28
  • M0RN1NGST4R
    #28
    már vártam, hogy az ő neve mikor kerül elő. lehetne mondjuk Chuck Norris mostohatestvére is. Nemchuck Károly
  • Etinger
    #27
    Foglalkozik, ne aggódj érte ;)
  • JASON13
    #26
    Mr. Nolan foglalkozhatna inkább Batmannel!
  • raven505
    #25
    Csák Norisz?!
    Miért akarsz te kb 1 perces filmet? Lemegy főcím, mutassák a nagy S-t utána megy Csák Norisz nevét és vége is lenne a filmnek!!!! Ennyi lenne a film!!! :)
    (Más szereplőkkel még valamelyest elhisszük hogy a rossz fiúknak is van esélyük.)
  • Chris05
    #24
    De megverte (veri).

    Tom Welling nem rossz egyébként, de szerintem is Brandont kellene erőltetni!
  • smaszi
    #23
    ...és mégis. Csak 4 epizóddal verte, azt is csak azért mert az SG utolsó 3 évadja "csak" 20 részes volt...
  • smaszi
    #22
    "...addig a világszerte sikeres és kedvelt Smallville a Guinness Rekordok könyvé-be is bekerült a 10.évaddal, mint a leghosszabb ideje futó amerikai Sci-Fi sorozat.."


    Mi van?
  • winnie
    #21
    naná, hogy a 10 évad az 10 évad. csak jelezni akartam, hogy a smallville egy kis csatornán megy sikerrel jó ideje, ahol elég kis nézettséget produkálni. gondolj bele, a spartacus úgy hatalmas siker, hogy 1 milliós sem volt az 1. évad átlagnézőszáma. mert olyan kis csatornán van. de a csatorna méretéhez képest az hatalmas. 10 évad ide vagy oda, a nagyobb csatornák 10 milliós nézőszámnál kaszálják sorozatakat olykor, a smallville-nek 2M is elég.

    nem tehetek róla, hogy vannak olyan csőbe tekintő, delíriumos rajongók, akik még azt is elhiszik, hogy van olyan szekció a guiness rekordok könyvében, hogy a leghosszabb ideje futó amerikai scifisorozat:)
  • sandor8206
    #20
    nem nézem a smallvillet, nem vagyok rajongó DE 10. évad az csak 10. évad, az meg hogy 125 114-ig, majd megnézem 5 év múlva, hogy az aktuális top 10 fut-e még
    amúgy sztem is Vili bá legyen
  • G22
    #19
    Lehúzó, megtévesztő, nem a valóságon alapuló statisztikák nem érdekelnek.Amíg a DIVAT sorozatok kihullanak pár évadon belül, addig a világszerte sikeres és kedvelt Smallville a Guinness Rekordok könyvé-be is bekerült a 10.évaddal, mint a leghosszabb ideje futó amerikai Sci-Fi sorozat..
  • smaszi
    #18
    Bocs, talán így:
  • smaszi
    #17
    "Ti kit tudnátok elképzelni?"


    Jim Parsons
    [img] http://wpsmedia.latimes.com/image/backlot/2009/3/24/Big_Bang_Theory_jim_parsons/Big_Bang_Theory-377-large.jpg[/img]

    Már készül is a szerepre...
  • winnie
    #16
    " a sorozat lezárásával, amelynek oriási rajongó tábora van."

    ööö. oké, hogy fansorozat a smallville, de hogy óriási rajongótábor? a tavalyi 125 országos sorozat közül a smallville 114. volt. vagyis megelőz 10 sorozatot. kis túlzással mondhatnánk, hogy minden sorozatnak nagyob a tábora, mint a smallville-nek.
  • G22
    #15
    Ez a videó is jól bemutatja , hogy mit szeretnének a rajongók Nolanéktól->

    Tom Welling and Erica Durance on the Big Screen?

    Több millió videó van róluk.
  • G22
    #14
    Smallville megkapta az engedélyt a Szupermen kosztümre, így Tom Welling így is úgy is a következő Superman lesz a sorozat lezárásával, amelynek oriási rajongó tábora van..Rögtön rá Júniusban kezdődik Nolanék munkája, így a remény hal meg utoljára a Tom rajongóknak:P
    Ti kit tudnátok elképzelni?Én csak is őt:)
  • winnie
    #13
    az az igazság, hogy annyi a pletykaszintű filmes infó, hogy nem lehet tudni, melyiknek mennyi a valóságtartalma. pl. ennél. nem követtem a híreket, a jl-eseményeket, simán elhiszem, hogy volt erről szó, de ha azt nézem, hogy a jl egy sokszereplős szuperhős projekt, akkor a logika azt diktálná, hogy egy sorozatos állandó szereplő nem nagyon tudna egy efféle forgatáshoz elígérkezni, hiszen tom welling júliustól áprilisig forgat (mondjuk 2*2 hét szünettel), és az a 2-2,5 hónap nem lenne túl sok egy ilyen filmre.
  • Etinger
    #12
    Őt, vagy nem őt választani? Mert nem sokon múlott, hogy a Justice League kapcsán megkapja Superman szerepét, és ha a film megvalósul, akkor Hollywoodnak valószínűleg igen is eszébe jutott volna egy új egész estés moziba is őt hívni.

    Persze ez sztornó, mivel a JL is sztornó.
  • winnie
    #11
    "Tom Welling a létező legrosszabb választás lenne."

    engem újra és újra megdöbbent, hogy van, aki komolyan is gondolja. még szerencse, hogy hollywoodnak eszébe nem jutna:)
  • maxy182
    #10
    Bazeg ember... Nem vagy normális... XD

    Én Csák Noriszra gondoltam...
  • Axlkenobi
    #9
    Tom Welling a létező legrosszabb választás lenne. Még a Smallville-ben sem túl jó, nemhogy a nagyvásznon... A sorozat rajongóinak lassan el kéne fogadnia, hogy ez nem a Smallville mozis folytatása lesz, szóval hiába álmodoznak Wellingről, Rosenbaumról, Kreukról, vagy Duranceról.

    Én egyébként a Superman Visszatérben látott Brandon Routhnak örülnék, de valószínűleg a reboot miatt ő is alapból ki van lőve.
  • kill3r21
    #8
    Tomot akarjuk...ennyi :) Már annyira szupermenes hogy jobbat elképzelni sem lehetne....
  • hajnaltores
    #7
    Hát, szerintem még mindig jobb választás lenne Vili bácsi, de ez az én véleményem...TOM AKÁRKI JÁTSZIK EGY SOROZATBAN, AMI NEM SZUPERMENRŐL SZÓL, HANEM A SZERELEMRŐL, ÉS HÜLYE DIÁKOKRÓL...Vili bácsi pedig teljesen karakteres, és hiteles Superman lenne...
  • G22
    #6
    Tom Welling!!
    Más szóba sem jöhet!Ő korunk Szupermenje!
    10évadja ő játssza Clark Kentet, neki Casting sem kell!
  • hajnaltores
    #5
    Vilmos a barátok közt-ből.

    Tom Weeling nem pipa, hisz senki nem a smallville-t szeretné nézni moziban, márpedig ez vele jár, ha főszerepet kap...
    Úgyhogy Vili bácsi.
  • kobra17
    #4
    Reaper-ből a Bert:D
  • bladesoft
    #3
    Chuckból az Awesome. :D
  • Etinger
    #2
    J.D a Scrubsból!
  • Vamp17
    #1
    Tess: Tom Welling

    kora: pipa
    filmes ujonc: pipa
    Ráér(ugye vége a smallvillenek hamarosan): pipa

    Arról nem is beszélve h nem esne nehezére megformálni supermant, lévén 10 éve ezt csinálja :D:D