56
Iráni Hack\'n\'slash.
  • DarkSector
    #16
    Nemrég jött ki egy Proper verzió, én is így figyeltem fel a játékra.
    H&S kategóriát szeretem, mindenképpen a trailer nagyon faszának tűnik, ahoz képest hogy 1.6 GB csak a játék.

    Csodálkozom hogy ezt fű alatt jelentették meg, a trailer alapján többet érdemelt volna!
    Ha játékmenet is jó lesz és párosul a videóban prezentált látvánnyal, akkor nem lesz okuk szégyenre a fejlesztőknek....

  • ricsa008
    #15
    most leszedtem ami ezen a linken van + a cracket de nem indul sehogysem
  • ricsa008
    #14
    nekem elsem indul. kidob asztalra. még mielőtt bármilyen video v. menü bejönne
  • Solid Snake
    #13
    Angol felirat sincs játék közben így csak a menü angol
  • gesa
    #12
    Már van az is. Itt keresgélj:

    Az angol menühöz a Garshasp\media\beta\menu könyvtárban a MenuSystem.swf-t nevezd át MenuSystem_.swf-re és a MenuSystem_ENG.swf-t MenuSystem.swf-re.

    Az angol audiot még nem sikerült kicsalnom belőle.
  • ricsa008
    #11
    már csak krekk kell
  • ratgab
    #10
    Egyetértek! A mai játékipart a tömeges fekáliatermelés jellemzi, kevés a gyöngyszem! Ne legyünk már megint tipikus magyarok, hogy videó alapján leszarozzuk!
  • CamelX
    #9
    Méghozzá egy elég hoki vélemény, tekintve milyen trágya színvonal uralkodik a mai játékiparban.
  • wedge31
    #8
    Ez is egy vélemény...
  • Hugh Hefner
    #7
    olyan 6-7 évvel ezelőtti színvonal. vegyétek ki azt a részt a hírből, hogy iráni és felejtsétek el ezt a szart
  • Picar77
    #6
    kiprobálos...
  • wedge31
    #5
    A négy évnyi munka meglátszik a játékon.
  • ratgab
    #4
    Severance Blade of Darknessre Barbár karakterére emlékeztet a főhös!

    Igazán tetszetős! Én is szívesen tennék vele egy próbát!
  • COOLancs
    #3
    Megér egy próbát
  • Zsolek123
    #2
    Ha lehet ilyet, akkor ez kurva jóak!4
  • wedge31
    #1

    " Mintegy négy évnyi fejlesztés után megszületett Irán első AAA-s videójátéka.
    S mindez PC-re, lévén a különböző embargók miatt Irán részére tilos fejlesztő-eszközöket eladni, így csak PC-re fejleszthetnek úgy, mint nyugati kollegáik.

    A Fanfazar games által fejlesztett játék egy mitológiai történeten nyugvó akciójáték a God of War, illetve a Prince of Persia stílusában: ez utóbbi esetében abszolút érthető a dolog. A játék egy mitológiai hős, Garshasp epikus csatáiról szól, közelharci, felfedezős és logikai elemeket magában foglalva. A játék az OGRE játékengine segítségével készült és jelenleg a fejlesztők egy kiadási szerződésre várnak, hogy megjelenhessen a játék a nemzetközi piacon is." - GS




    Igéretesen néz ki és már kész a játék csak kiadót kellene találni, csodálom hogy nem csapot még rá senki.