8
  • morden
    #8
    Az még elgondolkodtatóbb, hogy már egyszer megpróbálták nemi erőszak miatt elővenni Assangert, akkor azonnal visszavonták, most megint elővették, ráadásul azt állítják 2 nőt is megerőszakolt... Tisztelem Assanger munkásságát, de a képeket, videókat vizslatva, ki nem nézném belőle, hogy 2+ nőt is megerőszakolt.
  • Tetsuo
    #7
    Egyetertek veled, de nem lehet mit tenni, korozik es le is ultetik ha elkapjak.
    Budahazy ellen sincs semmi bizonyitek, megis addig fog ulni, amig vkik ugy gondoljak.
  • Tetsuo
    #6
    Ujsagirok azert raharapnak, ha nemis a legfobb demokratak...
  • NEXUS6
    #5
    Egy szinten kíváncsi vagyok mivel jönnek elő. Bár szerintem, aki nem csak a cnn rövid híreit nézte ezekről a háborúkról, hanem elolvasott 1-1 úti beszámolót, vagy akár magas beosztást betöltő katonák könyveit, azoknak ezek az infók nem mondtak semmi újat. Az átlagember meg nem fog 10 000 jelentést átnyálazni, amiből ráadásul minden konkrét infót nevet kitöröltek.
  • Rotyoka
    #4
    nyugi már rakat országban körözik állítólagos nemi erőszak miatt... Szánalmas..
  • richard45
    #3
    Kiváncsi vagyok, mikor fog a kedves úriember meghalni egy "véletlen" és "előreláthatalan" balesetben.
  • Pocok256
    #2
    "Az oldal alapító-főszerkesztője, Julian Assange ellen szexuális bűncselekmények miatt az elmúlt napokban adott ki nemzetközi elfogatóparancsot Svédország."

    Van olyan fogyatékos aki ezt el is hiszi, hogy ez a vád igaz... Komolyan mikor kiadták ezt a elfogató parancsot nem hiszem el, hogy valaki is komolyan gondolta ezt ....
  • hangulati
    #1
    vatabulsit