26
  • nikopeti
    #26
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni?Fontos lenne!
    A problémám az .hogy a Medal of honor(jogtiszta játék) Multiplayer módjában ,rámegyek a Server Browser-re és az e-mail cím valamint a jelszó beírása után kéri a serial number számot ,miután ezt is beírtam azt írja ki ,hogy a regisztráció sikertelen ,a kód már használatban van.
    A játékot újratelepítettem és mégsem jó.
    Ha valaki tud ebben segíteni ,azt megköszönném!
  • Rotyoka
    #25
    csakhogy ez a kettő nem egy műfaj te bot.
  • Jude666
    #24
    Igénytelen, ocsmány, undorító játék.Az EA még a batölfildesek segítségével sem tudott aratni.Ebben a műfajban egyértelműen a Call of Duty a vezető...
  • Zolivok
    #23
    legjobb hangszerelésű lövöldözős game, x év óta és csak 4 csillag wp
  • boomsly
    #22
    Azért ne legyünk igénytelenek.
    Ha abban a bizonyos filmben Tom Hanks ott a bícsen egy MP5-el rongyol ki a partraszálló bárkából, majd előveszi a lézeres célmegjelölőt valószínűleg ott fordulok ki a moziból.
    Pont Castro elleni merénylet nem fikció. Az öreg szakállas ellen már több mint 60 sikertelen CIA akció történt az elmúlt 40-50 évben.
  • richard45
    #21
    "Azért azt nehezen tudom megállni, hogy ne tegyem szóvá a black ops. baromságait. Vietkong UZI-val, FN puskákkal. Spetcnaz téli símaszkban és egyenruhában a vietnami dzsungelben és a többi."

    Szerintem ezen kár fenn akadni, az egész játék csak egy fikcióra épül, úgyhogy szerintem ezek a dolgok elnézhetőek, még akkor is ha néhány helyen tényleg irreálisak mint például -SPOILER- Castro megölése, az szerintem elég béna volt, és nem utolsó sorban hatásvadász.
  • boomsly
    #20
    Szerintem kár vitatkozni, hogy melyik tartalmaz több vitamint a szar vagy a fos.
    Black ops. fölöslegesen brutális. A hadifoglyok kínzása és bestiális kivégzése helyett ugyanazt az időt fordíthatták volna a játékmenetre.
    Nem több, mint a cod5-re húzott új skin. Ugyanazokkal a hibákkal.
    A MOH pedig elkapkodott. Csúnyácska, bugos és végtelenül egyszerű.
    Azt hiszem hard fokozaton is csak néhány haláleset fordult elő nálam.

    Ha ezeket a gémeket a city interact. dobja piacra, akkor egyértelműen szembedícsérem őket és az ő ár-színvonaluk alapján még ki is adok értük 5000 Ft., de nem többet.
    Azonban mindkét játék nagy nevekkel dobálózik. Rengeteg háttéranyaggal és (elméletileg) kiváló fejlesztőkkel.
    A végeredmény azonban szar vagy épp fos. Kinek mi tetszik.

    (Azért azt nehezen tudom megállni, hogy ne tegyem szóvá a black ops. baromságait. Vietkong UZI-val, FN puskákkal. Spetcnaz téli símaszkban és egyenruhában a vietnami dzsungelben és a többi..)
  • Skynet
    #19
    Rotyoka,csakhogy MOH fegvyereinek 99%-a ilyen, COD7 fegvyereinek pedig 60-70%-a...A COD7ből megkötésekkel és esetleg modal lehet értelmes játékot csinálni. A MOH-ból nem.
  • nyuny01 #18
    Attól hogy ránt a fegyver,le lehet lőni a távolabb lévőket is!A recoil ezt csak meg nehezíti,nem iktatja ki!
  • Rotyoka
    #17
    Hát ha szerinted az nem no recoil hogy Tokarev el kilövöm 70 méterről 2 golyóval az embert bármikor akkor nem tudom hogy mi
  • nyuny01 #16
    Pont hogy a Black Ops,nem 12 éves kislányoknak való!Ezek szerint vagy nem játszottál vele és nyomod a hülyeséget,vagy valamit nagyon benéztél..

    Akik azt állítják hogy a B.O no recoil,akkor az nem játszott az MW sorozattal...
  • Vogel
    #15
    Vezetett útvonalú, mész egy "csőben" jellegű. Csak a NATO fegyvereken működik a tűzváltókar, AMD-65-öt AK-47esnek tünteti fel... Script hegyek között bandukolsz, és unalmas.
  • szakemo
    #14
    na ezt pont nem mondtam volna =S=D a cod is ugyanolyan norecoil .... =D szerintem is szar a moh pedig azt vártam hogy kicsit megfingatja a codot de nagyon nem sikerült. Egyszerűen unalmas , semmi feelingje , végig azt várod hogy na végre történhetne már valami... de nemfog. kb egyszinten van a city interactive új játékával =D
  • Mcsiv
    #13
    ez így van. Nem volt meg az a tipikus eddigi cod-os utánérzés, hogy egy bizonyos küldetést újra lenyomjak (pl.: mw1 esetében a csernobili lopakodós, vagy éppen az ac-130 -as misszió).
    Itt volt egy két jópofa dolog, de nem ragadott magával, mivel valahol el volt szúrva. Pl.: a helikopteres rész alapvetően jó lett volna, de a szörnyű irányítás teljesen hazavágta az egészet.
  • Elemir
    #12
    teljesen egyetértek!
    A Medal meg hagyján, elmegy szintű, de a Black Ops egyenesen nulla értékű. Egyértelmű visszalépés minden eddigi verzióhoz képest
  • Devv
    #11
    Akkor ha a single-t nézzük, gyakorlatilag a Medal of Honor jobb, mint a beszopsz?
  • Rotyoka
    #10
    Amikor Moh val játszottam azt hittem szar a single, de miután toltam a Black Ops-al rájöttem az még szarabb
  • Skynet
    #9
    Ha a Black ops 12 éves színvonal akkor ez a játék multi szempontjából mennyi? 4?
    Szánalmas gagyi noreocil fegyverarzenál,béna pályákkal,gyenge BFBC2-ból áthozott,átnevezett játékmódokkal...Bármelyik fegyverrel halálpontos lövéssorozat adható le a pálya másik végébe, se ballisztika,se fegyver rángatás,se szórás,komoly tudás kell hozzá...
    A multija kb az 5-10 évvel ezelötti Soldiers Of Fortune első részének a színvonalát ha hozza...
  • Piszkos  Fred
    #8
    szvsz a black ops elég túrórudi lett
  • tommygear
    #7
    nagyon gyenge játék lett a cod szokás szerint agyonvert
  • Frank99
    #6
    vicces fiúka vagy...
  • Daffit
    #5
    Valahogy én is ezt érzem. A MoH ott jobb, ahol a CoD gyenge és fordítva. Mindkettő élvezetes egyébként, csak akik folyamatosan játszottak az elmúlt 5-10 évben FPS-el, azoknak a fél fogukra is kevés (csak a SP!).
  • Devv
    #4
    Tényleg rövid volt de én nagyon élveztem! (A cod-okkal nem játszottam.)
  • Gascan #3
    pont igy gondolom én is

    de szerintem nem kell összehasonlitani a kettőt ... más téma más megvalósitást igényel... ha ilyen szellemben elemezzük akkor a MOH is nagyon jó játék lett... a Black Ops meg 12 éves kislányoknak való :D
  • Jana32
    #2
    Én személy szerint nagy cod rajongó vagyok, de ez a MoH 2-szer jobb lett mint a Black Ops... bár ez azért van mert szvsz a Black ops borzasztóra sikeredett...
  • Reg5
    #1
    Gyakorlott játékosoknak a szólómód 4 óra sincs első végigjátszásra, ami valahol elég szégyen.