18
  • narumon
    #18
    Szerintem a többség nem normális akkor mert néhány appnál azért szinte mindenkinek több van a telóján. (Mármint ha android vagy iOS)
  • levente68
    #17
    Igen, ezzel én se értettem egyet, csak, hát én nem vok normális, ezért van most éppen 222 program telepítve az SGS-en, persze voltak ócskák, meg fagyogatósak, azok repültek, ezek között viszont pár nagyon komoly és igényes is van, messze fölötte járunk az elvárásaimnak, engem lenyűgöz az Android.
  • Tikal #15
    Androidra csupa intelligens szuper jo program van, egy se szar :)
  • narumon
    #14
    "a normális embernek nincsenek ilyen igényei, nekik elég az a pár értelmes program ami telepítve van :))"

    Hát persze persze.
  • narumon
    #13
    "Ha van egy jobban elterjedt es hasznalhatobb nyilt alternativa (android), akkor erdemesebb csak azt a platformot tamogatni."

    Ezt nem értem.

    "Az apple es a microsoft pedig amugy is csak a fizetos szoftverek fejlesztoiert versenyzik."

    Ami az appstoreban fizetős az a marketplacen is az. Nem nagyon látni különbséget.
  • bigjoe
    #12
    SZtem az Apple és az MS bekaphatja.
    Az ilyen hülye húzások miatt választottam az android platformot.

  • levente68
    #11
    Ja, a cikkhez:

    szerintem butus húzás lenne ez MS-től, de nyugi, a szokásos kört lefutották mindig is, asztali és mobil rendszereken szintúgy.
    Tehát, várjuk ki a végét!
  • levente68
    #10
    Gyerekek, nem hülyéznék le senkit, csak mert tájékozatlan, tehát finoman elmondom:

    1: Android eleve lehetővé teszi, hogy külső, általa ismeretlen forrásból származó programot telepíts!
    2: Vannak ilyen források!
    3: Tonnaszám vannak progik a valóban ócskától, a jópofákon, a haszon nélküli, de nagyszerűkön keresztül a vérprofikig!!!!!!!
    IIIIIgen, nagyon komolyak is vannak.

    Tehát, ha nem tudsz valamit, attól még van ám, érdeklődj!!!
  • Genin
    #9
    arról nem is beszélve, hogy ha kell valami, akkor megírom androidra és kényelmesen használhatom, míg apple-nél fizethetek azért, hogy fel tudjam telepíteni a saját progimat... ha pedig olyan alkalmazást készítek, amit nem akarok nyilvánossá tenni (felrakni a netre), vagyis nem akarom, hogy más is használhassa rajtam kívűl, akkor nem tudok mit csinálni legálisan sem a sziphone-nál, sem a winfosnál. de aki szereti, ha bekorlátozzák a lehetőségeit, az használja csak nyugodtan azokat. :D
  • sanyicks
    #8
    Ha meg nem elég, akkor képes bemásolni usb-n egy mappába egy fájlt.
  • sanyicks
    #7
    már hogy ne lenne!
    Bár láthatóan senkit sem érdekel. Az ilyen kávéfőzőanimáló fingóprogram, stb színvonalú programok gyűjtőhelye apple user szint, ők képesek még fizetni is ilyenekért, mert ilyen "igényesek". Erre van tehát az appstore, minden programok pöcegödre, amolyan számítógépes tele/tv-shop :)
    a normális embernek nincsenek ilyen igényei, nekik elég az a pár értelmes program ami telepítve van :))
  • coolbboy83
    #6
    De van :-) csak használhatatlan....
  • Ferrer
    #5
    Nincsen appstor.
  • sedward
    #4
    Az androidos telefonokra jönnek ki a jobbnál jobb romok, mindenhonnan ollózzák össze a legjobb gyári alkalmazásokat, unlockolják a képességeket, Winphone 7-en, ahol alap képességek hiányoznak, programok sincsenek, pedig azon küzdenek, hogy minél jobban bezárják a felhasználót.
  • Darth Sith
    #3
    "attól még az Android egy hulladék. "
    miért lenne?
  • Ferrer
    #2
    "Ha van egy jobban elterjedt es hasznalhatobb nyilt alternativa (android)"

    Ez igencsak szubjektív. Attól függetlenül, hogy az olcsó telefonok miatt elterjedt, attól még az Android egy hulladék.
  • kvp
    #1
    Igazabol most mar ott tartunk, hogy nem eri meg eroltetni az open source fejlesztest zart rendszerekre. Ha van egy jobban elterjedt es hasznalhatobb nyilt alternativa (android), akkor erdemesebb csak azt a platformot tamogatni. Az apple es a microsoft pedig amugy is csak a fizetos szoftverek fejlesztoiert versenyzik.

    Mondjuk tenyleg jo, hogy ezeket a platoformokat is sikerult feltorni, de szabadsagjogi es egyeb elmeleti hasznon kivul nem sok ertelme van, mert aki ilyet hasznalna az jobban jar ha vesz egy nyilt szoftveru telefont.