676
Jayde Raymond és csapata már készíti a Splinter Cell hatodik részét.
  • lwb
    #676
    Kicsi az esély rá, de a remény hal meg utoljára: remélem visszahozzák Michael Ironside-ot szinkronhangként.
  • Jim Morrison
    #675
    csak el ne rontsak
    varom nagyon
  • robicarlos6
    #674
    Hivatalos: készül a Splinter Cell Remake

    "A Ubisoft ma bejelentette, hogy készül a Splinter Cell Remake, amit az alapoktól építenek fel a Ubisoft Torontónál, és természetesen a 2002-es eredetit veszi alapjául. A játék a Snowdrop Engine-t használja, amit más, nyílt világú Tom Clancy's játékok is, viszont több nem derült ki róla. Korábbi pletykák alapján félig-meddig nyitott terepen, de nem egy teljesen szabadon bejárható világban indulhatunk majd bevetésekre - azt, lineáris játékmenetre számíthatunk, a fejlesztők is kihansúlyozták."
  • robicarlos6
    #673
    Pletyka: végre készül az új Splinter Cell-epizód
  • Jim Morrison
    #672
    Hi
    Olyan szerepet tölt be mint a steam, tudtommal nem kikerülhető. Lényegében ubisoft steamje/launcherje/kliense. Kapsz achikat meg miegyebeket..
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.04.23. 12:35:31
  • GImre70
    #671
    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy a Splinter Cell Blacklist nevű játékban van egy Uplay nevű "alkalmazás" az mire kell és hogy van-e rá mód hogy nem települjön fel.
    Előre is köszönöm.
  • Artapapa83
    #670
    Hali, valaki játszik még Coop-pal stb.?
  • LRobi01
    #669
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám, hogy nem aktiválja a választótárcsát gamepaddal a játék, hiába nyomom bármelyik gombot, valamint nem megy halkan Sam, nem működik egyetlen gombbal sem, fegyvert se tudok választani.
    Kérem a segítségeteket. Genius MaxFire Grandias 12 gamepadom van. Dobozos játék, PC-s.
    Utoljára szerkesztette: LRobi01, 2015.09.10. 15:45:15
  • Picinova
    #668
    a képeket leakartam szedni,de már letelt a szerkesztési idő. videón látszik az index kép,nem kellett volna a képeket is beilleszteni. Admin szedje le a képeket,ha lehet!
    Utoljára szerkesztette: Picinova, 2015.06.14. 10:07:27
  • Picinova
    #667
    Splinter Cell Blacklist - Nagykövetségek - Perfectionist Solo - Full GHOST - végigjátszás

    Only GHOST ,meg lehet csinálni.

    Splinter Cell Blacklist Perfectionist Solo Full GHOST Swiss Embassy wave 16-20








    Splinter Cell Blacklist Perfectionist Solo Full GHOST Russian Embassy wave 16-20








    Splinter Cell Blacklist Perfectionist Solo Full GHOST Egyptian Embassy wave 16-20








    Splinter Cell Blacklist Perfectionist Solo Full GHOST Pakistani Embassy wave 16-20









    Utoljára szerkesztette: Picinova, 2015.06.14. 09:59:54
  • Jim Morrison
    #666
    Nem biztos hogy jól emlékszem de nem görgővel? Gondolom ctrl alt shift gombokat már próbáltad.
  • simonl #665
    Sziasztok, hogy tudok lassabban mozogni "guggolás" közben?
    Olyan mintha Sam mindig "sietne" valahová:)

    Köszi
  • Herold
    #664
    Nem tudjátok, hogy lehet teljesen új játékot kezdeni? A reinstallon kívül, bár abban sem vagyok biztos, hogy az újrakezdi.
  • Herold
    #663
    Passz.... Ubisoft fórumon nem írnak ilyenről?
  • ricsa008
    #662
    Lenne egy kérdésem ... aktiváltam a játékot uplayen ... leviszem az 1. single küldetést és amikor összegez a küldetés végén kidob.... mi lehet a gond? Warez -t anno elég sokáig vittem gond nélkül és azóta csak erősődött a gép (ha nem is sokat)
  • Palinko
    #661
    Rendezőpályaudvar, a probléma megoldódott, kezdtem már sokadjára checkpointról, de a billentyűzetet alapértelmezett beállításra kellett rakni (mondjuk soha nem is változtattam az irányításon) ez a topic adta az ötletet.
  • Herold
    #660
    A küldetés nevét írd, így nem tudom melyik az.
  • Palinko
    #659
    Amikor Briggsel kell menni a metróban először, kiiktatok minden ellenfelet mégsem engedi hatástalanítani a bombát hiába nyomkodom a spacet, mi lehet a gond, bugos a küldetés? pedig 1.03 as verzióm fent van.

    Sőt csinál olyat, hogy először mondja Briggs, hogy mehet a hatástalanítás mindenki kiiktatva, aztán mikor nyomom a szóközt, mondja hogy nem bíbelődhet vele még ellenség van a közelben :D
  • Palinko
    #658
    köszi, akkor nincs más lehetőségem, meg kell tanulnom játszani :D
  • Herold
    #657
    Bizonyos helyeken, checkpointokon magától ment. Más lehetőség nincs.
  • Palinko
    #656
    van valami mód mentésre vagy checkpointra? elég frusztráló mikor van 3 pont ahová el kell jutni és ha elbukom kezdhetem az elejéről. mert sokszor van hogy 1-2 már sikeres. jó volna olyankor onnan folytatni ami már sikerült.
  • Béluska74
    #655
    Sziasztok! Miért van az,hogy én már vagy három alkalommal is végigjátszottam a játékot plusz még a koop módot is lenyomtam és még mellé mentem pár kört multi meccseken is. De ez még február környékén volt. A felhőszinkronizálás is remekül működött látszólag. De azóta volt egy Windows 7 újratelepítésem és a mentett eredményeim hipp-hopp elvesztek az internet zugaiban. Valakinek valami ötlet,hogy hogyan lehetne visszavarázsolni a mentett játékomat? Uplay-ről van szó.
  • tomsolo
    #654
    még úgysem lehet
  • Herold
    #653
    Szerintem se lehet, esetleg nyiss egy ticketet a support felé.
  • tomsolo
    #652
    Uplayen _nem lehet nevet változtatni.
  • csinyo
    #651
    Szívesen . Segíthetnél nekem is , hogy lehet megváltoztatni U-Play en keresztül a nevet ne Mighty 12334 legyen ?
  • Herold
    #650
    Kösz. Azt hittem, ezek is bevetések, de úgy látom, nem.
  • csinyo
    #649
    Próbáld meg ezt én ezt találtam

    http://gameguidecentral.com/splinter-cell-blacklist-gone-dark-missions/#dead
  • Herold
    #648
    Az SMI térképen a sárga ikonos küldetéseket hogy lehet felvenni? Azt írja, hogy fejtsem meg a jelentést, de fogalmam sincs, miféle jelentésről van szó.
  • csinyo
    #647
    Segítséget kérnék hogy lehet a felhasználó nevet megváltoztatni ?

    Köszönöm
  • Prince23
    #646
    De észrevesznek mindenképpen...
    Valahogy csak van vmi trükkje, mert acsivment kéri, hogy teljesítsem riadoztatás nélkül a játékot.
  • tomsolo
    #645
    betöröd és lősz egyből a nyílpuskával(altatót) ha jól időzítesz asszem egyből elalszanak...
  • Prince23
    #644
    nem lehet bedobni az ablakon (vagy igen??)... én arról a részről beszélek, amikor mászunk a vagonon, és be kell törjük az ablakot.... :)
  • tomsolo
    #643
    altatógáz?
  • Prince23
    #642
    A vonatos küldetésnél, amikor kintről betörünk a kabinba, hogy lehet megoldani, hogy ne vegyenek észre?
    Próbáltam füstöt döbni, meg azonnal fedezékbe vonulni, de nem jön össze. Perfectionosten nehézségen vagyok, lehet ezért?
  • csinyo
    #641
    Sziasztok . Valaki játszik még Co-Op ba ?? Esetleg felvenne ??

    MIGHTY119855 ez a nevem esetleg ha valaki tud segíteni hogy írhatom át ?

    Köszönöm szépen .
  • tomsolo
    #640
    Ott konkrétan egy kupon vehetsz amivel - ingyenesen veheted meg a digitális verziót. Az meg mint lent írják a uplay-es felhasználóhoz van kötve.
  • Béluska74
    #639
    Van akkor egy rossz hírem : kétszer kell megvenned. Amikor "veszel" egy kódot akkor azt a te Uplay (vagy Steam) fiókodban aktiválni kell,azután már nem tudod más felhasználónak odaadni. Ha a barátoddal akarsz coop partit játszani akkor neki is meg kell venni ha a barátod barátjával is akarsz akkor neki is meg kell vásárolni az adott játékot. Ügyesen ki van védve bizonyos játékoknál a multi. De hidd el nekem,hogy megéri megvenni mert : EZ a Splinter Cell baromi jó lett,a coop móka nagyszerű és "sokszor játszós" a multi is. Én megvettem és nem bántam meg.
  • akyyy
    #638
    ha én veszek cd kulcsot, majd azzal telepítem is és játszok, akkor ismerős ugyanazzal a kóddal le tudja tölteni, játszani, ergo igy már menne a coop, vagy neki is kéne szerezni külön kódot?
    csak ezért meg már hülyeség lenne kétszer megvenni.
  • tomsolo
    #637
    http://cdkulcsok.info/