14
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    hajnaltores:

    Charlie Chaplin óta tudjuk, hogy egy ismert/ismeretlen ember téblábolása, vicces/szomorú/fájdalmas esése-kelése vicces tud lenni. Főképp úgy, hogy négy fal között röhöghetünk rajta.
    Te is teszed - csak amerikai sorozatszereplőkkel...
  • hajnaltores
    #13
    Igen, remekül szórakoznak, nem egy csavargyárban dekkolnak, vagy kajálnak egész nap, és nem a napi betevőjükért bohóckodnak...Sőt, te még meg is nézed, tehát a jóvoltadból még második évadot indítanak ebből a ...szságból...
  • winnie
    #12
    és közben remekül szórakoznak? pár százezer forintot, 2 szereplő 1,2 milliót.
  • hajnaltores
    #11
    Nem is vagyok az...senki nem állította:) Te viszont elég nagy pöcs lehetsz, ha mindenki utál téged...

    Ha az átlag hülye hazamegy a munkából és nem is sejti, hogy mekkora összegeket kapnak ezek a barmok, akkor örüljön, mint majom a farkának, ha Kiszel Tünde vigyorogva esik hanyatt egy ilyen nívós műsorban...erre nem tudok mit írni...Magyar embernek Magyar színvonal dukál. Micsoda szivatás, ha valaki összetör a fején egy tojást, vagy elcsúszik, netán beleesik egy medencébe...fúha, megbotránkoztató...röhejes, de az is aki gerjeszti ez az egész értéktelen szarnak sem nevezhető nézhetetlen okádékot.
  • Laza
    #10
    Mennyi pénzt kaphatnak ezek, hogy vigyorogva csinálnak magukból hülyét?
  • l300d
    #9
    na lehet tippelni. hogy mikor lesz a valo vilagban a szekszjelenet :) hetfon indul a vetelkedo a tv2 on tehat vasarnap vagy hetfore varhato az elso szekszjelenet a valovilagban. mellesleg eleg sok szekszre lesz szukseg hogy valaki nezze. kivancsi vagyok mi ujat tudtak kitalalni.
  • barcames
    #8
    óriási sztárok:S kurvák,buzik egy helyen! 2+2=8;) okosak is nagyon;)
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Bizony - rengeteg (tényleg) énekes/nő és seyuu (anime / visual novel szinkronszínésznő) is van köztük.
    Persze, a bátrabb polgárok sem hiányoznak [t*k*nbaxások, arcra zuhanások...].

  • buklee
    #6
    Szerintem a japánban is celebek vannak. Egy rakás szereplő ugyan az különböző műsorokban, gondolom ők a japán "celebek" csak mi nem ismerjük őket.
  • Szefmester
    #5
    Az eredeti japán műsor valahogy érdekesebb, pedig ott nem is celebeket szivatnak hanem egyszeri átlagembert és a sokadik forduló után kap valami csekélyke kis pénzösszeget.

    Ez a műsor meg lehet hogy szórakoztató de nagyon meglátszik hogy a költségvetésben a legmagasabb összeg a sztárgázsik lettek, és nem a díszlet.

    Ha ilyen műsort akarnának rendesen, akkor élesszék fel a játék határok nélkült.. ott lehetne akár egy celeb edisön is.
  • Nailyenugysincs
    #4
    Én csak 10 percet láttam nemtom melyik részből de csak annyira tudtam gondolni hogy "Ezek megőrültek?"(De nem jó értelemben)
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Láttál egyáltalán egy részt is?
    Rohadt unalmas, fárasztó munkanap után egy amúgy sem kedvelt szelep(b) szívatásának látványa felszabadító tud lenni: nincs nagyobb öröm a kárörömnél.
  • winnie
    #2
    Nem lehetsz túl okos fórumozó, ha szerinted megdöbbentő, hogy a mindenki által "hőn szeretett" celebek esései, kelései, szívásai nézettnek számítanak.
  • hajnaltores
    #1
    Uramisten! Ez sikeres? Ez a fos?