22
  • Beast Machine
    #22
    Már van Titanic 2, nézz utána :)
  • kalapos01
    #21
    Mert akkor még nem is volt PG13. Csak PG meg R.
  • m minnifield
    #20
    az még dvd-n se jelenne meg, agyből a film+ adná le :D
  • NEXUS6
    #19
    A Tiatanic 2 se lenne rossz.
  • Axlkenobi
    #18
    Az eredeti Tron is PG besorolást kapott. Jól is van ez így, nem kell erőszakosnak lennie, meg telenyomni trágár szöveggel.
  • Wittgen
    #17
    Gondolom akkor a főszereplő "hűűűű!!! Haaaaa!!!" felkiáltással fog rácsodálkozni a cybertérre a "Aztaqrvamiafaszezitt!!" felkiáltás helyett. :)
  • vg
    #16
    Nézd meg imdb oldalon az eredeti film rendező neve alatt... ő fogja az új rész is, igaz annak Starfighter a címe.
  • Seth
    #15
    "És ha jól tudom még játék is lesz belőle"

    Már van is és végigjátszva elmondhatom, hogy nem sikerült túl jóra. A Tron 2.0-ban benned volt az érzés hogy a rendszer része vagy, itt max úgy érzed magad,hogy egy virtuális tréningprogramban vagy. A Tron 2.0 látványvilága 10x odatesz ennek az új játéknak. Ráadásul ez még rövid is, 4-5 óra.
  • m minnifield
    #14
    nem mondod? nem tudtam...ööö...hogy is mondjam...elég hülyén hangzik, az utolsó csillagharcos folytatása...
  • vg
    #13
    Annak is készül a folytatása...
  • m minnifield
    #12
    bezony! ha jól tudom, az utolsó csillagharcos volt az első számgépes trükköket felvonultató film.
  • cateran
    #11
    Max mai szemmel nezve gagyi,akkoriban a filmes cgi 1ik elofutara volt (az utolso csillagharcos mellett)A fenycikli verseny meg 10 evvel kesobb is odabaszott..
  • visnait
    #10
    Mikor megláttam, hogy már nem Glow effektes vektorgrafika, már leírtam a filmet. :D És szerintem nem volt az rossz annó látványilag sem. De ami a lényeg, nem volt benne semmi technikai halandzsa, mint manapság a filmekben szokás. Most az emberek azt hiszik (tudják a sorozatokból), hogy egy kártyanélküli mubillal 1 perc alatt az FBI adatbázisában lehet járkálni és egy hacker program kezelőfelülete PixelShader 4 és Physx nékül el sem indul :D
  • SpecterMATWRZ
    #9
    Tron témában egyértelműen a Tron 2.0 játék volt az ami visszaadta azt amit a Tron közölni akart! Mai napig mosolyogva emlékszek rá vissza!
    A film a régi időkben az tényleg gagyi volt. De ez a film amit most készítenek szerintem rosszabb. Legalább Tron 2.0 szintet kéne hoznia a filmnek,de hát........Hollywood...............
    És ha jól tudom még játék is lesz belőle........aminek már végkép köze sincs a Tron 2.0-hoz :\
    Így lehet elszúrni örökre egy potenciális témát.....
  • NEXUS6
    #8
    Melyik is?
    A 80-as években ez még kőkemény sci-fi volt. Ma meg nem tudom mi, mer még nem láttam.
    Akkor arról szólt, hogy egy vállalat egy "mesterprogramon" keresztül ellenőrzése alá vonhatja a bolygót, ma ez valóság.

    Csak max mindenki xarik rá.
  • birdo #7
    talán most már többet ért belőle ez a generáció
  • sandor8206
    #6
    sztem az első rész se volt "gagyibb" besorolású (mármint akkor még talán nem volt), de nem emlékszem olyan jelentre ami miatt sztem az ma ne ugyanezt a korhatárt kapná
  • Julius Caesar
    #5
    Nem baj, majd a Németek (meg az Ausztrálok, de főleg a Németek) indexre teszik. Azoknak mániájuk, a besorolásdi :D
  • karit
    #4
    "A Disney úgy tűnik, hogy nem csak a tiniket, hanem a legfiatalabbakat is megkívánja..." Khmm, ennyire pedofilok lennének? Vagy az elváló igekötők gonoszkodnak?
  • NEXUS6
    #3
    Nem lesz benne cybersex, meg gyilkolás, meg zaklató, gyermeki aggyal feldolgozhatatlan jelenetek?
    Ajjajjajaj!
  • Mister
    #2
    felgagyizták
  • SpecterMATWRZ
    #1
    Mit műveltek a Tronommal :(