17
  • Madve
    #17
    Az, hogy ugyanazt látod, az pont a felhasználók miatt van (ha már volt egy azonos márkájú telefonod, akkor az újabb telefont is fogod tudni használni attól a perctől kezdve, hogy előszőr bekapcsoltad), mondjuk éppen ezért kellene, hogy feltnjenek azok a szokatlan elemek is (újdonságok) amik nem voltak ott. A lassulások és a hibák nagy része a symbian 3-as verziójával megoldódtak, annak ellenére, hogy az ui nagyrészt nem változott nem ugyanazt kapod. Mellékesen ha megnézel két androidos telefont, vagy két iphone-t persze különböző verziószámmal, ott sincsenek olyan átkozottul nagy különbségek ui szempontjából, (mint ahogy a windowsok felülete között sem találsz olyan nagy eltérést). A különbség csak annyi, hogy a nokia régebb óta használja ugyanazt a felületet, mivel régebb óta használja ugyanazt az os-t a telefonjain. Ugyanakkor az csak a gyári felület, ha nem tetszik, akkor megváltoztatod.
  • jaspercry
    #16
    Szerintem egy telefon legyen telefon,másra én nem használom.
    Okostelefonok,persze jó kis időtöltés,de az átlagfelhasználó,nem használ szolgáltatásai közül szinte semmit !Max fotózik vele.....
    A mobilkészülékeket nem csak a fiatalabb korosztály használja,ergo nem mindenki igényeit fedi le egy okosteló.
    Én nem adnék 20.000ft-nál többet egy szaros telefonért,és pont.
    Ami tény ,hogy a NOKIA már nem a régi,de nem kell azért szarozni,mert nem az.
    Világon még most is a NOKIA legtöbb mobiltelefon(persze ebben benne van Afrika,Ázsia-is.
    Nem véletlenül,aki dolgozik és csak az elérhetőség számít,az még most is használja az 5-6éves NOKIa-ját.(én ha nem usztatom el 6230i-met sörrel akkor még mindig nyomnám vele.(pedig nem egy mai darab,vót)A 2110-esről nem is beszélve 1995-böl az is jó pár évig ment...
  • hangulati
    #15
    a tartalom a lenyeg:) ne akagy ki a helyes irasi hibak tomkelegen. lyovore malyd lehet hogy megin modosittyak a magyar hejesiras szabajait, es akor mar ezlesz a hejes. minek is megismetelni egy betut? na jo... a szinpatikus mar tulzas. nyilvan meleutot. mindig a roszindulat eh-eh...(bocs, hogy hilyanyozik egyket ekezet) :)
  • qwas
    #14
    A nokiával az a legnagyobb probléma, hogy csak bejelentget de nem adja ki a telefont. Még a C2-00 sincs a boltban ezek meg már a 01-ről híreznek. Ez a cikk júniusi.

    http://mobilarena.hu/hir/nokia_c2-00_ket_halozat_elerese_egyszerre.html
  • Darth Dave
    #13
    fergusonpapa

    Te nagyon nem beszélni magyar? Egy iszonyat, amit ide begépeltél. Még ha az iPhone-on készült, akkor is gáz....

    Egyébként 2 ratyi telefon, egyiket se venném meg.
  • fergusonpapa
    #12
    néz hireket.am nekm iphoneom van.azelöt meg végig nokiáim voltak és nem divat szidni,ez a valóság,2éve max 3 még nagyon jók voltak jöttek az uj okostelefonok,és az androdid,és symbiana nokiával egütt sehol,full ugyanaz még mint 2éve.ami prsze bugos,lassu és idegesitő.egy oprender nélküli lg-t vett ismerösöm és még azis sokkal szinpatikusabb volt.hidd el énis sajnálom.de ez a valóság.
  • narumon
    #11
    Azért ez nem ilyen egyszerű; mert ha valaminek meredeken csökken a market share-e ott mindent szoktak csak jót röhögni nem. Főleg ilyen ütemben. Pár év alatt az 50% feletti részesedés 36%-ra apadt, nem hiszem, hogy a részvényesek ezen kurvajót röhögnek. Most van az a pont, hogy vagy váltanak és az kurvajól bejön vagy 1-2 év múlva másodikok lesznek majd harmadikok, majd negyediket, etc

    A windows tábor rossz példa mert nemigazán csökken a market share főleg nem 20%-al.
  • hzsolt
    #9
    Úgy látszik nem olvasod a híreket:
    http://www.gartner.com/it/page.jsp?id=1466313
  • dyra
    #8
    oké beindult az androidos propaganda. Én nem látom, hogy nagyon csökkennének az eladásaik. Mutasd már meg azt a statisztikát! Inkább arról van szó, hogy divat fikázni a Nokiát a szerencsétlen androidot meg divat isteníteni.
  • fergusonpapa
    #7
    mint irtam páréve nokia volt a favorit,de okostelefonok uj generáciojában irdatlanul levannak maradva,részesedésük meg elég nagy ivben csökken,ahogy előtem is mondták,és ahelyet h kijönne 1 nagy dobásssal,jön 2 ilyen szutyok
  • grobs
    #6
    Zuhanórepülésben a részesedésük, és kevesebb mint feleannyiért tudnak "okostelefont" értékesíteni mint az androidos versenytársak.
  • narumon
    #5
    Mondjuk ehhez tedd hozzá, hogy mindezt folyamatosan csökkenő részesedéssel teszik. Mivel évekig a csúcson voltak így nem két perc beelőzni őket, de amekkorát zuhannak ez pár év alatt megtörténhet.
  • AgentKis
    #4
    Különben ez a C2-01 miben különbözik a 6303i -től?
  • AgentKis
    #3
    Azért az sem lenne nagy baj, ha ezek az olcsó szutykok legalább a hűségidőt kibírnák, de ez egyre inkább nem így van.
    Megmutatta a Nokia, hogy olcsón sz@rt ő is tud csinálni. Gratulálok nekik!
  • dyra
    #2
    lol azért vezetnek szinte minden eladási listát mert fingjuk nincs mi kell a népnek :XD Nyilván igazad van :D
  • fergusonpapa
    #1
    eltudom képzelni milyen emberek ülhetnek bent a nagy székekben..ennyire nem vágni mikel a népnek..páréve még "huh Nokiád van-zsir" most meg..levannak maradva mint a sz*r.designben,ésoprendszerben is.emelet hiányzik az az "új"-ság a telokban.pl ha megfognék 1 ilyen telót ugyanazt látnám mint 2éve vett 5530asomban.fejlödés