75
Super Meat Boy
  • xxxpaulxxx
    #75
    Ki is jár neki:))
  • gosumofo
    #74
    Fun Fact: Super Meat Boy past the million sales mark last month! PLATINUM BABY
  • xxxpaulxxx
    #73
    Hmmm én milyen hülye vagyok:D Nem olvastam el figyelmesen az előző frissítéseket és én azt hittem, hogy van egy titkos portálos pálya a játékban... aztán rájöttem, hogy van egy portal, ahol usermade mappokat találhatunk... de aztán arra is rá kellett jönnöm, hogy ez a játékon belül van és 20 ragtapaszért aktiválható :D:D
    Váá de kár, hogy újra kellett kezdenem, miután megvettem a játékot és most nincs annyim -_-

    Jó fícsör amúgy?:)
  • xxxpaulxxx
    #72
    Mázli, hogy még nem tartok ott:D
  • PunkZoli
    #71
    nálunk is
  • Nivea
    #70
    Most update-elt a meat boy és a The End chapter a video után kifagy vmi c++ hibával. Nálatok is?
  • xxxpaulxxx
    #69
    milyen kontrollered van?
  • elitehun
    #68
    Mért van az ha rádugom a kontrollert akkor a menüben nem érzékeli a fel-t és a balrát, illetve játék közben folyton balra fut??
  • xxxpaulxxx
    #67
    Hát... ezt csak remélni tudom:)
  • PunkZoli
    #66
    és még az is kurvasok szerintem:D
  • xxxpaulxxx
    #65
    Nah megvettem végre steamen! Még jobb a játék! Viszont újra kellett kezdenem:(
    De viszont észrevettem ilyen dolgokat az achiknál:
    Complete the Forest Dark World without dying
    Complete The End without dying
    ...stb és ugyan ezek a Dark worldöknél is
    Nos... a Dark worldös complete without dying achikból az összes játékosnak a 0,1%a rendelkezik... vajon miért:D:D:D
    Picit lehetetlen achik:D
  • PunkZoli
    #64
    a 2 sor között kell felfelé haladnod, jobbra kezd!
  • buklee
    #63
    A 3-12 The Dumper nevű pályán mit kéne csinálni? Megjelenek meg se tudok mozdulni már meghaltam. A lentről jövő fűrészkorongok megölnek mielőtt moccanni tudnék.
  • xxxpaulxxx
    #62
    Rá kell edzeni... én azt vettem észre, hogy minél jobban előre haladsz a játékban, az esetleges kimaradt előző pályák annál inkább mennek... egyre jobban hozzászoksz a játék fizikájához:D
  • gregtom6
    #61
    Hát van pár pálya, amit már legalább 20x próbáltam.:D
    Szóval azért annyira nem sokszor. De ez amiatt van, mert majd újra akarom kezdeni az egészet eredetivel....
    (igen, szánom, bánom, h még nem az van)
  • zsakosfrodo2
    #60
    Ha már a második chapternél izzadsz, mi lesz majd a 6-iknál? :D
  • gregtom6
    #59
    Hy all!
    Én is kipróbáltam. Hát nagyon jó, de egyben iszonyat nehéz is.
    A light world is. Hát még a dark world....
    Én még ennyire nehéz játékkal nem is hiszem, h játszottam. A 2. chaptert se tudom megcsinálni. A flywrench játék ehhez képest smafu volt:D
  • xxxpaulxxx
    #58
    Nah végre itthon vagyok a hétvége után és tovább ölhetem az idegeimet ezzel a remekmművel:D
  • xxxpaulxxx
    #57
    Ezt egy év alatt nem lehet 100%ra kijátszani:D:D
  • Zomil
    #56
    Amugy eléggé idegölö a játék :D
    Nemrég fejeztem be a Cotton Alley világot, hát elég beteg volt :D
    Sajnos 100%-ra csak a ch1,2 van meg ugyhogy most arra kéne rágyurnom, bár föleg a hell oldal kivégzésére, mert elvileg ha a hell world-ben is végigviszed a játékot akkor más befejezést kapsz :)
  • lolSL
    #55
    Added Tofu Boy, type in "Petaphile" at the character select screen. (He's sickly so he's weak and can't run or jump well.)
    Fixed bugs with Naija, Mr. Minecraft, and VVVVVV
    Fixed a crash on exit
    Attempted to address more crash on run errors
    Fixed Leaderboard ranking errors
    Fixed a problem with non-Xbox 360 controllers holding down directional buttons.


    Also - Users experiencing unusually long load times, switch the game to windowed mode via the menu or command line and this should fix it.
    We're still working to track this one down, but running windowed will fix it for now.
  • Zomil
    #54
    ma jött patch :)
  • zorrobomber
    #53
    amúgy hozzáteszem megy, de loading screen-eknél megáll, és 5-ből 4szer ctr-alt-del és cancel után megy tovább, 1-szer pedig ottragad a desktopon és csak kilőni tudom az appot :)
  • zorrobomber
    #52
    ja
  • xxxpaulxxx
    #51
    Ugyan azok, mint akik a Meat Boy flashjátékot is csinálták?:)
  • Zomil
    #50
    2ember fejleszti, azért nem annyira professzionálisak, mint a nagy cégek :)
  • zorrobomber
    #49
    win98 kompatibilitási módban elindult \o/
  • lolSL
    #48
    hát nem lettek milliomosok az xbox verzióból hogy vegyenek 25 féle fajta gépet otthonra :() ez a kis fejlesztések átka, majd a bejelentések alapján foltozgatják szépen, biztos dolgoznak még rajta egy ideig.
  • xxxpaulxxx
    #47
    Biztos meg lesz oldva hamarosan és tudsz játszani:)
  • zorrobomber
    #46
    nem hülyülök meg amiatt hogy nem megy, meg várni is tudok türelmesen, de:
    1. Nem volt kötelező kiadni teszteletlenül
    2. Ha van demo nincs sírás, mert megy a demo megveszem, nem megy nem veszem, ennyi
  • lolSL
    #45
    szerintem simán várj amíg jön 1 update
    írta a fejlesztője hogy össz-vissz 2 PC-n tudta tesztelni megjelenés előtt, ne csodálkozzunk ha nem megy mindenkinél.
  • buklee
    #44
    Próbáld meg valami korábbi win kompatibilitási módba rakni, nekem xp-n 98-ra állítással sikerült elindítani.
  • zorrobomber
    #43
    updated steam manually természetesen directx akart lenni
  • zorrobomber
    #42
    kimásolom steam fórumból a bejegyzésem egy részét:

    I've tried:
    - running game in windowed mode through launch options
    - verifying game file integrity
    - restarting steam
    - running the exe directly from the folder
    - running the exe directly from the folder as administrator
    - turning off steam community in the game
    - updated steam manually

    My computer specs:
    Win 7 Ultimate 64-bit
    Intel Core 2 Duo 6400 @ 2.13GHz
    4 GB DDR2 RAM
    ASUS P5B motherboard
    ATI Radeon 5770 graphics card

    video drivert nem próbáltam frissíteni, majd este meló után, amúgyis pár órán belül jön az új update
  • Zomil
    #41
    milyen gép amugy?
    mondjuk legujabb vga driver/directx meg szokta oldani szoval nem értem
  • zorrobomber
    #40
    kb 20 potenciális megoldásból 18-at már próbáltam, ma találtam még 1-2 trükköt, de nincsenek nagy reményeim, supportnak is írtam már mindent megcsináltam amit javasoltak
  • Zomil
    #39
    Legujabb directx fel van rakva mind a kettötöknek?
    És a lentebb linkelt oldalon van pár 5let, ha gond van a játékkal.
  • xxxpaulxxx
    #38
    Notebookomon valamiért nekem se indul:S
  • zorrobomber
    #37
    én ma reggel újra feltettem a gémet és még mindig nem indul, baszhatom az update-et... steames, eredeti, nem vagyok túl boldog.
  • lolSL
    #36
    update
    leírnak pár beállítást alacsonyabb felbontáshoz, netbookokhoz pl