25
  • vontod
    #25
    Magyar nyelvű trailer:

    http://www.youtube.com/watch?v=l4PDkn82loI
  • bcrics
    #24
    pontosan

    http://www.youtube.com/watch?v=oBwReBKYs2s
  • Béka Benő
    #23
    Battle:Budapest-The Last Stand ! Tarlós István az emberiség reménye !
  • Ender Wiggin #22
    Valóban emlékeztet a Crysis 2-es Wall című trailerre. Igaz, hogy annak jobb a zenéje és az akció is valahogy jobban "kézre áll".
  • koschwarz
    #21
    musthave. remélem azért valahogy képesek lesznek kihagyni az amerikai patriotizmust meg a lengedező csillagos-sávost...ez a teaser mindenesetre hangulatában nem ezt a vonalat tűnik hangsúlyozni, úgyhogy bizakodom (mint mindig
    ).
  • nessboth
    #20
    De király, akkor a jövő év is tele lesz egy csomó jó filmmel, mint 2007 és 2008!!!
    Juppiiii!
  • boomsly
    #19
    Már régóta figyelemmel kísérem az IMDB-n. Nálam jobban várós ez a film, mint a Skyline.....
  • CaptainRumi
    #18
    Cloverfield-et kihagytad...szerintem :)
  • Victor1103
    #17
    Nagyon imádom ezeket a scifi filmeket és hál istennek most megint nagy divatja lesz ezeknek:)
  • tyuklepes
    #16
    Bolondulok az ilyen filmekért, nekem ez hidegrázós 2 perc volt ... :)
  • Gathavor
    #15
    Crysis 2, Halo, District 9 egy kis Black Hawk Down-nal fűszerezve. Nekem ez jutott eszembe. Érdekes lesz majd összevetni a Skyline-nal, szerintem elég hasonló vonalon fognak mozogni, és fél év eltéréssel fognak kijönni. Bár a büdzsé valszeg nem lesz egy kategória.
  • bcrics
    #13
    csak nekem ugrott be róla a Crysis 2,?
  • bmw
    #12
    Kivancsi vagyok ra....
  • pokolfiu
    #11
    akkor ez valami játék eredetileg?
  • Seth
    #10
    Gondolom az egész világon káosz lesz, de a film LA-re koncentrál. Majd aztán jöhetnek a folytatások, Battle:Tokyo, Battle:Budapest-The Last Stand etc... :D
  • pokolfiu
    #9
    én csak kérdem mert nem ismerem abszolute: miért LA, s miért az van a címben? csak LA-t támadják meg? vagy mi? plz, nem akarok hülyén meghalni (moziba menni)... :D
  • opeca
    #8
    És a végén feltöltenek egy vírust az ufók anyakompjúterébe...
  • opeca
    #7
    Na ez sem lesz az eredetiség mementója.

    Megint egy tucatscifi lesz. Egyszer megnézős kategória, persze szigorúan nem moziba.
  • Chocho
    #6
    Nekem annyira nem jön be. Már a teaser alapján leszűrhető a "civil anyuka menekül a kislányával" nyáladzás. Broáf.
  • bladesoft
    #5
    Lúdbőr nött a hátamra!!! :D UFOKILLT akarok még ma! :D
  • menpe
    #4
    ezek a kromaggok :D
  • immovable
    #3
    Tyűha jónak tűnik.
  • Ash2000
    #2
    Ez nálam többszörnézős lesz sztem moziban.
  • Laslow
    #1
    Az előzetes alapján én biztosan ott leszek a moziban.