676
Jayde Raymond és csapata már készíti a Splinter Cell hatodik részét.
  • grebber
    #35
    E3 elő éppen Splintit tolják!

    Akinek az előző sem tetszett mert dara volt ez annak nagyon nem fog.Atomhent!!!!!!
  • Prince23
    #34
    Képek
  • Prince23
    #33
    Már hogy ne lenne, honnan veszed ezt? Max egy hónapot késik arra, mint a Conviction
  • Makkmag
    #32
    Nem lesz pc-re :(
  • grebber
    #31
    E3-on startol az új Splinter Cell?
  • Prince23
    #30
    GDC 2012: Jade Raymond bejelentette, hogy 100%-osan az új SC-re koncentrálnak.


    :S

    jó kis hír XD
  • Prince23
    #29
    Splinter Cell: Retribution lesz a címe. és először fog megjelenni PS3.ra is a game :S

    Hivatalos bejelentés még ebben az évben, E3-ra.
  • grebber
    #28
    Raymond: Existing IPs allow studios to test new ideas, Splinter Cell info “in coming months”
  • Prince23
    #27
    E3-ra van esély egy teaserre, sztem :)
    és itt fogják "hivatalosan" bejelenteni :D
  • Muttley
    #26
    összevonják a Portal 3-mal
  • Prince23
    #25
    LOL. az első kép XD




    CVG
  • Muttley
    #24
    ÓÓÓÓÓÓÓÓ, hogy AZAAAA

    pedig az első 3 rész nagyon jó volt
    MI AZ HOGY CSAK PiSi3-ra jön az 1-2-3 update?!
  • Muttley
    #23
    amennyire kivettem legalább már értik mik voltak a konkrét gondok az 5. résszel: nuku késharc, nuku zárnyitás, nuku alternatív bejutási lehetőségek, nuku halott rejtés, nuku HC gameplay, ha Sam-et felfedezték átment a játék egy középszerű lövöldébe.
    remélem ez a Jade Reymond csajszi letesz valamit az asztalra
    nem úgy, mint a Maxime Beland
  • Muki100
    #22
    miértt lett az 5. rész olyan amilyen
  • Prince23
    #21
    Először tettem be!

    a másik forrást sokan nem tudják megnézni, eza YT-s verzió
  • grebber
    #20
    Tedd még be 3x!
  • Prince23
    #19
  • arty
    #18
    nekem nem sikerült, a lövöldözés ugyanis suta, élvezhetetlen volt :(

    (pedig én imádom a lövöldéket, kétévente egy lopakodós játék elég is lenne...)
  • Muki100
    #17
    Simán megoldható, hogy az 5-höz képest ne kelljen komolyabb változtatásokat megejteniük.
  • Prince23
    #16
    Ez meg is történhet, hisz a SCC-ben járt a romos Fehér Házban, bármit rávarrhatnak a politikusok vagy akár maga az elnök asszony is...
  • Muki100
    #15
    Sajnos nem hiszem hogy a régi stílusra váltanának vissza.
    Egyszerűbb lesz ha Samut megint valamivel megzsarolják, és ugyanilyen hobo stílusban végigmészárolja a népet a főgonoszig (amit már meg is tervetek az 5. rész végén). És akkor még fejleszteniük sem kell sokat a Convictionhöz képest.
    Mondjuk ha ilyen nagyon kreatív a csapatuk, akár csinálhatnának egy SvM multis módot.
  • Qwerty4
    #14
    Történet szp.-jából igen, de a játékmenet unalmas, sablonosra sikerült, tucatshooter lett.
    Én untam az egészet, 1-2 pálya kivételével.
  • Muttley
    #13
    nehéz volt nekem is, de
    ha sikerül elvonatkoztatni a névtől
    egy egész jó akció-lopakodó játék a conviction
  • Vlala #12
    A Convictionnek a minimálisnál kicsivel több köze volt a sorozathoz. :)
  • arty
    #11
    tehát kijön egy ujabb játék, Splinter Cell címmel (aminek minimális köze lesz a sorozathoz, álá Conviction). nagy ügy...
  • Muttley
    #10
    csinálhatnának egy HC módot hozzá, ahol
    szuper intelligens enemy AI van, azaz, ha barátunk nem lopakodik, semmi perc alatt felkutatják és kinyúvasztják
    Az offline Co-Op is kőőőő nagyon HC móddal is.

    a Conviction-nel az a pici gond, hogy rövid és realistic szinten sem nagy kihívás
  • Qwerty4
    #9
    Xar lesz.Rókabőr...
  • tigeroo
    #8
    tovább gyalázzák a sorozatot :(
  • Victor1103
    #7
    Ízlések és pofonok. Nekem ez a Jack Bauer imitálós dolog bejött,csak kár hogy az előző részekkel nem játszottam így a történet kicsit kusza volt
  • Evoluti0N
    #6
    Remélem, h ez jobban fog hasonlítani a régi epizódokhoz, mint a Conviction. Ez az új stílus nem jött be.
  • Prince23
    #5
    Én meg remélem CT alapú lesz. Bár kötve hiszem, a mai világ már túl pörgős ahhoz, hogy lassú, kommandós játékmenetet kapjunk :P
  • Jim Morrison
    #4
    várós nagyon :D remélem baromi jó lesz :D
  • DeerHunter01
    #3
    remélem jó lesz, a Conviction nekem bejött, csak nagyon rövid volt és volt pár sablonos pálya.
    Remélem ez inkább ilyen Double Agent-Conviction keverék lesz.
    +fav
  • Prince23
    #2
    Hoppá, elírtam a csaj keresztnevét az alcímben :P
  • Prince23
    #1
    Az ubisoft Toronto fejelszti a következő SC részt. A Munkálatokban 83 ember vesz részt...

    [URL=http://www.vg247.com/2010/11/26/jade-raymond-confirms-splinter-cell-6-in-the-works/]Forrás #1[/URL]

    Az első fejlesztői videó!