24
    #238
    Olvastam én is a steam fórumokon hogy beállítástól függetlenül problémák vannak vele de ennek csak örülök hogy nálam nem volt gond ! :D
  • Fehercsoki
    #237
    Nem te vagy a kivétel, viszonylag kevés embernél fordul ez elő, hogy beállítástól függetlenül szarul fut, de azért hallani ilyenről is.
  • wesker24
    #236
    Lehet hogy az Optimalizálás hiánya de akkor én voltam a kivétel mert nálam 100 %-osan müködött !

    2x-szer vittem végig 50 óra alatt és egyszer sem volt egy deka szagattás sem !
  • Fehercsoki
    #235
    Azért arra ne fogjuk rá, hogy másolt, van akinél jó, van akinél nem, ez az optimalizálás hiánya.
  • Fehercsoki
    #234
    Nem nagyon lesz patch.
  • wesker24
    #233
    Hát nekem eddig semmi gond nem volt vele sehol nem volt egy deka akadás sem !

    Pedig 2x-szer is végigvittem !

    Az igaz hogy nálam eredeti a proto 2!
  • Calver
    #232
    steam fórumon is körbenéztem, hátha találok valamit, megoldást nem sikerült, csak egy rakás óvodást videokártya/epeen méregetés közben (egy olyan játéknál, ami legszebb tudomásom szerint 8800GT-n röhögve maxon kéne hogy fusson)
    akkor ez (legalábbis patch-ig) ennyi volt, /slowclap a portolóknak, pedig az első részt szerettem.
  • Fehercsoki
    #231
    Nálam is ez van.(bár én nem néztem hogy mit terhel és mit nem, de hiába rakom 800x600ba minden lowon hajszálpontosan ugyanannyi az fpsem mint natív felbontáson minden maxon)
  • Calver
    #230
    van valami megoldás arra az "apró problémára", hogy 20 FPS-t kapok, mert a kedves játék nem használja ki rendesen a videokártyát?
    (nem optimizálatlanságra gondolok - egyszerűen nem terheli videokártyát, beállításoktól függetlenül)
  • Noodlee
    #229
    Én nem raktam fel semmit, és nálam nincs gond.
  • SovereignXY
    #228
    Feltettem a korábban említett skidrow- update cracket de ettől független 10-15 perc játék után teljesen meghülyöl játszhatatlanná lassul és legalább 3 perc mire hajlandó egyáltalán kilépni. VMi megoldás vkinek?
  • wesker24
    #227
    Ha rámész egy tankra ezeket lehet csinálni !

    Bal egér gomb = Weaponize letépi az adott fegyvert

    Jobb egér Gomb = Finisher Instant kivégzés az adott jármünek

    E= Hijack/MOunt Vehicle

    Space = Dismount jármű elhagyása