56
Iráni Hack\'n\'slash.
  • wesker24
    #56
    Ennél nagyobb baromságot még életemben nem láttam !

    Sose szerettem az olyan játékokat amiben bonyolult logikai részek vannak de ebben a játékban a falas rész kiverte a biztosítékot amikor tőrrel kell lefelé csúszni a falon !

    Mikor már vagy 20x-szorra sem sikerült uninstall lett azonnal !

    Tudod kit szívassanak azt akinek van ehhez türelme !

    El tudom képzelni milyen logikai feladványok lehetnek benne !
  • Shep
    #55
    Hát ott kerül de lehet még annyi sem. Tegnap este játszottam vele egy kicsit meg most és már vége is lett. Talán a 4 óra a helyes.
  • grebber
    #54
    Mit takar hogy rövid 4-5 óra?
  • Shep
    #53
    Hát ez nagyon rövid lett sajnos de a befejezés alapján ezt ők bizony több részesre szánták. Mindenesetre nem bántam meg, hogy végigvittem mert nem rossz játék ez csak tudni kell mit lehet elvárni tőle.
  • DarkSector
    #52
    Kell egy banner?

  • Shep
    #51
    Ja :)
  • DarkSector
    #50
    Még a munka miatt meg haverok menedzselése végett az első golem után az első mentési pontnál. :)
  • Shep
    #49
    Hol tartasz?
  • DarkSector
    #48
    Huh még nem vagyok ott, de majd kitalálunk vaalmit ha odaérek...
  • Shep
    #47
    Jó hát HnS ez is meg a DMC is de azért mégis más. Na az első nagy boss fight feladta leckét, mert miután már csak a lábával rúgdal hiába ütöm meg és jelenik meg a jel nem akar felugrani rá :(
  • DarkSector
    #46
    Ugyanaz csak a helyszín más, és a szinvonal alacsonyabb, vagyis H&S mindkettő....:)
    De értem mire gondolsz ez is ilyen régi istenes téma, míg van egy durva DMC4-ünk, ami mérföldekkel jobb ettől, de a stílusa más persze. :)
  • Shep
    #45
    Jó hát ha megnézed minden ugyanaz csak a helyszín más, persze a színvonal alacsonyabb de PC-n eddig még ennyi sem volt a GoW-ból leszámítva az emulátoros dolgot. Meg hát Irán azért nem egy játéknagyhatalom úgyhogy szerintem teljesen jó próbálkozás tőlük így elsőre.
  • DarkSector
    #44
    Huh hát nem igazán GoW, mert még az első rész játékmenetét sem üti meg, de egy szép próbálkozás a GoW stílusában inkább. :)

    Nekemis tetszik amúgy.
  • Shep
    #43
    Hát most, hogy így játszogatok a játékkal és egyre tovább jutok azt kell ,hogy mondjam teljesen korrekt kis GoW klón és szerintem nem is akar ettől több lenni. Végre PC-n is van GoW :)

    Ja akinek a feje felett meg megjelenik a kis piros jel annál használ gombbal lehet a kivégzést elkezdeni majd nyomkodni a felvillanó gombokat. Ennyi, még ez is ugyanúgy van, mint a nagy elődben.
  • DarkSector
    #42
    jah. :)
  • Shep
    #41
    Egyébként nekem eddig bejön a játék, erős God of War utánérzés persze gyengébb kivitelben de azért koránt sem olyan rossz, mint ahogy itt páran lehúzták.
  • Shep
    #40
    ???????? Én arra gondoltam ahol elakadt, nem az inditófile könyvtárjára :)
  • DarkSector
    #39
    Garshasp/distro/...
  • Shep
    #38
    Ez hol van, képet tudsz berakni?
  • krisztajo
    #37
    De jó akkor már ketten szívunk!
  • speppi
    #36
    Nekem ugyan ez a bajom.
  • krisztajo
    #35
    De mindent lehet állítani, felbontást, gombkiosztást stb.
    Csak nem a játékon belül.
    Lépj ki és indítsd el a Garshasp config-ot.
    Én már játszok vele egy ideje, de most teljesen elakadtam.
    Van egy hely ahol két bősze nagy szörnyikét kéne kinyírni.
    Na azok engem állandóak kicsinálnak.
    Fogalmam sincs mit csinálok rosszul.
    Addig eljutok hogy előrerogynak és fel is tudok rájuk ugrani.
    De mindig utána mindig összenyomnak és földhöz vágnak.
    Ilyenkor van valami piros ikon is de arról nem ír semmit a játék, hogy ilyenkor mit kéne csinálni.
    Kerestem a youtube-on de erről még végigjátszás sincs fent.
    Valami tud segíteni hogyan kell ezeket túl jutni?
    Vagy hamar uninstall lesz a vége.
  • DarkSector
    #34
    Nah most megy a játék, meg el is bohóckodnék vele, csak elég gáz hogy mintha 640x480-ba futna és nem tudom állítani a grafikát.....:S
  • DarkSector
    #33
    Nem is tudtam hogy van God of War 3-ad.

    Annál nincs feljebb, csak lejjebb, nem is lesz a genváltásig, szóval jobb ha így állsz neki a következő játékoknak majd. :)
  • Kongy
    #32
    Hát 2 óra God of War 3 után nem kicsit lehangoló.
  • DarkSector
    #31
    XD

    hát igen van kis eltérés a Capcomhoz képest. :)
  • Kongy
    #30
    Amúgy ha Iránban ez az AAA akkor mi lehet a ZS? Jézusom... nem akarom tudni!
  • Kongy
    #29
    Hát ez annyira semmi h szóra sem érdemes. De legalább próbálkoztak. Ha felkarolta volna őket valami lehet h jobban sikerült volna. De az előre renderelt jelenetek minőségén meglepődtem!
  • Kongy
    #28
    NA erre kíváncsi leszek. :D Vajon jót röhögök, vagy szenvedek-e majd? :D Perzsa mitológia jól hangzik. :)
  • Moby
    #27
    "Mondjuk nem hiszem, hogy valami hatalmas durranást hagyok ki, ha nem bírom működésre."

    Adj hálát érte. Köpedelem.
  • DarkSector
    #26
    Én azért hajtok rá, bár nekem amúgyis dukál egy reinstall.
    Nemtudom mennyire jó vagy rossz, de a gameplay-ek tetszenek.

    Elvileg fel is kell tenni mindent.
  • Evin
    #25
    Lehet, hogy épp az a baj.

    "Mondjuk nem hiszem, hogy valami hatalmas durranást hagyok ki, ha nem bírom működésre."
    Így van. Rááldozol egy kis időt, hátha elindul. Annyit talán megér.
  • csgj
    #24
    Minden sz*r drivert felraktam, ami a "lemezen" volt, de valamiért mégsem megy. Mondjuk nem hiszem, hogy valami hatalmas durranást hagyok ki, ha nem bírom működésre.
  • DarkSector
    #23
    Én ujraraktam a win7-et most, megpróbálom megint.

    nekem amúgyis érdekessen működött néhány dolog, szóval kényes ez a játék szerintem...majd írok hogy megy-e.
  • Evin
    #22
    Win7 x64 és megy. Tuti, hogy vmit nem raktatok fel, vagy driver gubanc lesz.
  • csgj
    #21
    Nekem is gáz. Nem akar elindulni New Game után. Win7 64 bit...
  • speppi
    #20
    Én játszom vele de elakadtam ott ahol két óriást kellene legyőzni de nem tudom a trükjét, tud valaki segíteni?
  • DarkSector
    #19
    Nemrég rákérdeztem, egy másik tagnak ugyanígy win7 x64-en megy éás angol nyelv van azt mondta.....

    Asszem nálam lesz a hiba.
  • DarkSector
    #18
    Ügyködöm rajta, eddig erősen Runtime Error-os....:D
    Próbálok rájönni mi lehet a gond.
  • wedge31
    #17
    Majd írjál milyen lett.