12
  • bakagaijin
    #12
    Lehet, hogy nem az sg olvasóközönségének akarnak felvágni :). Bezzeg a hamisított verbatim lemezek :). (Sajna az eredeti cikket az összes fotóval már törölték, csak pár átvett cikk van a neten.)
  • NEXUS6
    #11
    Vazze, én meg még eddig azt sem tudtam, hogy ilyen márka létezik!
  • mad mind
    #10
    És tényleg eredeti. Egy csomóan még hitelt is felvesznek, hogy felvághassanak.
  • 12346
    #9
    kedvenceim a buszmegállóban álló lv táskás prolik. biztos nekik is eredeti^^
  • DontKillMe
    #8
    A helyzet az, hogy ha anyuci ellibben egy ilyennel a karján, a büdös életben nem mondod meg, hogy orig, avagy sem. És pont ez a lényeg.
  • Hamed
    #7
    Szeretem a markas holmikat, de ilyen agyonhamisitott luxusmarkakat (gucci, rolex, stb) marcsak ezert se hordanek ha kogazdag lennek. Kicsit fruszralna ha gagyinak neznek, mert csak ilyen hirekben kerul elo a marka:DD
    Akkor mar inkabb diszkret, szemelyre szabott holmik amirol fingja nincs az egyszeri halandonak, hogy mi az es mennyibe kerult.
  • Rotyoka
    #6
    Csak sokszor a 600 Ft os jobb minta 29.000Ft os
  • torzsvendeg
    #5
    Ühüm, szóval így néz ki egy Louis Vuitton táska 200 000-ért. Kicsit se jobban mint egy tescos szatyor.
  • Narxis
    #4
    Gond akkor van ha valaki a tudta nélkül kap hamisított terméket. Elkérik az eredeti árát és egy bóvli szart kap.
  • NEXUS6
    #3
    Gondolom, hogy nem az "eredetit" veszik 10X áron.
  • Bren X
    #2
    Biz' Isten nem értem, hogy hol a gond...
  • NEXUS6
    #1
    Minden hamis, ami nem kínai!