812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • MikX
    #12
    Ok, de olvasd el, mire válaszoltam.
    X10i-m van, azzal kapcsolatban írtam...
    Node igen, fehérben énse venném meg.
  • arty
    #11
    azt elfelejtettem mondani, hogy ezek miatt az X8 1.6-al szintén vicc kategoria
  • arty
    #10
    napersze, csak nincs fájlküldés BT-n, a market csomo programja nem megy, nincs multitáccs és még sorolhatnám

    (páromnak x10miniproja van)

    az 1.6 2010-ben vicc
  • ATi0021
    #9
    Valóban még nincs fekete, az majd csak 2011-ben lesz és azokon már alapból 2.1-es Android lesz.
  • Megtörhetetlen
    #8
    Először is nem lehet feketében kapni!! Csak majd lehet valamikor kapni, de szerintem mire ideér addig kétszer átmatricázza mindenki a sajátját, vagy e-bayről berendel egyet...
    Az X8 árait láthatod az adott forgalmazóknál, T-nél kártyásan 50 vodánál 45, és előfizuval 20-30 közt mozog de az az 5-10 ezer difi megvan a voda javára!
    A HD-t meg ne várd el az X8-tól hisz nincs is csak 3,2MP-es kamerája...
    Ellenben akkora a procija mint az x10-nek tehát hardverből lehet menne, de azért egy ekkora telótol ne várjunk el ilyet...
    Meg árban is elég korrekt lett ahhoz képest hogy mit tud, és ugy összességében az x10minihez képest..
  • theiron
    #7
    Lehet már feketében kapni! De arra még egy kicsit várni kell, tényleg jó telónak néz ki, de ez a fehér szín...
    Jahm, jó lett volna ha rádobják már a legújabb androidot, mert így várni kell a frissítésekre, aztán az ember úgy szereti, ha neki mindenből a legújabb és legjobb van!
    Mennyit kérnek el az X8-ért ? o.O
    Ahogy elnéztem a paramétereket, nem kerülhet olyan sokba, sokat tud, de azért annyit nem mint az X10... :)
  • MikX
    #6
    Sok hátránya így sincs az 1.6-nak, legalábbis azonkívül, hogy elmondd, hogy má ápdételve van. Jahh, igen, egyetlenegy dolog számomra, a HD video felvétel.
  • whiskeyman
    #5
    Nem az x10-ben van a négysarkos kezelőfelület, hanem az x10 mini és mini proban (e10 és u20).
    Egyébként elég vicces, hogy az 1.6-tal bohóckodnak, a többi gyártó a 2.2-re frissít.
    Bár ma próbáltuk ki egy x10-en a 2.1-et, de így sem kellene.
  • pxxl
    #4
    engem nem zavar, jöhet a fehér teló, sőt azt venném :) s5230-ból is fehéret vettem :P (deminek)
  • ATi0021
    #3
    Nem vagy egyedül. Én is csak most láttam egyik nap a T-Mobile webshopjába. Szerintem jó lenne, csak nincs belőle fekete. (még nincs)
    Plusz jó lenne, ha végre kiadnák hozzá az updateet. Mert ezzel nagyon el van maradva az SE.
  • pxxl
    #2
    asse tudtam h van SE X8 xD
  • JürgenKlinsmann
    #1
    Sziasztok!

    Úgy látom az X8 szele ide még nem ért el, mert csak X10-es (és variánsai) topikot találtam. Legyen ez az X8 felhasználók "szakmai" topikja, ahol megbeszélhetjük a telefonnal kapcsolatos megéléseinket!

    Hogy valami értelmes is álljon az első hozzászólásban, álljanak itt a telefon főbb adatai:

    - 600 Mhz
    - 128 MB belső memória, SD kártyával 16GB-ig bővíthető
    - 3"-os kapacitív érintőkijelző
    - 1200 mAh cserélhető akku
    - 1.6-os Android operációs rendszer (2.1-es frissítés úton van)
    - 3.2 megapixeles kamera képstabilizátorral és mosolyfelismeréssel
    - FM rádió RDS-es
    - Irodai kommunikáció: VPN, email kliens, stb
    - Teljes Timescape és Mediascape támogatás
    - GPS
    - Wi-Fi
    - Az X10-ben debütált "négysarkos" kezelőfelület


    Akinek technikai kérdése van a telefonnal kapcsolatban azt nyugodtan irányítsátok az első hozzászóláshoz!