19
  • 60voltosNeon
    #19
    Mondjuk azokat venném meg 2k-ért, amiken nem működik a multi crack-elt verzión.
  • Geralt Fisher
    #18
    Visszamenőleg? Minek?

    A PC-használót két elv vezérli:
    1.) Konzolt soha a kezébe nem vesz.
    2.) Konzervet nem eszik, mindig csak olyat, ami csúcsra pörög.

    A konzolba van a pénz, a pc-be meg a vitamin.
  • Zoliz
    #17
    Biztos megvennéd 2K-ért mikor ingyen letölthető bármi szélessávú nettel?
  • Tinman #16
    Nem, hogy a Steam, de még az áramhálózat se fog örökké menni...
  • Zomil
    #15
    Mintha ma már nem követelné egy rakat játék az aktiv online létet: pl sc2
    ha leállnak a blizz szerverek akkor fuccs az sc2-nek?
    a helyzet ugyanaz és az sem segit, h dobozosban van meg :)

    Amugy ugyanannyi esély van arra, h a steam leáll, mint hogy a battle.net-et leállitja a blizzard.


    Egyébként izlés kérdése, valaki szeretné a dobozt porfogonak valaki meg csak játszani szeretne :)
  • sanyicks
    #14
    csakhogy nem úgy tűnik hogy a steam leállna... és szerintem akkor letölthetővé tennének egy offline aktiválót, és lehetőséget a lemezre írásra.
  • opeca
    #13
    A steam egy átverés. Az csak a kiadónak jó. Annak vanak komoly üzemeltetési költségei amit neked kell megfizetned.

    És nem kapsz dobozt, nincs cd, nincs semmi, ha a steam egyszer leállna akkor buksz mindent.
  • morden
    #12
    Igaz -igaz, van azért jónéhány milliárd a pc-s játékokba, nem kell temetni, meg ha megszűnik, vagy nagyon lecsökken a pc-s játék ipar, akkor a hardvergyártó is meg fogják érezni (főleg a vga gyártók).
  • zola2000
    #11
    Ja, a másik pcs siker: a zynga elvileg sikeresebb üzletileg, mint az ea, pedig csak facebook játékokat gyárt.

    (innen)
  • sanyicks
    #10
    nem. sok játékot látttam ahol különbözik a dolláros és euros ár.
  • Narxis
    #9
    A "le lehet" és a "le is lopják" között van egy kis különbség, de leginkább azt kell nézni, hogy mennyi ember warezol az egyes platformokon.
  • Narxis
    #8
    Legtöbbször az árfolyamokkal van a baj, most is gyenge a forint, de emlékszem mikor 230 körül volt, akkor egész olcsók voltak a steames játékok.
  • morden
    #7
    Pl ott a wow (phúj) only pc és szerintem lassan 10 milliárd dolcsit kereshettek rajta, szóval azért van potenciál a pc játékokban.
    (a 10milliárd csak saját becslés)
  • NEOreg3
    #6
    olcsóbb lehetne, de nem a steam határozza meg az árakat, hanem a kiadó

    ami viszont valóban a steam hibája: hogy náluk a dollár=euró
  • NEOreg3
    #5
    ő legalább kerek perec megmondja és nem ferdít
  • Vorpal
    #4
    Nem mindegy mire adják ki? Mindenhol le lehet lopni.
  • narumon
    #3
    Egyébként én tényleg nem értem, hogy hacsak nincs valami kurvanagy akció akkor a steam drágább mint egy dobozos játék rendelése mondjuk angliából. Nem az volna a digitális disztrib egyik lényege, hogy olcsóbb mert nem kell gyártatni semmit???
  • a_n_d_r_e_w
    #2
    zavvi.com, game.co.uk, vagy ott a steam (bar tapasztalatom szerint utobbi neha tobbszorosen dragabb mitn a masik ketto, de az akcios kinalat ott is jo). 5000Ft korul veszem a premier jatekokat.

    Szoval legtobb esetben megoldhato, ha az ember komolyan gondolja es nem csak kifogasokat keres.
  • 60voltosNeon
    #1
    Én vennék eredeti játékot pc-re, hogyha olyan 10-15 euró körül lenne egy újonan megjelent játék ára, NEKEM nem éri meg 40-50 eurót kidobni az ablakon egy szaros lemezért! Szerintem ezzel mások is így vannak.