81
Left 4 Dead 3
  • SZilaJMaGGoT
    #41
    Neked is bátya!
  • SZilaJMaGGoT
    #40
    Akkor én is rinyáljak a személyeskedésért a modi topikba? Szerintem inkább hagyjuk. :)
  • darki81
    #39
    Ezért meg büntetőpont jár!
  • darki81
    #38
    Ha nem felyezed be az oldal összemocskolását, megkérek egy adminisztrétort, hogy tiltson ki innen !
  • SZilaJMaGGoT
    #37
    Vagyis inkább fasiszta.
  • darki81
    #36
    jó kép
  • SZilaJMaGGoT
    #35
    Emberfajta? Rasszista bunkó paraszt vagy barátom! :)
  • SZilaJMaGGoT
    #34
    Ööö... Bocs lemaradtam. Milyen építőjellegű dolgot írtál? Egy véleményt írtál úgy ahogy én is. Az mind1, hogy pozitív vagy negatív, csak vélemény. Nincs játék, nincs miről beszélni ez lett volna a lényeg. Kurvára a semmihez szóltál hozzá, de látom benned van a kényszer, hogy tiéd legyen az utolsó szó, szóval írj még valamit majd gyorsan, hogy megnyugodjon a kis lelked. De ahogy látom továbbra sem érted miről van szó. Tovább veled ellentétben én normális hangnemben írom a hozzászólásaimat, míg te személyeskedsz igencsak lekezelő formában. Szegénységi bizonyítvány? Szánalom? Nem érdekel senkit? Színvonal? Igazi büdös tapló megnyilvánulások ezek. Te is büszke lehetsz magadra.
  • Muszy20
    #33
    dejóóóóó
  • bertino
    #32
  • COOLancs
    #31
    tottaly ofisöl bokszart
  • darki81
    #30
    A te emberfalytád ne fórumozzon ha lehet!!!!
  • Muszy20
    #29
    Amúgy hogy végre ezt lerendeztük rátérek a témára

    Akikkel eddig játszottam ők is egyet értettek abban hogy jó lenne ha pl a harmadik részben sokkal több karakter közül lehetne választani vagy ha személyre szabható karakterek lennének ...

  • lolSL
    #28
    fejezzétek már be. bejelentik a játékot, aztán ha visszaolvas vki infókért ezek a fasságok lesznek itt..
  • Muszy20
    #27
    derék ember vagy
  • Muszy20
    #26


    szegénységi bizonyitványod már kiállitottad ezzel amit irtál

    Neked egy normális kommented nem volt itt, csak kötözködni jöttél, máshoz nem is értesz. szerintem ez szánalmas.

    Az meg hogy amit én irtam hogy örülök a topiknak , azzal nem a semmihez szoltam hozzá viszont te rögtön mindenbe belekötöttél. te vagy aki mindenkit lenézel... ez látszik a szinvonaladon.
    Részemről befejeztem és ne izgulj a házigazda majd! elintézi a dolgot ez tény
  • bertino
    #25
    lol user fail.
  • SZilaJMaGGoT
    #24
    Kábé annyira érdekel másokat a te véleményed is mint az enyém és ugyanannyi jogom van leírni a véleményem mint neked. Ne akarj jogot formálni arra, hogy eldöntsd ki méltó arra, hogy ide írjon és ki nem. Az a moderátor vagy házigazda(ha lesz) dolga. Nem a topik megnyitásába hanem a béna érveidbe kötöttem bele és mert kábé a semmihez szóltál hozzá. Nagyon örülök blablabla... Most őszintén, szerinted ez érdekel valakit? Majd ha lesz infó ahhoz szólj hozzá. Így annyi értelme van a kommentjeidnek mint az enyémeknek melyeket olyan mélyen lenézel. Részemről itt a vita lezárva, mert látom nem érted mire akartam kilyukadni...
  • Muszy20
    #23
    A te véleményed senkit nem érdekel... ez az egyik... a másik az hogy mindenki arról nyit topikot amiról szeretne ami őt érdekli.. ha ezt nem birod felfogni akkor ne irj ide... nem azért lett ez az oldal létrehozva hogy mindenki a te véleményedet olvassa hanem azért hogy akit ez a játék érdekel és szereti és várja a folytatást az ide irhasson, esetleges információkat tegyen közzé..

    Jól ismerem ezeket a fórumos oldalak és tisztában vagyok azzal hogy mindenhol vannak olyanok mint pl te.. aki kötekedik mert ettől neki jobb.. Amúgy meg szerintem ha feleslegesnek tartod ezt a topikot akkor ne irj bele kommentet... hagyd a helyet azoknak akik értelmesen beszélgetni szertnének erről a játékról!(még ha nem is 100%-os a megjelenése)
  • SZilaJMaGGoT
    #22
    Szerinted tényleg jó ötlet egy nem létező játéknak topikot nyitni? Szerintem nem.
  • Muszy20
    #21
    attol hogy még bejelentetlen , még valószinú hogy lesz

    A topiknyitós ötletedre pedig : Hajrá :D
  • SZilaJMaGGoT
    #20
    Attól, hogy rebesgetik még egy bejelentetlen játék... -.- Ilyen alapon lehetne nyitni L4D4-5-6-7-8-9-... stb topikot is...
  • Muszy20
    #19
    Előszöris örülök hogy megnyilt ez a topik!
    Tuti , hogy lesz következő része egyrészt a játék nagy sikere miatt, másrészt sok (többek között külföldi) oldalon olvastam már ezt azt ... rebesgetik hogy lesz (remélem hamar!!!)

  • kastil
    #18
    el lett kapkodva a topik, ennyi
  • bertino
    #17
    hat ezaz, meg a tipp is ubermegabrutal talalgatas maximum...

    persze bejohet -.-
  • lolSL
    #16
    állítólag a 2 hét múlva megrendezendő VGA awards trailerében az egyik felvillanó képen látható infected feliratból gondolják egyesek, hogy ott ezt fogják bejelenteni
    de lehet bármelyik másik zombis game is persze
  • kastil
    #15
    milyen "minden jel" ?
  • The Protector
    #14
    kettő két ujjas kéz?
  • lolSL
    #13
    4. rész 4 egy ujjas kézzel? :D
  • The Protector
    #12
    Nem lesz a left 4 deadnek 3- rész után folytatása mert már nincs több ujj a kézen a borítón.
  • darki81
    #11
    inkáb half 4 dead 7
  • TreDoR
    #10
    inkább L4D5
  • bertino
    #9
    az most elegge piheno palyan van.
  • byzhouse
    #8
    inkább Half Life
  • samsung123
    #7
    várod mi?

    az nekem is megvevős lesz!
  • nonicks
    #6
    király!remélem itt nem az lesz mint a 2-vel hogy az 1-hez adtak pár közelharci fegyvert és kiadták l4d2 nevén...
  • darki81
    #5
    én elég sokat keresgettem ezzel kapcsolatban, én nincs 100%-os bizonyiték, de minden jel azt mutatja hogy lesz 3-ik rész, csak még titok! Majd ha találok valami konkrétat, akkor befogom linkelni!

  • Bence94
    #4
    ezmiez ? semmi info nincs rola csak találgatás...remélem nem lesz mert már unom pket csinálhatnák már inkább az episode 3-at.
  • lolSL
    #3
    ez mi?
  • bertino
    #2
    ez minden eddig ?

    valoban nem semmi.

    cim is jol lett megcsinalva.